Кольорова коракольорова кора

Кольорові кора – це відмінний спосіб оживити сад. Інакше вона відома, як кольорові тирса декоративні, які є широко використовуваним органічним матеріалом для мульчування грунту. Виробники пропонують широкий асортимент цього продукту для саду. Помірна ціна і високі декоративні якості роблять її улюбленим матеріалом у садівників. При цьому вона не тільки зберігає вологу в ґрунті для рослин, але і володіє унікальними естетичними властивостями.

Декоративні тирсу в будь-який час року прикрашають наш сад і палісадники. Функціональність і чарівність декоративної кори робить наші ділянки красивими і адекватно захищеними протягом усього сезону. Найбільш високо такий декор цінується пізньої осені та взимку, коли за вікном ми бачимо похмуру сіру картину. Що ви повинні знати про тирсі та їх використанні в саду?

кольорова кора

кольорова кора

кольорова кора

Кольорова кора – звідки вона береться?

Кольорові тирса є побічним продуктом, отриманим в результаті переробки хвойних дерев. Той факт, що це залишки хвойних порід, позначається на привабливою ціною кори. Декоративна кора, трохи дорожче, ніж звичайна, тому що для її виробництва використовують особливу фарбу, нейтральну для навколишнього середовища і нешкідливу для рослин.

Кольорова кора - звідки вона береться

Властивості і переваги декоративних тирси

Кору використовують для мульчування грунту під рослинами. Товстий шар матеріалу підкисляє ґрунт, покращуючи умови зростання деяких рослин. Для таких рослин як чорниця або декоративні чагарники, наприклад, азалія і вереск – цей натуральний деревне декор буде дуже корисним для зростання, і в той же час він зробить вражаючий естетичний ефект. Для мульчування тирсою зазвичай роблять шар товщиною 8-10 см, хоча і 5 см також прийнятно.

Властивості і переваги декоративних тирсиВластивості і переваги декоративних тирси

Переваги кольоровий кори:

  • її термін служби складає 3 роки, соковиті і насичені кольори не вигорають під впливом погодних умов;
  • підтримує постійну температуру ґрунту, нагріваючи її взимку і охолоджуючи влітку;
  • захищає поверхню від зайвого випаровування води, підтримує хороший рівень вологості;
  • зменшує ріст бур’янів;
  • захищає ґрунт від розмивання під час дощу або поливу;
  • зменшує вилуговування поживних речовин;
  • підкисляє ґрунт.

Соснова кора і збагачення грунту

Декоративний деревне декор може служити не тільки для мульчування. Він також може бути змішаний з грунтом, щоб поліпшити її структуру. Головним чином, використовується цей продукт в саду. Ця процедура повинна бути проведена разом із збагаченням ґрунту іншими органічними добривами, тоді вона буде більш ефективна. Кора добре проявляє себе в якості структурного елементу, так як має високу поглинальну здатність. Вона допомагає поліпшити насиченість грунту запасами поживних речовин і робить позитивний вплив на фізіологічні процеси в рослинах.

Кольорова кора – застосування

Кольорові кора відмінно прикрашає і оживляє наш палісадник і сад. Вона доступна в декількох кольорах: червоний, жовтий, коричневий і оранжевий. Цей засіб використовується для посипання і мульчування декоративних дерев і чагарників, плодових дерев і чагарників або для створення унікальних декоративних алей. Вона прекрасно працює в горщиках, де завдяки своїм властивостям допомагає вирощувати рослини на терасах і балконах. Такий матеріал поєднує в собі декоративні якості і користь для землі і рослин.

Таким чином, сучасна промисловість дає нам можливість використовувати нові цікаві матеріали для створення унікального дизайну на присадибних ділянках, а також на балконах і терасах. Поєднання натуральних відходів деревообробки з сучасними екологічними барвниками дозволяє отримати такий інноваційний і нешкідливий для навколишнього середовища матеріал. В останні роки він стає все більш популярним серед тих, хто має будинок з присадибною ділянкою або дачу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *