Комп’ютерні стільці для будинкуКомп'ютерні стільці для будинку

Вибір правильного обертового комп’ютерного стільця для будинку важливий не тільки для нашого комфорту, але і для здоров’я. Люди, які проводять більшу частину свого часу перед екраном комп’ютера – будь то на роботі чи вдома, піддають серйозним навантаженням хребет. Тому для них дуже важливо купити комп’ютерний стілець будинку, який буде зручно підтримувати спину. Як правильно купити крісло для комп’ютера і на що звертати увагу при його виборі ми розповімо в цій статті.

Комп’ютерні стільці для будинку – вибираємо тип за потребами

Поворотний комп’ютерний стілець, на якому ми проводимо восьмигодинний робочий день, повинен в першу чергу мати зручністю і максимальною можливістю регулювання. Важливо, щоб була підтримка для плечей, а опукла частина була точно на висоті поперекового відділу хребта. Необхідний елемент – це підлокітники, які дозволяють підтримувати вільне положення рук. Комп’ютерні стільці, як правило, мають сильну базу з п’ятьма ніжками, забезпеченими колесами, виконаними з матеріалу, пристосованого до типу поверхні. Що стосується наповнення сидіння і спинки, найбільш популярним є пінка.

Комп'ютерні стільці для будинку - вибираємо тип за потребамиВ кабінети зазвичай вибирають шкіряні крісла, які дозволяють забезпечити найбільший комфорт. Не без підстав такі крісла називають директорськими, так як вони виглядають набагато елегантніше, ніж звичайні стільці, а завдяки м’якому наповнювача дуже зручні. Однак і у них є недоліки. Через те, що спинка статично з’єднана з сидінням, можливості регулювання сидіння значно знижуються. Ось чому вони не будуть так комфортні, якщо їх власнику доводиться проводити за столом багато часу.

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб купити комп’ютерне крісло для будинку, для нечастого використання, вибір набагато ширший. Ми можемо дозволити собі просту модель з регульованою основою, невеликим сидінням і без підлокітників. Прихильники стильного дизайну часто покладаються на дизайн-проекти, щоб створити гармонію з сучасним дизайном квартири.

На що ще звернути увагу?

Гарне ергономічне обертове крісло дозволяє хребту прийняти в сидячому положенні форму літери «S», при цьому забезпечуючи його оптимальну стабільність. В ідеалі, висота спинки повинна мати можливість регулювання, що дозволяє легко адаптувати крісло до зростання людини. Перед покупкою слід перевірити максимальну висоту. Для багатьох моделей вона не перевищує 135 см, що для високих людей може виявитися недостатньо. Добре, якщо регулювання також піддається ступінь відхилення спинки, навіть якщо стілець дуже зручний, не варто занадто довго сидіти в одному і тому ж положенні.

Сидіння має підтримувати близько ¾ довжини стегон. Бажано, щоб воно також підлягало регулювання – це дуже важливо не тільки для зручності, а й для здорового стану хребта. Коли ми сидимо, між розташованими на підлозі стопами і стегнами повинен утворюватися прямий кут. В ідеалі також бажана можливість регулювання глибини сидіння, що дозволяє пристосувати стілець до кожного типу статури. Якщо ми боремося з надмірною вагою, перевагою будуть регульовані підлокітники.Розуміння ергономіки

Ергономічність. Цей параметр є дуже складним, а його аналіз вимагає певних знань. Для початку потрібно проаналізувати свій власний стиль роботи, який буде визначати, які елементи необхідні і що вдруге.

розуміння ергономіки

Потім треба оцінити, якою мірою ці потреби задовольняються специфічними особливостями:

  • Висота сидіння. Комп’ютерне крісло для високих людей повинно мати таку висоту сидіння, щоб ноги залишалися зігнутими в колінах під кутом 90 °. Занадто низький або занадто високий стілець не допускає правильного розподілу ваги уздовж хребта, що може викликати болі.
  • підлокітники. У більшості офісних стільців вони вузькі і їх позиція постійна. Це не найкраще рішення, підлокітники повинні підтримувати ваші руки весь час, а не тільки під час перерви в роботі. Конкретні настройки підлокітників вибираються в залежності від поточної діяльності.
  • спинка. Вона повинна мати форму, придатну для хребта, бажано з поперекової підтримкою, повинна бути мобільною, щоб адаптувати крісло до висоти користувача. Зручний комп’ютерний стілець дозволяє спертися на нього в будь-який час, але деякі моделі не ергономічні, при цьому іноді сидіння настільки глибокі, що, працюючи, користувач нахиляється вперед. Крісло з можливістю нахилу спинки дозволить зняти напругу зі спини під час перерв, хоча рекомендується, провести перерву активно і не сидіти в кріслі.
  • вентиляція. У разі сидінь, оббитих натуральною шкірою або натуральними тканинами, як правило, вентиляція не потрібно, але з синтетичною шкірою вона потрібна. Навіть невеликі отвори дозволяють підвищити комфорт і довговічність стільця.
  • сидіння. Воно має бути м’яким, але не занадто глибоким. Варто оцінити глибину сидіння в контексті потреб конкретного користувача, тому що занадто дрібне або занадто глибоко сидіння збільшує втому.

Вибір підстави

Підстава стільця, хоча не несе ніякого істотного впливу на ергономіку, дуже важлива частина конструкції. Як правило, вибирають стільці на коліщатках, але можна купити і стілець комп’ютерний без коліщаток для будинку.

Коліщатка можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Це важливо враховувати, тому що різні матеріали мають різну ступінь тертя і впливу на підлогу. Наприклад, гумові колеса офісних стільців зазвичай досить м’які, що обумовлює їх досить хороші експлуатаційні якості:

  • не дряпають ламінат;
  • стабільно стоять на плитці;
  • можна легко переміщати на килими і т.д.

При виборі комп’ютерного стільця ми повинні враховувати його якість, ціну і естетику. Вище певного порогу різниця цін між різними моделями офісних стільців залежить, як правило, тільки від престижу виробника, що необхідно пам’ятати при покупці. Тип оббивки має другорядне значення, але очевидно, що синтетичні волокна будуть дешевше, ніж натуральна шкіра. Зверніть увагу на якість матеріалів, акуратність швів, м’якість пластмаси на підлокітниках – вони не повинні дряпати шкіру. У стільці рекомендується посидіти, щоб оцінити ступінь комфорту для конкретного користувача.

Купівля хорошого стільця вимагає значної кількості часу для аналізу наявних варіантів, але перш ніж це станеться, ви повинні оцінити свої власні очікування і вимоги. Список параметрів, які необхідно перевірити, слід заздалегідь визначити.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *