Конденсаційний котел: плюси і мінусиконденсаційний котел

Вибір методу опалення будинку або квартири є однією з найважливіших інвестицій у вашому житті. Конденсаційні котли відповідають всім вимогам безпеки, придатні для підлогового і радіаторного опалення, можуть бути багатофункціональними – служити тільки для нагріву води або виконувати подвійну функцію. Вони мають ряд інших переваг, з акцентом на ті, які допомагають заощадити гроші і енергію. Якщо ви вирішили придбати конденсаційні газові котли, плюси і мінуси цього обладнання коштує дізнатися заздалегідь. Розглянемо їх основні характеристики докладніше. 

Сучасний конденсаційний котел: плюси і мінуси

Сучасний конденсаційний котелЗ 100% енергії ви отримаєте … до 107% тепла

Це відбувається завдяки конструкції цього типу опалювального обладнання. На відміну від неконденсаційних, робота конденсаційного котла дозволяє максимально витратити спалюється паливо. Використовується також та енергія, яка зазвичай втрачається під час охолодження вихлопних газів в результаті конденсації водяної пари. Це дає додаткові 11% до отриманого тепла! Після вирахування тепла, яке втрачається, ми отримуємо близько 107% тепла.

Економія на рахунках

Ми можемо з упевненістю припустити, що вибір на користь конденсаційного котла дозволяє економити паливо. Хоча вартість конденсаційного котла вище, ніж традиційного, але вже через 4 роки нормальної експлуатації вартість покупки повернеться. Для того щоб це відбулося, важливо, щоб система опалення була надійною, було в наявності хороше паливо (газ не повинен мати забруднень), адекватна, не надто жорстка вода.

Швидкий і автономний: не працює на повну потужність протягом всього року

Здавалося б, що якщо ви купуєте пристрій, воно повинно давати 100% -ву віддачу кожного разу, коли запускається. Проте, конденсаційний котел розумний – він адаптує свою роботу до зовнішніх умов, тобто до температури за вікном і, отже, він «знає» наскільки вам потрібно нагріти будинок. Він може бути запрограмований, при цьому є можливість вказати температуру нагрівання (тобто найнижчу температуру, яку ми очікуємо в холодний період). І тільки тоді він розігріється на повну потужність, а в інші дні року він буде дозувати тепло адекватно вашим потребам. У всякому разі, ви не повинні навіть налаштовувати його! Він пристосовується до умов роботи.

Конденсаційний газовий котел «розумний» і тому дуже економічний. Тільки протягом декількох днів в році він буде працювати на повну потужність, а в інші дні пристрій споживає значно менше палива – ви заощадите чималі гроші на газ. Крім того, конденсаційний котел є набагато більш ефективним, ніж традиційний. Він працює набагато ефективніше і краще, коли температура за вікном вище розрахункової температури. Парадокс? Але той, який окупається!Замкнуте, що зручно і безпечно

Більшість конденсаційних котлів замкнуті. І той факт, що вони закриваються автоматично гарантує, по крайней мере, дві великі переваги – зручність і безпеку експлуатації.

Хіба це не абсурд, що пристрій, що використовується для нагріву приміщення, для цієї мети змушене підтягувати в приміщення повітря з вулиці, тим самим охолоджуючи приміщення, в якому він знаходиться? За цим принципом працюють тільки котли з закритою камерою згоряння, тобто традиційні. Вони повинні постійно отримувати повітря, необхідний для згоряння газу, причому це повітря заходить з вулиці і проходить через ваше житло. Котли закриті набагато краще вирішують цю проблему. Вони зручні, так як система вентиляції камери згоряння здійснюється за допомогою встановленого вентилятора. З його допомогою зовнішнє повітря надходить в котел не з приміщення, в якому встановлений котел, а безпосередньо з вулиці. В результаті кімната не остигає через безперервної циркуляції повітря і набагато краще прогрівається, особливо в зимовий період.

конденсаційний котел

Той факт, що котел замкнутий, робить його також безпечним. Додатковий корпус відділяє від парів і захищає від отруєння чадним газом. Уже сам вигляд щільно «броньованого» котла дозволяє відчувати себе з ним більш впевнено і комфортно. Крім того, приплив повітря в цьому типі котлів є більш ефективним, так як він автоматизований і роботі датчика вихлопу не завадить будь-, навіть випадкове втручання необережного члена сім’ї.

конденсаційний котел

Компактний і тихий

Газові конденсаційні настінні котли з закритою камерою, вимагають менше місця, ніж моделі з відкритою камерою згоряння. Таким чином, котел може бути встановлений навіть в невеликій кімнаті. Конденсаційні котли, безумовно, набагато менше, ніж печі, що працюють на дереві або вугіллі. Ви можете купити конденсаційні настінні котли або підлогові, так що їх дуже легко адаптувати до різного дизайну інтер’єру та вашим потребам. Їх можна встановити не тільки в котельні або ванною, а й практично в кожному приміщенні. Ви можете вільно встановити його навіть в коридорі або на кухні. Конденсаційний котел працює так тихо, що ви забудете про його існування. Навіть більше того, його можна приховати в нішу або шафа, замовлений спеціально для цієї мети.

конденсаційний котел

Істотним недоліком конденсаційного котла є його більш висока ціна, проте з урахуванням економії споживаної енергії, вона повинна швидко окупитися.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *