Коптильня своїми руками з газового балонаВідпочинок на свіжому повітрі завжди асоціюється зі смачною, ароматної їжею, для приготування якої необхідно не так вже багато. Якщо ви власник приватного будинку або дачі, чому б не скористатися підручними матеріалами і не створити коптильню своїми руками з газового балона? Це пристосування стане незамінним в приготуванні оригінальних страв, якими можна балувати своїх рідних. Товсті стінки балона не вигоряють, не гнутися і не деформуються, що є великою перевагою. Як зробити таку коптильню, розглянемо в цій статті.

Коптильня своїми руками з газового балона

Коптильня своїми руками: готуємо інструмент і необхідні деталі

Мангал – коптильня з балона – економне, практичне споруда, яка стане справжньою окрасою вашого дачної ділянки. Щоб приступати до виготовлення, важливо мати такі інструменти:

  • Порожній газовий балон (не рекомендується брати балон маленького обсягу, оскільки коптильня повинна бути великих розмірів. Найоптимальнішим варіантом є використання 50-ти літрового балона).
  • Металеві труби, для установки димоходу.
  • Петлі, заклепки для кришки мангала.
  • Болгарку, зварювання, газові ключі, дриль.

Важливий і досвід поводження з усіма цими інструментами, так як вони несуть загрозу для життя.

Перед тим, як приступати до роботи, непогано було б скласти план або проект конструкції. Якщо балон пошкоджений або має іржу всередині, тоді його використовувати не можна. Деякі радять знайти балон, який експлуатується і в якому залишилося трохи газу. Ці залишки можна просто злити, конструкцію перевернути, а вентиль відкрутити. Коли все небезпечні для людини речовини будуть знищені, можна приступити до найважливішого етапу роботи – різанні.Коптильня своїми руками з газового балона

Коптильня своїми руками з газового балона

Основні роботи по створенню коптильні з балона

Згідно з наявним кресленням і за допомогою крейди малюється лінія там, де буде проводитися розріз. Можна розділити конструкцію на дві частини, потім з’єднати їх шарнірами і приварити ручки. Коптильня з газового балона готова. Залишилося лише продумати ніжки і покласти всередину конструкції ґрати. При встановленні довгих ніжок, мангал може хитатися і відрізнятися нестійкістю, тому монтують додаткові металеві куточки, щоб забезпечити жорсткість і міцність всієї конструкції.

Коптильня своїми руками з газового балона

Щоб коптильня, зроблена своїми руками з газового балона, прослужила довго і не втрачала свого естетичного вигляду, потрібно обов’язково обробити її спеціальними вогнестійкість речовинами (лаками, фарбами). Завдяки цьому вдасться продовжити термін експлуатації виробу, захистивши його від сонячних променів, вологи і вогкості. Деякі помічають, що коптильня з балона навіть прикрашає вигляд ділянки. Крім цього, на ній можна готувати різні страви, які припадуть до смаку дорослим і дітям.

Коптильня своїми руками з газового балона

Коптильня своїми руками з газового балонаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *