Коркове покриття для підлоги фото, коркові матеріали для підлогиКоркове покриття для підлоги фото, коркові матеріали для підлоги

При ремонті квартири або будинку особливим питанням є вибір підлогового покриття. Одні люди вибирають ламінат, інші лінолеум, кому-то по душі дерев’яне покриття, також часто буває популярна, наприклад, для кухні на підлогу керамічна плитка, яка добре себе показує також в передпокоях і санвузлах. Але існує і багато інших менш популярних, але також цікавих варіантів покриттів, які мають унікальні властивості.

Натуральні коркові панелі підсилюють відчуття простору в інтер’єрі. Коркове покриття для підлоги прекрасно відповідає стилю сучасних приміщень, який так нам подобається. Такі матеріали теплі і мають антибактеріальні властивості. Дізнайтеся, чому популярні такі сучасні покриття для підлоги.

Коркове покриття для підлоги фото

Коркове покриття для підлоги фото

Цей цікавий матеріал був великим хітом раніше. Кіркою обклеювали навіть стіни і стелі. Тепер підлогу з кірки починає повертатися в моду. Все більше і більше людей зацікавлені в екології і зниження витрат на опалення. І те, що коркові підлоги відповідають стилю сучасної квартири, так сподобалося багатьом. Тому таке покриття повертається в наші будинки і квартири. Чого ми не знаємо про коркових підлогах, а повинні знати?Переваги коркового статі:

  • Пробкові матеріали для підлоги у вигляді панелей мають відмінні біомеханічні властивості, які впливають на правильне положення тіла людини, допомагають знизити навантаження на суглоби і хребет, забезпечуючи унікальний комфорт при ходьбі.
  • Коркові підлоги теплі. Ще однією перевагою є те, що на цьому матеріалі навіть босих ніг надзвичайно приємно і тепло, особливо актуально це в спальні або в дитячій кімнаті.
  • Коркове покриття, діє для підлоги як хороший теплоізолятор, таким чином, з’являється можливість зменшити витрати на опалення.
  • Ще однією приємною новиною про коркових покриттях є те, що кірка є хорошим ізолятором звуку – сусіди, що живуть нижче вас, безсумнівно, це оцінять.
  • Підтвердженням хороших звукоізоляційних характеристик пробкових матеріалів для підлоги є те, що цей матеріал часто використовується в музичних студіях і концертних залах для зниження сторонніх шумів.
  • Корковий матеріал також володіє антибактеріальними властивостями, відмінно проявляє себе в приміщеннях для людей з алергією.

Як укладати і підтримувати таке покриття?

Якщо ви хочете використовувати акустичні і ізоляційні властивості кірки, набувається пробкова дошка на підлогу у вигляді плиток і клеїться безпосередньо на підлогу. Але найчастіше такі покриття поставляються у вигляді панелей. Корковий ламінат для підлоги також зручний в монтажі. Він монтуються так само, як і будь-які інші панелі для підлоги – такий монтаж коркового статі своїми руками кожному під силу і кожен з них зможе впоратися. Після монтажу пробкова плитка для підлоги зазвичай покривається шаром поліуретанового лаку або вінілом. Для догляду буде достатньо раз на тиждень видалити пил і акуратно протерти поверхню вологою ганчіркою.

Корковий підлогу в сучасному стилі

Дизайн інтер’єру в сучасному або мінімалістському стилі зазвичай захоплює, проте деяким людям він здається, холодним, навіть крижаним. Справді, сучасний підлога з натурального каменю або плитки, без підлогового опалення буде дуже холодним. Вибираючи кірку можна обдурити очей, але не інші почуття. Отже, лід льодовика може бути теплим, а камінь – м’яким. Корка, крім своєї природної і теплою забарвлення, може виступати в інший, несподіваною колористиці, може мати різні кольори і навіть імітувати інші матеріали, наприклад камінь, що часто використовують сучасні дизайнери.

Таким чином, незважаючи на величезну кількість ультрасучасних синтетичних винаходів, натуральні конструкції все одно періодично повертаються в моду. Це пов’язано, безумовно, з унікальними властивостями природних елементів. У них дуже багато тепла і затишку, чого не вистачає в сучасному світі, наповненому штучними предметами. Психологічна атмосфера в таких приміщеннях стає більш комфортною, людині простіше скинути повсякденні стреси і розслабитися. Крім того, вони не виділяють в повітря шкідливі речовини, що має дуже велике значення особливо в холодну пору року, коли ми рідко провітрювати наші квартири і будинки, намагаючись заощаджувати енергію і гроші. Це, в свою чергу, негативно позначається на нашому здоров’ї.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *