При ремонті квартири або будинку особливим питанням є вибір підлогового покриття. Одні люди вибирають ламінат, інші лінолеум, кому-то по душі дерев’яне покриття, також часто буває популярна, наприклад, для кухні на підлогу керамічна плитка, яка добре себе показує також в передпокоях і санвузлах. Але існує і багато інших менш популярних, але також цікавих варіантів покриттів, які мають унікальні властивості.
Натуральні коркові панелі підсилюють відчуття простору в інтер’єрі. Коркове покриття для підлоги прекрасно відповідає стилю сучасних приміщень, який так нам подобається. Такі матеріали теплі і мають антибактеріальні властивості. Дізнайтеся, чому популярні такі сучасні покриття для підлоги.
Коркове покриття для підлоги фото
Цей цікавий матеріал був великим хітом раніше. Кіркою обклеювали навіть стіни і стелі. Тепер підлогу з кірки починає повертатися в моду. Все більше і більше людей зацікавлені в екології і зниження витрат на опалення. І те, що коркові підлоги відповідають стилю сучасної квартири, так сподобалося багатьом. Тому таке покриття повертається в наші будинки і квартири. Чого ми не знаємо про коркових підлогах, а повинні знати?
Переваги коркового статі:
- Пробкові матеріали для підлоги у вигляді панелей мають відмінні біомеханічні властивості, які впливають на правильне положення тіла людини, допомагають знизити навантаження на суглоби і хребет, забезпечуючи унікальний комфорт при ходьбі.
- Коркові підлоги теплі. Ще однією перевагою є те, що на цьому матеріалі навіть босих ніг надзвичайно приємно і тепло, особливо актуально це в спальні або в дитячій кімнаті.
- Коркове покриття, діє для підлоги як хороший теплоізолятор, таким чином, з’являється можливість зменшити витрати на опалення.
- Ще однією приємною новиною про коркових покриттях є те, що кірка є хорошим ізолятором звуку – сусіди, що живуть нижче вас, безсумнівно, це оцінять.
- Підтвердженням хороших звукоізоляційних характеристик пробкових матеріалів для підлоги є те, що цей матеріал часто використовується в музичних студіях і концертних залах для зниження сторонніх шумів.
- Корковий матеріал також володіє антибактеріальними властивостями, відмінно проявляє себе в приміщеннях для людей з алергією.
Як укладати і підтримувати таке покриття?
Якщо ви хочете використовувати акустичні і ізоляційні властивості кірки, набувається пробкова дошка на підлогу у вигляді плиток і клеїться безпосередньо на підлогу. Але найчастіше такі покриття поставляються у вигляді панелей. Корковий ламінат для підлоги також зручний в монтажі. Він монтуються так само, як і будь-які інші панелі для підлоги – такий монтаж коркового статі своїми руками кожному під силу і кожен з них зможе впоратися. Після монтажу пробкова плитка для підлоги зазвичай покривається шаром поліуретанового лаку або вінілом. Для догляду буде достатньо раз на тиждень видалити пил і акуратно протерти поверхню вологою ганчіркою.
Корковий підлогу в сучасному стилі
Дизайн інтер’єру в сучасному або мінімалістському стилі зазвичай захоплює, проте деяким людям він здається, холодним, навіть крижаним. Справді, сучасний підлога з натурального каменю або плитки, без підлогового опалення буде дуже холодним. Вибираючи кірку можна обдурити очей, але не інші почуття. Отже, лід льодовика може бути теплим, а камінь – м’яким. Корка, крім своєї природної і теплою забарвлення, може виступати в інший, несподіваною колористиці, може мати різні кольори і навіть імітувати інші матеріали, наприклад камінь, що часто використовують сучасні дизайнери.
Таким чином, незважаючи на величезну кількість ультрасучасних синтетичних винаходів, натуральні конструкції все одно періодично повертаються в моду. Це пов’язано, безумовно, з унікальними властивостями природних елементів. У них дуже багато тепла і затишку, чого не вистачає в сучасному світі, наповненому штучними предметами. Психологічна атмосфера в таких приміщеннях стає більш комфортною, людині простіше скинути повсякденні стреси і розслабитися. Крім того, вони не виділяють в повітря шкідливі речовини, що має дуже велике значення особливо в холодну пору року, коли ми рідко провітрювати наші квартири і будинки, намагаючись заощаджувати енергію і гроші. Це, в свою чергу, негативно позначається на нашому здоров’ї.