Краща швабра для миття підлогиКраща швабра для миття підлоги

Швабра – це інструмент надзвичайно простий у використанні, але дуже корисний для регулярного прибирання будинку. Конструкції, представлені на ринку, мають різну якість, дизайн і цільове призначення, а також різну вартість. У цій статті ми розповімо, які з них добре вбирають воду, які легше промити і які зручніше використовувати, яка швабра для миття підлоги краще, відгуки про окремі моделях.

Яка найкраща швабра для миття підлоги?

Різниця в ціні між різними моделями може бути досить суттєвою. Найдешевша дерев’яна швабра з затискачем обійдеться в 120-150 рублів, ціна швабри для миття підлоги з губкою або плоскою насадкою складе близько 300-400 рублів і вище. Щоб купити хорошу швабру для миття підлоги слід виділити на це певний бюджет. Варто відзначити, що дешеві варіанти – це не найкращий вибір, тому що в них можуть бути використані неякісні матеріали, через що ми можемо зламати палицю при першому використанні, а наконечник доведеться викинути. Технологічні і найкращі швабри для миття підлоги з віджиманням можуть коштувати досить дорого, особливо якщо мова йде про товар від відомого виробника, але їх ефективність буде набагато вище, і прослужать вони досить довго.

Парові швабри коштують від 2000 рублів, але вони дають зовсім інший рівень збирання. Якщо нам потрібна нова швабра для миття підлоги, яка краще модель підійде залежить від наших потреб, а також від бюджету, який ми готові витратити. Перш ніж вирішити, яку краще купити швабру для миття підлоги, розглянемо різні моделі докладніше.

Яка найкраща швабра для миття підлоги?

Класична ганчіркова швабра

Цією моделлю нікого не здивуєш, вона знайома нам з дитинства. Зазвичай їх виготовляють з недорогих порід дерева. Вона проста, міцна, довговічна, але не відрізняється функціональністю. Її конструкція змушує нас постійно мити ганчірку і бруднити руки, так як така швабра не має зручної системи віджиму. Але її безсумнівні переваги – це простота, довговічність і дешевизна.

Класична ганчіркова швабра

Швабра з губчастої насадкою

Ця модель дає нам більше переваг в порівнянні з традиційною. При роботі з нею руки залишаються чистими і сухими, а віджим здійснюється за допомогою простого отжимного механізму. Губка, щільно прилягаючи до підлоги, добре його очищає, крім того, завдяки тому, що вона містить мало вологи, дозволяє очищати поверхні, які бояться надлишку води, наприклад, ламінат.

Переваги швабри з губкою:

 • має ефективну абсорбуючу очищувальну частину;
 • ручний металевий важіль дозволяє віджати воду, залишаючи руки завжди чистими і сухими;
 • багато моделей мають зручну телескопічну ручку;
 • подвійний ролик дозволяє краще віджати воду з губки;
 • металевий важіль забезпечить тривалу і безперебійну роботу;
 • універсальність використання як вдома, так і в офісах;
 • насадки-губки можна змінювати в міру зносу, стоять вони недорого;
 • довжина ручки регулюється від 96 до 128 см.

Швабра з губчастої насадкою

Увага! Перед першим використанням доведеться трохи розім’яти губку руками, щоб вона стала м’якою. Якщо відразу спробувати розім’яти її віджиманням, можна зламати важіль або порвати губку. Коли вона стане м’якшою, можна приступати до збирання.

Перед покупкою варто перевірити, чи якісно зроблена ручка і кріплення, щоб товар прослужив якомога довше. Варто також підібрати відро, яке буде підходити за формою до обраної моделі.

Швабра з губчастої насадкою

Недоліків у даної моделі майже немає, недовговічність губки окупається її дешевизною. Єдиний мінус – що через стирчить важеля, ручку неможливо просунути під низьким меблям, краї якої над підлогою знаходяться нижче, ніж 8-10 см.

Шнурові або мотузкові швабри

Головка (кінець швабри) складається з шнурків або мотузок. Шнурки можуть бути:

 • бавовняними – бавовна добре вбирає воду і добре віджимається;бавовна
 • зі змішаних волокон;
 • повністю штучними – не володіють такими властивостями, як бавовняні і часто бувають не придатні для використання на дерев’яних підлогах і ламінат, так як погано віджимаються, а ці підлогові матеріали не переносять надлишку вологи і можуть бути в результаті пошкоджені.повністю штучні

Від виду шнурків залежить загальна вартість. Крім того, недостатньо віджаті нитки не дозволять провести ретельно прибирання. Бруд може залишитися розмитою в результаті надлишку води. Після того, як вона висохне, залишаться непривабливі плями і численні розлучення. Інша проблема полягає в тому, що шнурки швидко руйнуються (рвуться, вириваються з головки і т.д.). Шнурки можна прати в пральній машині, але ця процедура може заподіяти їм шкоду.

Стрічкова швабра

Має структуру, подібну мотузяною, але стрічки довговічніші і краще миють. Найкраще, якщо це стрічки з бавовни або мікрофібри хорошої якості. Це добре вбирають воду і легко віджимається матеріали. При покупці цього типу варто звернути увагу, чи є на стрічках будь-якої візерунок. В основному це не справа випадку і візерунок наноситься не з естетичних міркувань. Візерунки на стрічках створені для збільшення їх шорсткості, що дозволяє їм легше видалити стійкий бруд. Таким чином, чим візерунок буде більш інтенсивним, тим ефективність швабри, швидше за все, буде більше. Це досить хороша швабра для миття підлоги, фото її запропоновано нижче.

стрічкова швабра

Така модель легко миє рівну або менш рівну поверхню, і якщо вона має поворотну головку – то з її допомогою легко дістатися до всіх видів кутів і поглиблень. Стрічки можна час від часу прати в пральній машині. Проте, навіть при належній чистоті, деякі з них можуть мати тенденцію залишати смуги на очищеному підлозі, хоча тут багато що залежить також від використовуваного миючого засобу.Плоска швабра або Флаундер

Ця модель з прямокутною або круговою поверхнею очищення. Нога покрита матеріалом з мікрофібри, який може бути легко видалений і його можна випрати в пральній машині.

Плоска швабра або Флаундер

Плоскі швабри зазвичай виконують свою основну функцію дуже добре і відрізняються довговічністю. Вони ретельно збирають пил і відмінно миють такі підлоги, як дерево і керамічна плитка, не залишаючи розлучень. Ідеально підходять для великих квартир, але також корисні і на невеликих поверхнях.

Швабра твіст моп

Ця модель зробить прибирання простіше і зручніше, без використання агресивних миючих засобів, а також без необхідності носити з собою відро з брудною водою. Завдяки використанню двухфазной накладки, миття стає більш ефективним, а брудна вода не капає на підлогу. Це новий вид очищення на основі чистої води без застосування миючих засобів.

Швабра твіст моп

Особливості двухфазной накладки:

 • дозволяє виконати подвійне очищення;
 • затримує бруд всередині;
 • внутрішня частина накладки поглинає бруд і воду в 10 разів швидше, ніж стандартна швабра;
 • мікроволокно запобігає протіканню брудної води на підлогу.

Модель ідеально підходить для всіх поверхонь: плитки, мармуру, кераміки, вінілу, дерева, ламінату і скла. Наконечник можна прати в пральній машині.

Роторна швабра

Виробники плоских швабр роблять їх зручними, так що вам не доведеться нахилятися і забруднювати руки. Одним з таких рішень є педалі, встановлені на відрі. При натисканні ноги на педаль, відбувається тонке центрифугування промитого під час очищення матеріалу. Ця конструкція називається роторна швабра. Її спеціальні версії з товстої мікрофіброю підвищеної поглинання дозволяють мити підлогу без використання миючих засобів.

роторна швабра

Модель буває плоскою і мотузяною.


Спреевая швабра спрей моп

Інноваційної також є можливість розпилення та віджимання наконечника без використання відра. Система знаходиться в ручці, вона активується натисненням спеціальної кнопки.

Спреевая швабра спрей моп

Це новий вид швабри, яка завжди готова до використання. Вона має в тримачі ємність з унікальним розпилювачем, куди наливають воду. Переваги конструкції:

 • підходить для швидкої і ретельної очищення підлоги;
 • вода або рідина для мятья статі заливається в ємність і закривається гумовою кришкою з індикатором рівня;
 • ергономічна ручка зі стрижнем випускає дрібнодисперсний туман безпосередньо на поверхню, що підлягає очищенню;
 • тонкий шар рідини на підлозі дозволяє волозі якісно очистити навіть дерев’яна підлога.

Багатофункціональні швабри зі змінними наконечниками

Є також набори, в яких є кілька наконечників для різних цілей, наприклад:

 • для паркету;
 • для плитки;
 • для миття вікон.

У ряді моделей можна по-різному використовувати ручку швабри, яка має універсальне кріплення, і може бути придатною для інших пристроїв, необхідних для очищення обладнання в домашніх умовах.

Багатофункціональні швабри зі змінними наконечниками

Парові швабри

Хоча парова швабра вже не є чисто механічним приладом, тому що харчується від електрики або через вбудований акумулятор, проте, вона також відноситься до швабри. Безсумнівно, такий прилад входить в топ кращих швабр для миття підлог. Її покупку варто добре обдумати, так як вона дорожча, але надає нам інший рівень збирання.

парові швабри

Кожна парова швабра має контейнер для водонагрівача і насос. Вода нагрівається до температури 100 ° С і виділяється на поверхню, що підлягає очищенню у вигляді гарячої пари, який видаляє дрібну бруд і навіть наліт різного походження. Крім того, така прибирання додатково має бактерицидну дію. В результаті очищення стає швидшим, приємною, точної і екологічною.

Таким технологічно вдосконаленим пристроєм можна вимити не тільки традиційні дерев’яні підлоги і керамічну плитку, але й оновити шви між плитками, помити стіни з плитки і скляні поверхні, видалити плями з килима і оновити оббивку меблів.

При покупці цього пристрою краще вибирати моделі від відомих і надійних виробників. Тоді можна бути більш впевненим, що вона буде працювати ефективно. Придбання такого пристрою буде коштувати набагато дорожче, ніж стандартних пристосувань, розглянутих вище, але і задоволення від роботи буде набагато більше.

Миття підлоги неможливо уникнути. Для деяких, ця робота є справжнім випробуванням. Проте, ми можемо полегшити собі завдання, використовуючи відповідні інструменти. Сьогодні звичайна відро з водою і дерев’яна швабра стали рідкістю і вирушили на заслужений відпочинок, а на зміну їм прийшли більш функціональні сучасні пристрої. Без них важко собі уявити щоденне функціонування будинку. Ці винаходи робить прибирання дуже легкою.

Однак виробники побутової техніки досі ламають голову над тим, як зробити ще простіше щоденні обов’язки ідеальної господині будинку. Вони намагаються піклуватися про наших руках і хребті. Розглянуті вище нові сучасні рішення дозволяють значно спростити щоденне прибирання і зроблять її навіть цікавою. Нам уже не треба носити важкі відра води. Сучасні пристрої залишають підлоги чистими і сухими або майже сухими після збирання. Перед покупкою важливо правильно оцінити всі переваги і недоліки обраної моделі і правильно підібрати тип швабри до типу підлогового покриття.

Краща швабра для миття підлоги – відгуки

Відгуки про придбання того чи іншого типу швабр і про роботу з ними можна почитати і залишити в коментарях нижче.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *