Кращий кронштейн для телевізора, кріплення телевізора на кронштейні до стіниКращий кронштейн для телевізора, кріплення телевізора на кронштейні до стіни

Величезна популярність плоскопанельних телевізорів привела до того, що кронштейни стали одним з основних елементів систем домашнього кінотеатру. Вони дозволяють прикріпити ТВ до стіни або стелі, а завдяки великій різноманітності конструкцій в змозі задовольнити очікування кожного споживача. На ринку є кріплення від різних виробників в різних цінових діапазонах. Вони використовуються для телевізорів різних параметрів. Що ж шукати при покупці кріплення? Які кращі моделі запропоновані на ринку?

В даний час у продажу доступні такі варіанти:

  • кронштейн для телевізора на стіну поворотний,
  • кронштейни похилі,
  • похило поворотний кронштейн,
  • кронштейн поворотно-висувний,
  • і багато інших моделей.

види кріплень

Для того щоб закріпити телевізор на стіні, необхідно кріплення. При виборі моделі слід визначити, який кронштейн потрібен для телевізора, при цьому ви повинні спочатку відповісти на питання про те, як далеко від стіни ви хочете встановити ТВ панель.

Моделі без регулювання

Не всі кронштейни мають ручку для регулювання по горизонталі або вертикалі. Якщо ви хочете встановити панель дуже близько до стіни, то можна вибрати модель без регулювання.

Кронштейни для телевізора без регулювання

Кутові кронштейни для телевізорів повинні мати хороший кут повороту (на 90 градусів).

Кутові кронштейни для телевізорів

Кріплення телевізора на кронштейні до стіни

Найпопулярнішим є кріплення панелі телевізора до стіни на кронштейні.

кріплення панелі телевізора до стіни на кронштейні

Виробники дають нам можливість вибирати між різними варіантами регулювання, бувають моделі висувні або похилі.

кріплення панелі телевізора до стіни на кронштейні

Кронштейни для жк телевізора на стіну

Якщо ми вирішимо встановити телевізор на стіні, ми повинні вирішити, яке ми шукаємо кріплення. У нас є варіанти електричні, фіксовані, поворотні і похилі. Широкий спектр рішень допоможе вибрати кращий кронштейн для телевізора відповідно до очікувань і правильно підібрати його до стилю інтер’єру.

Кріплення мають дуже широкі діапазони регулювань і пропонують можливість фіксації ТВ панелі. Тримачі можуть витримувати навантаження в залежності від моделі від 20 до 200 кг. Багато з них можуть бути повернені в будь-якому напрямку.

Наприклад, кронштейн для телевізора сумісного на стіну. Бренд Samsung пропонує нам безліч аксесуарів для телебачення, в тому числі настінні кріплення. Привертає нашу увагу модель сумісного WMN1000AX, вона прекрасно сумісна з моделями ТВ Samsung LED. Samsung WMN1000AX кронштейн дуже тонкий і маленький, і дозволяє дуже близько встановити панель на стіні, він має тверду ручку і призначений для ТВ панелей вагою до 20 кг і розміром екрана 26 -37 дюймів. Модель візуально дуже приваблива і довговічна, але і коштує чимало.

Розміри кронштейна для телевізора можуть бути самими різними, в великому реченні магазинів ви напевно зможете підібрати кріплення під розмір своєї панелі телевізора. Великі кронштейни для телевізорів можуть витримати дуже великі і важкі панелі.

стельові кронштейни для телевізора

Набагато рідше ніж настінні зустрічаються варіанти з стельовим монтажем.

Стельові кронштейни для телевізора

Такого роду кріплення, як правило, мають регульовану довжину важеля і кута.

Звичайно, в цьому варіанті вибір моделей не настільки широкий, як серед настінних. Крім того, стельові моделі, безумовно, дорожче, ніж ті, які встановлюються на стіні, однак, ентузіасти люблять такі рішення.

Ви можете приховати кабелі від телевізора всередині конструкції. Екран можна регулювати по вертикалі і по горизонталі.

Таким чином, ціни на кронштейни залежать від того, як вони кріпляться і які мають функції. Настінні, як правило, коштують набагато менше, ніж стельові.

Підлоговий стенд для телевізора

Пропозиція виробників і дистриб’юторів техніки має широкий асортимент електроніки і різні стенди до неї. Серед іншого, ми можемо вибирати між стійками на колесах, стендами-стелажами з полками, і конструктивно простими підставками, призначеними для використання в невеликих приміщеннях.В залежності від варіанту ціна на стенди сильно відрізняється. Є, звичайно, дорогі моделі, але в такому випадку, як правило, ви платите за відомий бренд з оригінальним дизайном. Таке дизайнерське рішення характеризується унікальним дизайном, який може бути центром будь-якої сучасної вітальні.

Підлоговий стенд для телевізора

Стенд може бути оснащений колесами і маленькою полицею з загартованого скла. Він може мати регулювання по висоті і колеса, захищені від випадкового переміщення.

Підлоговий стенд для телевізора Підлоговий стенд для телевізора

Стенди для ТВ, як правило, оснащені невеликими полицями, а також вони часто мають регульовану висоту підвіски.

Інші типи кріплень для ТВ

На додаток до універсальних стійок також доступний широкий асортимент столів та шаф з ручками, багатоекранний стендів або MultiMonitor. Останні дають нам можливість встановлювати кілька екранів. Такі кріплення найчастіше використовуються в конференц-залах, що зовсім не означає, що вони не можуть бути розміщені в житлових інтер’єрах.

Многоекранний стенди для телевізора

Як закріпити телевізор на кронштейні

Незалежно від того, який тип ви вибрали, найголовніше – це його правильна установка і підбір до моделі ТВ. При покупці перевірте стандарти обраної моделі, вони повинні бути узгоджені з параметрами панелі телевізора. Основні параметри – це відстані між отворами. Якщо ви не знаєте точно, які параметри має ваш телевізор, то варто вибрати універсальний тримач. Кріплення з універсальними параметрами широко доступні в магазинах.

Не забувайте також, що настінне кріплення повинно бути встановлено так, щоб екран знаходився приблизно на рівні очей глядача. Якщо ми збираємося дивитися телевізор з різних точок приміщення, то варто вибрати регульовані моделі з можливістю повороту екрану.

Як закріпити телевізор на кронштейні

Надзвичайно важливо при покупці кріплення дізнатися, на яку вагу і розміри, виражені в дюймах, він розрахований. Виробники завжди дають специфікацію, в якій зазначено призначення.

Для монтажу конструкції необхідні дриль, рівень, гумовий молоток, олівець і дюбеля. З використанням спиртового рівня визначається місце установки кріплення.

Після свердління отворів встановлюються відповідні дюбелі. У комплекті повинні бути всі елементи для монтажу. Потім гвинти вкручуються в дюбеля.

Наступним кроком є ​​монтаж плати в плече і установка вертикального регулювання. Переконавшись, що ручка надійно прикріплена до стіни, і всі її компоненти ретельно затягнуті, можна встановлювати сам телевізор.

Дизайн кронштейнів та стендів

Висячі кабелі – це неприємність для тих, хто хоче повісити плазму на стіні. Буває, що ці кабелі можуть зіпсувати навіть найкращий інтер’єр. Звичайна маскування лише трохи поліпшить вигляд. Рішенням є сучасна дизайнерська меблі і конструкції, які дозволяють приховувати дроти. Наприклад, ви можете використовувати сучасні підлогові стенди, в яких будуть приховані всі кабелі.

Білий кронштейн для телевізора на стіну підлоговий

Білий кронштейн для телевізора на стіну підлоговий

Це дуже цікавий і сучасний варіант, який дозволяє приховати всі кабелі, а також має зручні функціональні полки. Кольори можуть бути самими різними, ви можете підібрати власники під вашу меблі і інтер’єр.

кронштейн для телевізора на стіну підлоговий

Такі елементи додадуть інтер’єру сучасний характер.

Щоб приховати кабелі, ви не повинні викликати ремонтну бригаду і свердлити стіни, все вирішується дуже просто.

кронштейн для телевізора на стіну підлоговий кронштейн для телевізора на стіну підлоговий

І ніяких висять проводів!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *