Кращий миючий пилосос для будинкуКращий миючий пилосос для будинку

Пил, бруд, пролита кава або чай, шерсть домашніх тварин – все це сміття на підлозі і меблів доставляє нам багато клопоту. Тільки багатофункціональний миючий пилосос зможе впоратися з цими типами забруднень найбільш ефективно.

Багато людей шукають універсальний пристрій, який буде дбати про бездоганному зовнішньому вигляді інтер’єру. При цьому правильний вибір пилососа для будинку є непростим завданням, яка часто вирішується в площині: який тип обрати – з мішком або без нього, миючий або тільки для сухого прибирання?

Який найкращий миючий пилосос для будинку вибрати, на які параметри звертати увагу при покупці?

Як працює миючий пилосос?

Пилосос з миючої функцією виконує ті ж дії, що і класичний, але при цьому може бути використаний і в зовсім незвичній для традиційної конструкції ролі. Чим же він відрізняється від традиційних моделей, які в ньому передбачені функції, а також у чому його основні переваги? Цей прилад може дуже якісно помити підлогу, оббивку дивана, килимове покриття, килим і сидіння в автомобілі.

Як працює миючий пилососПринцип роботи цього виду побутової техніки досить простий. У приладу є дві ємності: одна для води і миючого засобу, а інша для брудної води, що утворилася під час мийки. Спочатку проводиться піна, яка наноситься на килим, оббивку меблів або іншу поверхню. Залежно від моделі для режиму мийки застосовується спеціальна насадка, яка дозволяє спокійно видалити пролиту воду або сік з підлоги, килима або меблів.

Миючий пилосос чудово очищає ваше житло від пилу і видаляє пилових кліщів, зволожує повітря, який під час опалювального сезону в сучасних квартирах досить сухий. Його особливо рекомендують мати в будинку тим, хто страждає на алергію.

Перед покупкою слід уважно прочитати опис приладу. Найбільш важливі параметри такого устаткування, на які варто звернути увагу при покупці – це потужність всмоктування і ємність резервуарів. Цей прилад має також водний фільтр. Усмоктуване повітря надходить в ємність для води, яка відділяє бруд від повітря. Те, що не зупинила вода, блокує додатковий фільтр. Додатковою перевагою пристрою є можливість зібрати рідину, наприклад, розлитий суп або пролиту воду у ванній кімнаті.

Миючі пилососи без мішка є найбільш поширеними, але є моделі, оснащені і мішком і фільтром для води, який дозволяє користувачам вибирати між двома режимами очистки: сухого та мокрого.

Увага! Майте на увазі, що після кожного прибирання і миття треба вимити і висушити всі компоненти, через які тече вода – труби і контейнери. Інакше в них будуть розвиватися небажані, а іноді і небезпечні для здоров’я мікроорганізми.

Переваги та недоліки миючих пилососів

Такі пристрої мають свої переваги і недоліки, про які слід знати, вибираючи який миючий пилосос краще купити для дому.

Переваги миючого пилососа:

 • підходить для людей, які страждають алергією;
 • можна мити килими і оббивку меблів;
 • може проводити суху і вологе очищення.

Недоліки миючого пилососа:

 • коштує дорожче, ніж традиційний;
 • обходиться дорожче в експлуатації – для нього потрібно купити додаткові миючі засоби;
 • важче і більше традиційного варіанту;
 • після використання потрібно промити і висушити деякі частини – контейнери і трубки.

Як купити хороший миючий пилосос для будинку?

Основні параметри, які слід враховувати при виборі, який найкращий миючий пилосос для будинку, наступні:

 • Сила всмоктування. Від неї залежить те, наскільки добре пилосос справляється з брудом, розташованої на підлозі. Чим вище потужність всмоктування, тим краще збирається бруд і пил, а саме прибирання триває набагато швидше. Це особливо важливий параметр, якщо ви вибираєте самий хороший миючий пилосос для будинку, де є килими або килимові покриття.
 • потужність. Чим вище потужність, тим вище ефективність роботи, але і тим вище ціна. Дуже потужний хороший миючий пилосос для будинку, порадити можна для великих будинків і квартир, де не бракує килимів і підлогових покриттів. Чим менше кількість поверхні для очищення, тим менше потужності ви можете вибрати.
 • ємність контейнерів. Цей параметр відіграє важливу роль на великих площах. Для невеликих квартир купити краще миючий пилосос з невеликими баками. Для будинку краще купити миючий пилосос з досить великим контейнером для води, щоб не доводилося часто доливати воду під час прибирання.
 • кількість контейнерів. Хоча багато моделей мають два контейнери, в продажу можна знайти також і моделі, які оснащені тільки одним баком. Вони дешевші і не пропонують занадто багато переваг – в них треба досить часто доливати і зливати воду. Крім того, один контейнер є ідеальним середовищем для росту мікроорганізмів, які потрапляють в повітря у вигляді аерозолю. Тому набагато краще буде миючий пилосос для будинку з двома контейнерами.
 • шум. Відомо, що чим пилосос тихіше, тим краще. Особливо, якщо в будинку є діти або домашні тварини. В цьому випадку, рівень генерується шуму повинен становити не більше 65 дБ.

Прибирання не повинна бути тривалим і виснажливим заняттям. Якщо у вас є необхідне обладнання, ваш будинок завжди може бути ідеально чистим, при цьому на це вам не доведеться витрачати багато часу і праці. Не забувайте використовувати відповідні миючі засоби, а після збирання мити окремі компоненти і фільтр. Перед тим як вибрати ідеальний пилосос, слід вивчити різні пропозиції і ретельно подумати про те, що ви очікуєте.Чи варто купувати миючий пилосос?

Відповідь на це питання не так простий, так як він складається з цілого ряду факторів. Як вже зазначалося вище, миючий пилосос з водяним фільтром добре покаже себе в будинках, де живуть люди з алергією. Такий прилад доцільно мати в будинках, де на підлогах килими або килимові покриття. Але варто подумати про те, де його розмістити, якщо квартира занадто мала, і хто буде ним користуватися, так як він досить важкий, хоча переміщення на коліщатках знижує цю проблему. Крім того, деякі люди забувають і не чистять систематично всі контейнери, а це шкідливо як для самого пристрою, так і для людей, тому що накопичуються бактерії будуть потрапляти в повітря.

Вітрина кожної господині – це чистий і пахне свіжістю будинок. Важливе значення в досягненні таких результатів має видалення пилу шляхом вологого прибирання, в ході якої повітря не насичується пилом, що видаляється з підлоги, килимів і меблів. Виконання роботи по дому, завдяки доступним пристроям і миючих засобів, вже не забирає багато часу. Миючий пилосос дозволить полам блищати, як дзеркала і позбутися від пилових кліщів, бруду і пилу.

Удосконалена технологія дозволяє такому пилососа чудово справлятися з великими і різноманітними поверхнями. Безперечною перевагою є можливість комплексного очищення будинку або квартири.

Огляд і рейтинг моделей миючих пилососів для будинку

Кращий миючий пилосос для будинку – рейтинг 2016 року
Thomas TWIN TT Aquafilter Zelmer Aquawelt 919.0 ST Samsung SW17H9090H Karcher SE 4001 Thomas TWIN XT

Для того щоб вам було простіше приймати рішення, подивіться на опис декількох моделей.

Миючий пилосос Zelmer Aquawelt

Універсальним пристроєм цього типу є багатоцільові пилососи Zelmer Aquawelt. Основні переваги серії Aquawelt – це висока ефективність EcoPower двигуна і подвійна система фільтрації (вода і гепа-фільтр). Моделі дозволяють виконувати прибирання сухим і вологим способом, прекрасно справляються з розливами і брудом. Пилососи можуть працювати в двох режимах: з мішком і без мішка з водяним фільтром. Його робота (потужність всмоктування), може бути відрегульована в цифровому вигляді.

Пилосос THOMAS TWIN TT AQUAFILTER

Модель оснащена водяним фільтром і фільтром HEPA 13, який відповідає найвищим міжнародним стандартам ефективності видалення бактерій і пилу. Це хороший вибір серед пилососів для алергіків. Модель надзвичайно компактна, зручна і є прекрасним засобом для прибирання підлоги та інших твердих поверхонь. Пристрій відновлює свіжість і колір килима, чистить дзеркала, полірує вікна і створює атмосферу свіжості і приємною вологості в кімнаті. Конструкція містить інноваційну технологію багатоступінчастої фільтрації води і HEPA фільтр (мікрофільтр для відпрацьованого повітря). THOMAS TWIN TT Aquafilter є потужним пристроєм, який проведе як звичайну чистку, так і миття підлоги з миючим засобом.

THOMAS TWIN TT AQUAFILTER

Також він зможе обробити пухнастий килим: використовуючи екологічно чисті миючі розчини, що подаються під тиском. Завдяки високій потужності двигуна і спеціальної «проникаючої» конструкції форсунки, що подає робочий розчин, бруд буде практично миттєво і повністю вилучена. Також він впорається з миттям вікон, дзеркал і плитки і врятує від стомлюючої роботи по збору розлитої рідини. Електронне урядування «Touch-Tronic» дозволяє легким дотиком вибрати потрібне значення потужності. Ця модель оснащена безліччю інструментів і аксесуарів для різних операцій.

Акумуляторний бездротової пилосос з миючої функцією Philips PowerPro Aqua

На полицях магазинів вже досить часто можна зустріти бездротові пилососи, вони стають дедалі популярнішими і вже давно стали невід’ємною частиною цього типу пристроїв в багатьох будинках. Philips PowerPro AquaТака конструкція забезпечує свободу пересування при збиранні, без непотрібних перешкод і плутаються проводів. Перемикання вилки з розетки в розетку досить складно, особливо якщо у нас великий будинок. Бездротові моделі дуже зручні у використанні.

До недавнього часу існувала думка, що класичні бездротові пилососи не мають функції вологого прибирання. Однак, ця опція вже доступна в моделі Philips PowerPro Aqua. Вертикальний, бездротової PHILIPS PowerPro Aqua поєднує в собі багато практичні функції. З ним можна пропилососити підлогу або килим класичним способом, або зняти ручний модуль і перетворити довгий прилад в невеликий ручний, щоб зняти пил з крісла або дивана. Інша практична функція цієї моделі – це можливість перетворити пристрій в швабру для вологого прибирання.

При цьому не доведеться турбуватися про те, що можна залити підлогу надмірною кількістю води, тому що пристрій має спеціальну систему, яка контролює випуск рідини. Воно забезпечує оптимальне зволоження поверхні, що очищається. Ця модель ідеально підходить для миття ламінату, паркету і керамічної плитки. Найбільша перевага пилососа Philips PowerPro Aqua – це можливість швидко перейти від режиму пилососа до режиму мийки, завдяки змонтованим магнітів, які розташовані по обидва боки щітки.

Бездротові пилососи з миючої функцією очищення завоювали ринок. Безумовно слід розглядати їх, як хіт. Вони пропонують велику свободу пересування по всьому будинку. Завдяки їм, ми можемо зробити вибір типу очищення – вологий або сухий і простим способом перейти від одного варіанту до іншого.

Новинкою є також пилососи з функцією гарячої пари. Вони дозволяють виконати ретельне очищення, видалення бруду, освіжити килими і оббивку меблів.

Ніхто з нас не може уявити собі життя без пилососа. Виробники побутової техніки наділяють прилади новими рішеннями, які полегшують повсякденну роботу по дому. Ми можемо знайти на ринку пристрої як традиційні, так і оснащені додатковими функціями, наприклад, миття або вологе прибирання. Серед великого асортименту таких пристроїв кожен зможе вибрати відповідну модель для себе. Які ж кращі миючі пилососи для будинку, відгуки про власний досвід експлуатації можна залишити нижче в коментарях під статтею.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *