Красиві інтер’єри квартир в сучасному стиліКрасиві інтер'єри квартир в сучасному стилі

Сучасні інтер’єри характеризуються простотою, мінімалізмом і відкритим простором. Оформлення сучасного інтер’єру виконується таким чином, щоб створити враження максимального простору. Не менш важливим елементом є функціональність, а домінуючим принципом – «менше означає краще». Інтер’єри квартир в сучасному стилі часто відкриті і функціональний розподіл окремих зон здійснюється, наприклад, невеликий прозорою перегородкою, різними кольорами або оздоблювальними матеріалами. Таким чином, ми можемо відокремити вітальню від кухні, а також інші приміщення один від одного, якщо в цьому є необхідність.

Красиві інтер’єри квартир в сучасному стилі

Сучасний дизайн інтер’єру квартири включає меблі простих геометричних форм, а іноді дизайнерських проектів з дивовижними формами. Меблі в сучасному стилі не оформлена безліччю прикрас, декоративними ручками або різьбленням, її краса полягає в формі, пропорціях і використовуваних матеріалах. Іноді в дизайні використовується комбінація сучасності і класики, такий напрямок отримало назву стиль фьюжн в інтер’єрі.

Красиві інтер'єри квартир в сучасному стиліНайбільш часто використовуваними матеріалами є:

 • сталь;
 • Скло;
 • камінь натуральний і штучний – в обробці стін і підлоги, на каміні, на стільниці для кухні, у ванній кімнаті;
 • модна обробка стін бетоном;
 • дерево, включаючи також екзотичні породи;
 • сучасні пластики,
 • на стінах і підлозі добре виглядають бетон і цегла, цегла може бути білим або кольоровим з глянцевим покриттям або червоним – в суворому вигляді для приміщень стилі лофт;
 • інші популярні матеріали для облицювання підлоги – це гладка керамічна плитка (плитка під дерево, плитка під цеглу).

Стіни, крім того, часто можуть бути в світлих кольорах або класичному білому. Перегородки можуть бути виконані зі скла або люксферов, це можуть бути також розсувні двері.

Дизайн інтер’єрів квартир в сучасному стилі – аксесуари та добавки

Суворість аранжування зігрівають кольору і добавки, які використовуються в помірних кількостях. На цій посаді використовують:

 • твори сучасного мистецтва;
 • чорно-білі фотографії;
 • дизайнерські гаджети;
 • стильні лампи, наприклад, лампочка Едісона на дроті, або скандинавські світильники;
 • столики;
 • стильне обладнання, наприклад, висувні витяжки, які, незважаючи на просту форму, можуть виглядати дуже декоративно.

Такі приміщення характеризуються простотою. Красиві квартири в сучасному стилі просторі, мінімалістичні і сповнені світла.

Дизайн інтер'єрів квартир в сучасному стилі - аксесуари та добавки

Сьогодні в тренді мінімалізм, тут потрібно помірність в дизайні. Внутрішнє моделювання НЕ вітряно холодну, воно потребує відмінних акцентах.

Інтенсивний колір і форма ламп, органічна форма стільця або стильний килим, оригінальні вішалки для одягу в передпокої, веселі твори мистецтва на стіні, кульбаби, наклеєні на стіні за ліжком в спальні.Кольори затишку і релаксації

Кольори пастельній палітри роблять квартиру просторою, створюють враження єдиного цілого. Домінантою в їдальні і кухні буде білий.

Дуже модні красиві контрасти, наприклад, до трьох білих стін покрийте четверту темною фарбою кольору антрацит, модною зараз магнітної фарбою або цікавими шпалерами і фотошпалерами.

Кольори затишку і релаксації

В інтер’єр з сірими стінами підійдуть меблі ніжно-блакитного кольору, або контрастного чорного, білого, жовтого і червоного. Цікаво балансують з графітом кольорові дивани та попелястий сірий м’який килим з довгим ворсом.

сірий м'який килим з довгим ворсом

У монохромному інтер’єрі вам знадобляться яскраві кольорові акценти: червона ваза, синя картина на стіні, яскраве крісло яйце.

Мінімалістський стиль

Мінімалізм є різновидом сучасного стилю, який складається з радикального скорочення кількості меблів і аксесуарів. Для багатьох людей, мінімалізм – це більше, ніж стиль інтер’єру. Це також спосіб життя вдалині від надмірного накопичення різних об’єктів. Інтер’єр в стилі мінімалізм характеризується великою кількістю простору і відсутністю декору. Мінімалістська меблі і аксесуари часто поєднують безліч функцій одночасно – популярні дивани та крісла, розсувні столи, які можуть служити також місцем для зберігання журналів, книг та інших предметів.

Життя в сучасному стилі

Сучасні вітальні вражають гармонією і вишуканою простотою. Застосування до інтер’єру вимог Модерну, зобов’язує оформляти його з геометричною точністю. Тут також прийнято використовувати нейтральну колірну палітру, що складається з білого, чорного, сірого і яскравих акцентів. Також рекомендовані доповнення до сучасної вітальні, мають модерністський характер:

 • столики з ніжками з хромованою стали з глянцевими стільницями;
 • копії творів модерністських художників;
 • підвісні світильники в індустріальному стилі лофт в інтенсивних кольорах, наприклад, червоний або помаранчевий.

«Деталі тут не просто деталі. Вони є складовою частиною кожного проекту ». Ці слова відомого модерніста дизайнера Чарльза Еймса підкреслюють, наскільки важливі для сучасного стилю деталі. У модерністському житло, ніщо не може бути зроблено «як попало». Меблі повинні мати ідеальну обробку і бути найвищої якості. Вибираючи меблі, пам’ятаєте, що вона повинна, перш за все, бути практичною, кожна деталь повинна бути адаптована до індивідуальних потреб.

Інтер’єри квартир в сучасному стилі – фото

Сучасні інтер’єри можуть бути оформлені в традиційному скандинавському стилі. Дизайн в скандинавському стилі простий, елегантний, білий, меблі має прямі лінії і виготовлена ​​з використанням натуральних матеріалів. Зазвичай тут домінує білий в поєднанні з дерев’яними високими стелями, що робить приміщення здаються більше, але затишніше. У такому інтер’єрі звертає на себе увагу також оригінальний камін, який сам по собі є прикрасою вітальні.

Сіро-білий дизайн зі стриманою меблями, однотонними фасадами, дерев’яної обідньою групою і чорними елементами декору виглядають дуже модно.

Інтер’єри однокімнатних квартир в сучасному стилі – фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *