Крісла незвичайної форми, новинки, фотоМеблева промисловість шукає нові ідеї, щоб йти в ногу з часом і дивувати споживачів новими цікавими рішеннями. Нижче представлені деякі тенденції меблів з-за кордону – фотографії унікальних крісел! Деякі з них відносяться до класики і ретро-стилю, а інші – до оригінального, сучасного дизайну товарів з верхньої цінової полки. Ми представляємо галерею, в якій представлені модні і незвичайні крісла для дому, фото розробок від відомих іноземних виробників.

Меблі від провідних дизайнерів

Крісло – це особливий предмет меблів, який протягом століть вважався синонімом відпочинку та релаксації. Тим більше – у нього є щось, що робить його престижним предметом. Незалежно від того, вибираємо ми традиційне крісло з вухами або Честерфілд, або ми вирішуємо на ультрасучасну версію зі спинкою і підлокітниками, такий стілець окупиться з високим комфортом у використанні. Це забезпечить нам розслаблення без необхідності ділитися простором з іншими людьми, іноді навіть з можливістю індивідуального регулювання висоти і розташування підголівника, підставки для ніг або полки.

Багато крісла в історії меблів заробили назву дизайнерських еталонів, наприклад:

  • «Барселона» Людвіг Міс Ван дер Рое;
  • «Яйце» Арне Якобсена;
  • Кругле крісло egg chair;
  • Англійське крісло з вухами.

Протягом багатьох років вони були популярні на ринку і улюблені клієнтами, які люблять хороший дизайн.

Крісло – це також «вдячний матеріал» для дизайнерів. Це предмет меблів, який може існувати без компанії у вигляді стилізованого дивана або столу, він може бути абсолютно окремим елементом інтер’єру.

Нижче представлені розробки дизайнерів відомих іноземних брендів, зокрема:

  • Moroso,
  • Natuzzi,
  • Walter Knoll, і т. Д.

Провідні дизайнери зосереджені на різних рішеннях. Вони створюють як класику, так і меблі, які привертають увагу до старовини.

Сучасні незвичайні крісла – фото

Модель Soor з цікавою формою ковша.

Модель в стилі ретро з характерно вигнутими ніжками.

Меблі бренду Морозо пропонує сучасну незвичайну форму.

Невелике просте крісло в шкіряній оббивці від бренду Natuzzi.

Скошена задня частина додає легкості злегка важкій формі меблів.

Цікава модель з високою спинкою.

Відомі всі вухаті моделі незвичайної форми в сучасній версії.

Модель з подовженим сидінням фірми Морозо.

Модель без підлокітників з підставкою для ніг.

Стілець Фріда від Mood.

Модель Koster з сучасними формами від бренду Дезіре.

Садовий стілець з підніжкою для ніг. Вальтер Кнолль.

Модель Gemma – проект Даніеля Лібескінда для Морозо.

Маленьке крісельце Ізабель.

Класика з високою спинкою в сучасному виданні.

Модель Rumi з легкої структурою.

Крісло-крило нагадує яйце Арне Якобсена.

Дванадцять унікальних старовинних крісел в стилі вінтаж

Погода сприяє вечірнім годинам, проведеним в улюбленому кріслі. Таким чином, на думку спадає старовинний клімат. Ця тенденція в інтер’єрах ще жива і в останні роки все ще посилюється. Ми повертаємося з почуттями до інтер’єрів, які пам’ятаємо з дитинства, коли ми відвідували бабусь.

Сьогодні модні тренди заохочують нас шукати старі меблі, ремонтувати її, підтримуючи кращий дизайн 50-х, 60-х і 70-х років. Особлива увага приділяється м’яких меблів, яка додає душі в інтер’єр.

Протягом багатьох років дизайнери знаходять унікальні елементи дизайну меблів та інтер’єру. Вони не хочуть, щоб найкрасивіші предмети закінчували свою історію на забутих горищах і смітниках, тому вони вирішуються їх врятувати. Завдяки їх діям, деякі з чудових проектів 50-х, 60-х і 70-х років залишать підвали і горища і знову повертаються в модні салони.Моделі в стилі вінтаж дозволяють зберегти стару, забуту і в той же час гарні меблі, що зберігається на горищі або на задньому дворі. «Пацієнти» приходять в основному з 50-х, 60-х, 70-х років, з епохи ар-деко, а також більш старі експонати. Їм дається другий шанс, щоб вони могли продовжувати захоплювати своєю позачасовий формою.

Незвичайні крісла для офісу

Епоха нецікавих, сірих і сумних предметів меблів вже давно пройшла. Сьогодні дизайнери меблів і оргтехніки грають квітами, застосовують сучасні рішення і ергономічне обладнання, які полегшують роботу і стають більш приємними для очей.

Цікавою пропозицією, що дозволяє створити унікальні інтер’єри в офісі, залі очікування або зоні відпочинку, є модульні пуфи. Завдяки різним формам можна вільно змінювати їх конфігурацію і макет, в залежності від поточних потреб. Тут є пропозиція і для любителів мінімалізму. Ці меблі створює враження висить в повітрі, і її відмітний характер додатково підкреслюється металевою основою, доступною в різних кольорах.

«Мобільний» сидіння

Динаміка руху є найважливішим пріоритетом в дизайні модних крісел. Проектанти оснащують їх різними функціями, які регулюють не тільки комфорт сидіння, але також полегшуючи вільний, необмежений рух, наприклад, обертання, напівоберт, відкидання назад, вперед або хитання. Зокрема, моделі, оснащені автоматичними механізмами для полегшення розгортання, є механізмами регулювання висоти і кута нахилу підголівників і підніжок. Вони цінуються перш за все через комфорту, який вони забезпечують, але не тільки. Друга перевага використання регулювання полягає в тому, що вона має здоровий ефект. Це дозволяє не тільки комфортно розташуватися, а й ергономічно і корисно для здоров’я. Завдяки підголівникам, підніжок, регульованим спинок, можна полегшити хребет і створити зручне положення. Популярність механізмів регулювання в даний час дуже висока, особливо серед молоді.

Його величність шезлонг

Проміжна форма між кріслом і диваном – це шезлонг, вид дивана, який дозволяє відпочити в напівлежачому положенні. Ці меблі «любить» компанію диванів, але вона також може стояти автономно. Шезлонги все частіше прикрашають вітальні сучасних будинків. Це досить великий предмет меблів, тому йому знайдеться місце тільки в просторій вітальні. Він як і раніше розглядається як елемент так званої розкоші.

Шезлонги ідеально підходять для сучасних інтер’єрів, залів для домашнього кінотеатру, куточків для читання і меблів для сидіння на терасі. Їх вибір на ринку величезний. Ми можемо вибирати з сучасних, простих за формою, класичних, стилізованих під старовину, з тонко вигнутими дерев’яними ніжками, а також у вигляді човників з можливістю повної регулювання кута нахилу. Виробники також пропонують модульні шезлонги, побудовані із сегментів, що дозволяє вибрати ідеальний варіант за розміром кімнати.

Нові, покращені версії меблів регулярно з’являються на ринку, це справжні «машини дозвілля», які характеризуються цікавою формою і дизайном. Класичний louis, англійське крісло з вухами, широке, розсувне з боків або вузьке, встановлене на жорсткій рамі – вибір великий. Дизайн популярних предметів меблів залежить від поточної моди. Сучасний дизайн багатогранний. Буває, що клієнти доповнюють свої дозвільні комплекти моделями зовсім з іншої лінії дизайну. Вони вибираються на основі стилістичного або барвистого контрасту з диваном або іншими меблями, щоб підкреслити їх автономний характер.


Незвичайні стільці і крісла – зроблять квартиру оригінальною. Добре мати один такий предмет меблів вдома, який впадає в очі і фокусує увагу гостей. Яка меблі найкраще працює в цій ролі? Звичайно, крісла! Все завдяки тому, що вони розміщуються найчастіше в видимому місці, часто посередині вітальні. Деякі вважають за краще, щоб стілець був ідеальним відображенням дивана, і це було б єдине ціле з ним, але ті, хто любить виділятися, напевно будуть в захваті від моделей, які нічим не нагадують своїх більших сусідів.

Для менш сміливих, хорошим рішенням буде стілець просто іншого кольору, в той час як для тих, хто хоче показати оригінальність, підійдуть моделі з незвичайними і дуже сміливими формами. Абсолютно сучасним рішенням є поєднання м’якого, зручного дивана з сучасним промисловим кріслом. У меблевих магазинах є тисячі крісел, тому варто повибірать і знайти те, яке стане справжньою «перлиною» в вітальні і буде виділятися з усієї інших меблів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *