Кухні, суміщені з вітальні з барною стійкою, дизайнКухні, суміщені з вітальні з барною стійкою, дизайн

Сучасні тенденції в сфері дизайну приміщень представляють абсолютно нові рішення та ідеї, про які кілька років тому важко було навіть мріяти. Колись вітальня була вітальні, спальня спальнею, а кухня кухнею, як правило, маленькою і окремої. Сьогодні стали можливими будь-які комбінації цих просторів, за винятком, може бути, об’єднання кухні зі спальнею, хоча і такі варіанти зустрічаються, особливо в однокімнатних малогабаритних квартирах. Часто замість типової кухні в квартирі створюють кухню-вітальню, обов’язковим атрибутом якої є домашній бар.

Кухні, суміщені з вітальні з барною стійкою

Місце, в якому кухня з’єднується з вітальні, можна зонувати або тільки умовно розділити, наприклад, барною стійкою або кухонним островом. Такі рішення використовують в будинках з невеликим простором, в яких відсутність стін дає більше простору і оптично представляє більше площі. Хоча відразу ж виникає питання про запахи, які відбуваються з кухні, але сучасні витяжки настільки гарні, що дозволяють готувати без будь-яких проблем з запахом або підвищеною вологістю. Деякі люди не люблять такі відкриті кухні, стверджуючи, що в них все гості або навіть члени сім’ї завжди повинні бачити безлад, яким, як правило, супроводжується процес приготування їжі.

Кухні, суміщені з вітальні з барною стійкою

Перш за все, бар на кухні – це таке рішення, яке допоможе вам дотримуватися порядку і естетичність інтер’єру. Крім того, для кухні гарнітури з барною стійкою дозволяють спритно приховати робочий безлад при приготуванні їжі, ви зможете закрити робочу поверхню від іншої частини вітальні, при цьому такий варіант оптично не забирає простір.

Висота барної стійки

Правильна висота барной стійки стандарт на кухні визначає вище, ніж висота стільниці, при цьому вона ефективно приховує те, що буде відбуватися в міні-кухні.

Стандартна висота барной стільниці повинна складати 110 см. Ця величина може була скоригована під зріст людей, які будуть користуватися стійкою. Що знаходиться на іншій стороні бару гість або в нашому випадку господар будинку повинен вільно стояти і спиратися ліктями на стіл або сидіти на барном стільці. У домашніх умовах можна також зробити так званий, низький бар. Тоді його висота буде менше на 20 см і становитиме 90 см. Ширина столу повинна бути близько 30 см.

Висота барного стільця зазвичай становить 80 см, сидячи на ньому, ми повинні мати зручний доступ до стільниці. Ширина сидіння повинна бути 40 см. Стілець повинен підтримувати ноги, розташовані в 40 см нижче місця сидіння.

Висота і інші параметри барної стійки і стільці
Крім того, бар може виконувати багато інших функцій. Він може служити столом, де їдять їжу. Просто поставте до нього один або кілька стільців, на яких можуть з комфортом сидіти люди і насолоджуватися сніданком або перекусом, випити чашечку кави або келих вина. Він може бути корисним для приготування їжі, коли немає більше місця в робочій зоні.

Кухні, суміщені з вітальні з барною стійкою

Залежно від конструкції (закрита з полками і внутрішнім наповненням або відкрита у вигляді полиці), ви можете використовувати його для зберігання деяких кухонних предметів, які не використовуються кожен день, ви можете обладнати його полицею для зберігання келихів і іншими корисними девайсами і пристосуваннями.

Дизайни кухні студії з барною стійкою

Якщо це бар у формі стіни з шафами, в шафах може зберігатися кухонне начиння, наприклад, запасні чашки і сервізи, гуртки або інші корисні предмети.

Дизайни кухні студії з барною стійкою

Якщо у вас кутова кухня, маленька барна стійка може поєднуватися з кухонною плитою, економлячи простір.

Дизайни кухні студії з барною стійкою

Якщо стійка ширше, вона може бути використана відповідно до її прямим призначенням – просто як бар з напоями. Кожен день її можна використовувати, як стіл, наприклад, поставити на неї квіти і вона буде виконувати декоративну функцію.

Дизайни кухні студії з барною стійкоюЦе простий спосіб, щоб відокремити вітальню від кухні, і в той же час додати додаткові функціональні місця в квартирі. Завдяки цьому зонування, квартира приймає характер і особливий стиль. Тому що це не стандартне рішення, воно створює природний інтерес у ваших гостей і робить вашу квартиру більш цікавою. Коли справа доходить до малогабаритних квартир в блокових будинках старої споруди, то, на жаль, не завжди можна застосувати таке рішення, яке дозволило б домогтися аналогічного ефекту.

Бар в ніші стіни

Часто кухні в квартирі розташовані далеко від вітальні, і багато хто навіть не думають про можливість модернізації свого житла. Проте, якщо є така можливість, і стіна, що відокремлює кухню від вітальні, не є несучою, то може бути здійснений її знесення та реконструкція, що дозволяє отримати досить цікавий інтер’єр.

Бар в ніші стіни

Якщо вітальня виконує функцію їдальні щодня або в свята, то доводиться бігати з кімнати в кімнату зі стравами, чашками і т.д. Але якщо кімнати розділені тільки невисоким парапетом з красивого столу, такий типовий, сучасний бар, може служити проміжним столом, на якому можна розмістити страви і посуд, які треба буде подати на стіл пізніше.

Крім того, в тих випадках, коли членів сім’ї мало, ви можете з’їсти страви в барі, не створюючи безлад і непотрібну суєту в вітальні. Це дуже зручне рішення, яке відкриває абсолютно нові можливості.

Кухня з барною стійкою поєднана з вітальнею

Тепер дизайнери часто вибирають рішення, при якому бар є елементом, що відокремлює робочу зону від вітальні або їдальні.

Кухня з барною стійкою поєднана з вітальнею

Іноді використовують ще один варіант для зонування, а саме установку на кордоні кухні і вітальні кухонного острова. Це щось схоже на бар, але з елементами кухонного обладнання.

Кухня з барною стійкою поєднана з вітальнею

Це може бути, наприклад, кухонна плита, шафа, духовка, посудомийна машина або інше незалежне кухонне обладнання, яке не завжди може бути вбудовано в стіну.

Кухня з барною стійкою поєднана з вітальнею

Крім того, такий острів має також широку стільницю, на якій ви можете приготувати їжу і з’їсти її. Острів нижче, ніж барна стійка, як правило, має ту ж висоту, як у кухонній стільниці.

Кухня з барною стійкою поєднана з вітальнею

Ми повинні пам’ятати, що від острова до кухні повинна бути можливість вільно пересуватися. Крім того, в такій ситуації кухня і все, що в ній відбувається, буде на увазі, острів не буде приховувати безлад. Ось чому ця форма поділу кухні від вітальні досить рідкісна. Все залежить від вашого смаку і переваг, в якому образі ми хочемо бачити свою квартиру.

Кухонні барні стійки для маленької кухні

У маленьких кухнях можна використовувати також таке рішення, як висувна стійка або кухонна стільниця. Таке рішення дозволить заощадити місце, а, коли приходять гості, можна висунути зручний бар на коліщатках.

Кухонні барні стійки для маленької кухні
Кухня з барною стійкою і диваном

Є багато цікавих рішень, що дозволяють красиво обіграти дизайн сучасної вітальні, в якій присутня бар. Якщо ви шукаєте ідеї для вітальні з барною стійкою і диваном, то можливо вам припадуть до душі такі рішення:

Це можуть бути мінімалістичні кухні кутові стиль, елегантність, барна стійка в яких не перевантажена прикрасами та елементами декору, вона чиста, можна сказати стерильна, промисловий дизайн інтер’єру блищить і сяє, тут немає нічого зайвого.

Кухня з барною стійкою і диваном

Це можуть бути кутові кухні з барною стійкою, дизайн яких включає диван, впритул стоїть до бару, що дозволяє заощадити простір.

Кухня з барною стійкою і диваном
Таким чином, інтер’єр з баром на кухні дозволяє краще використовувати простір, зонувати його, дуже практично відокремивши кухню від вітальні в квартирі, забезпечуючи при цьому візуальний простір в приміщенні. Це відмінно працює в будинках і невеликих квартирах, в яких дуже важко отримати ілюзію більшого простору. У великих квартирах можна також використовувати варіант кухонного острова, що дозволить збільшити функціональність приміщення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *