Кухня в стилі лофт в квартиріКухня в стилі лофт в квартирі

Сучасний, строгий, мінімалістичний, без помпи і надмірності – це ознаки стилю лофт. Пов’язаний з філософією життя він є сполучною ланкою між особистістю і мистецтвом. Сучасна кухня в стилі лофт стане маніфестом індивідуалізму. Цей стиль кілька еклектичний, пов’язаний з дивовижними комбінаціями, він виглядає краще у великих, просторих приміщеннях.

Виділяючи певні особливості дизайну інтер’єру, ми можемо створити відповідне промислове настрій в квартирі, причому не тільки в старій будівлі, але і в сучасній новобудові або малогабаритній квартирі. Звичайно, старі споруди мають дуже характерні для цього стилю високі стелі і дизайн віконних прорізів, тому стиль лофт буде в квартирі – сталінці виглядати відмінно, а також в інших приміщеннях з високими стелями і вікнами.

Лофт завжди відображає художню душу власника. Творча свобода, яка несе в собі певні повідомлення, дуже часто відповідає еклектичному стилю. Окремі елементи затишку в поєднанні з промисловим інтер’єром і яскравими добавками з характером створюють дуже особисте і суб’єктивну атмосферу в приміщенні.

Кухня в стилі лофт в квартирі

Модна кухня в стилі лофт в квартирі

Характерною особливістю цього стилю є наявність важких бетонних конструкцій, цегляних або з теплого дерева. Вони добре виглядають в компанії білого, чорного і сірого кольорів. Делікатні акценти кольору повинні бути введені акуратно. Промисловий клімат регулюється певними законами, які не можуть бути забуті, коли ви плануєте дизайн кухні в стилі лофт.

Модна кухня в стилі лофт в квартирі

Перш за все, варто зробити ставку на відкритих просторах, які взаємно проникають одне в інше. Тут доречні великі вікна, які добре висвітлюють квартиру.

Модна кухня в стилі лофт в квартирі

Стиль лофт в інтер’єрі кухні повинен бути заснований на елементах зі скла і металу. Можна також ввести натуральні матеріали, такі, як камінь і дерево, які вже згадувалися.

Кухні в стилі лофт з цеглою

Цегла додасть характерний індустріальний стиль інтер’єру. Це може бути біла плитка під цеглу, або цеглини червоного кольору.

Кухні в стилі лофт з цеглою

Кухні в стилі лофт з цеглою

Фото. Кухня вітальня в стилі лофт з цеглою в оздобленні стін

Фото. Кухня вітальня в стилі лофт з цеглою в оздобленні стін

Мінімалізм в стилі лофт в інтер’єрі кухні

Мінімалізм цього стилю має трохи інше трактування, оскільки через промислового характеру бажані елементи дизайну інтер’єру – це труби, балки, кабелі, що йдуть через стіни або стелі. Вони можуть «розчинитися» з фоном, якщо їх пофарбувати або ви можете залишити їх в суворому вигляді. Колони і балки є особливою рисою такого інтер’єру. Все це доповнюється стильним освітленням і меблями.

Кухня в стилі лофт, фото. Високі стелі і постіндустріальне простір

Кухня в стилі лофт, фото. Високі стелі і постіндустріальне простір

Кухня в стилі лофт, фото. Високі стелі і постіндустріальне простір

Кухня в стилі лофт, фото.

Високі стелі і постіндустріальне простірІндустріальний клімат легко досягти шляхом введення добавок, таких як стильні лампи, блискучі фронти, відкриті ділянки стіни, старий паркет і прикраси, виготовлені зі сталі і дерева. Индустриализм вимагає точності і витонченість кожної деталі. Тут неприпустимі клубки кабелів або будь-які недоліки. Також цього варто дотримуватися з міркувань безпеки.

Вибираємо меблі

У такому інтер’єрі стане в нагоді меблі з блискучими металевими фронтами і зовнішніми полками, як в робочому просторі заводу. Така кухня повинна включати графіку, меблі в індустріальному стилі, відкриті полиці і полки типу стійок з металевим каркасом.

Фото. Маленька кухня в стилі лофт з метталіческіе фасадами меблів, дерев'яними стільницями, стелажами і цегляною стіною

Фото. Маленька кухня в стилі лофт з метталіческіе фасадами меблів, дерев’яними стільницями, стелажами і цегляною стіною

Також ви можете вибрати дерев’яні меблі, але пам’ятайте, що фасади повинні бути стримані, прямокутної форми, на стільниці ніяких надмірностей. В обробці присутні металеві хромовані поверхні.

вибираємо меблі

вибираємо меблі

Тут є місце і кольоровим яскравим акцентам, які додадуть приміщенню більш радісні нотки.

вибираємо меблі

Правильні світильники і освітлення

У такому інтер’єрі вам знадобиться висяча лампа з простими лінзами і довгим кабелем. Світильники в цьому інтер’єрі акуратні і стримані, мають прості форми. Добре підійдуть акуратні сталеві абажури, лампи Едісона.

Лофт з незвичайним малюнком в головній ролі

Якщо квартира в індустріальному стилі у вас асоціюється з величезним, сирим простором, сьогодні можливі й інші варіації. Звичайно, в таких кухнях прийнята обробка бетоном стін і підлоги або плиткою під метал, але ви можете використовувати навіть плитку печворк. Правильно обрані аксесуари допоможуть перетворити цей унікальний інтер’єр в оригінальне і чарівне місце.

Фото. Біла кухня в стилі лофт з плиткою печворк в головній ролі

Фото. Біла кухня в стилі лофт з плиткою печворк в головній ролі

Фото. Біла кухня в стилі лофт з плиткою печворк в головній ролі

Така студія трохи розриває існуючі правила, що переважають в інтер’єрах цього типу. Домінуючі суворі труби були пофарбовані, а чарівні доповнення з дерева роблять кімнату значно тепліше, а кульмінацією проекту є плитка з мотивами печворк і квітковими візерунками.

Цікава також забарвлення труб в яскраві, енергійні кольори, які стали частиною ефектного дизайну. Дерево приносить гармонію і спокій, тим самим, пом’якшуючи контраст між поверхнями в білому та сірому кольорах і яскравими, барвистими деталями і елементами. Все це дуже цікаво для людей, які не бояться екстравагантних рішень і живуть поза загальноприйнятих рамок і будь-яких стандартів.

Оздоблення бетоном

Лофт повинен бути справжнім. Облицювання стін зі штучного старого цеглини не зробить інтер’єр промисловим. На жаль, те ж саме відноситься і до штучно зістареної меблів і «грубої» деревині. Для стільниці можна використовувати бетон або сталь, і не потрібно піклуватися про подряпинах від ножа, тому що вони повинні бути.

Бетон виглядає дуже елегантно і цікавим, він може передавати інтер’єру характер підвалу або промислового цеху. Бетон також може бути застосований в незвичайному амплуа, наприклад, для кухонних шаф, тільки на самому ділі це матеріали, що імітують бетон. Це виглядає дуже цікаво.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *