Кухонні гарнітури і їх наповнення, кухонні роздільники для ящиківКухонні гарнітури і їх наповнення, кухонні роздільники для ящиків

Сучасна кухня не тільки повинна мати гарний і стильний дизайн, але перш за все, повинна бути ергономічною та функціональної. Зручні кухонні гарнітури на додаток до естетики, забезпечують винятковий комфорт. Устаткування можна приховати в кухонних шафах і зручно розташувати там все елементи, які необхідні на кожній кухні, а найнеобхідніші завжди повинні бути на виду або під рукою. Внутрішнє наповнення кухонного гарнітура має включати раціональну організацію кухонного обладнання, посуду та продуктів. Якщо у вас відкрита кухня, інтер’єр і дизайн шаф повинен бути ретельно продуманий, так як вона завжди буде об’єктом уваги в вітальні.

Які відкриваються легким натисканням передні частини корпусу можуть приховувати широкі можливості. Ящики можуть бути оснащені регульованими організаторами простору, здатними підтримувати порядок. Правильна ергономіка кухні вимагає, щоб всі необхідні аксесуари знаходилися в районі робочого трикутника: раковина, плита і холодильник, які, в свою чергу, повинні перебувати на правильному відстані один від одного. Завдяки цьому в кухні буде зручно працювати, і всі необхідні аксесуари завжди будуть під рукою.

Кухонні гарнітури і їх наповнення

Кухонні гарнітури і їх наповнення

Хороші кухонні шафи – це основа порядку на кухні. Каструлі, тарілки, столові прилади, продукти харчування – все, що нам потрібно на кухні, має перебувати на своїх місцях. Як, незважаючи на велику кількість предметів, підтримувати порядок і хорошу організацію роботи? Ключ до успіху полягає в добре спланованому кухонному гарнітурі з наповненням, яке раціонально організовано. Такі меблі повинна включати м’яко висуваються ящики, вкладиші для кухонних ящиків для організації їх простору, висувні стелажі та кухонні шафи.

Навіть приготування звичайного чаю вимагає кілька кроків: треба налити воду в чайник, включити його, взяти чашку, чайну ложку, взяти банку або коробку з чаєм, залити окріп в чашку, в кінці викинути чайний пакетик у відро для сміття. Якщо така проста операція зажадає від вас пересування по кухні, то що вже говорити про приготування обіду з трьох страв. Нераціональні втрати часу можуть становити до 20%. Тому правильна організація кухонного простору має велике значення. Всі найпотрібніші прилади, предмети, продукти та обладнання повинні знаходитися в крокової доступності.

Зручний і функціональний кухонний гарнітур, наповнення шаф з зручними роздільниками – це основа правильної ергономіки кухні.

Планування організації кухонного простору

Є одне просте правило, яке дозволяє навіть на невеликій кухні створити простір, яке ідеально підходить для зручного та ефективного приготування їжі. Досить на плані кухні зобразити робочий трикутник, на кутах якого розмістити по черзі холодильник, мийку і плиту, а там, де сторони трикутника, розмістити стільниці.

Планування організації кухонного простору

Трикутник тут умовний, всі предмети можуть стояти по прямій лінії або півколом, в залежності від конфігурації вашої кухні. Головне, щоб між усіма ними була невелика відстань.

холодильник - стільниця - раковина - стільниця - плитаВажливо також дотримуватися правильний порядок:

холодильник – стільниця – раковина – стільниця – плита

Під стільницею розміщуються кухонні шафи, в яких ми повинні розмістити ті прилади або продукти, які необхідні для приготування. наприклад:

  • пластикові контейнери для зберігання продуктів харчування – поруч з холодильником;
  • друшляк, ситечко, терки, стакан з виделками і ложками – між мийкою і плитою;
  • каструлі та сковорідки – поруч з плитою;
  • тарілки, столові прилади – біля столу або в їдальні.

Тепер вам будуть потрібні хороші технічні рішення, як розмістити все зручно і раціонально, щоб вся кухня працювала, як годинник. Які шафи на кухні зручніше, кожна господиня вирішує сама з урахуванням своїх потреб, наповнення кухні, варіантів приготування страв і використання різної кухонної техніки і приладів. Багато господинь зараз готують в мультиварці, які є центральним об’єктом на кухні. Для інших вся діяльність на кухні зосереджена навколо плити. А може бути в будні дні ви на кухні тільки робите тости і готуєте каву в кавомашині вранці? Дизайн інтер’єру кухні, кухні-їдальні і наповнення кухонних гарнітурів буде унікальним в кожному випадку.

Відкривання кухонних шаф

Системи відкривання кухонних шаф навісних, в сучасному виконанні, можуть відкриватися вгору за допомогою електроприводу. Механізми відкривання кухонних шаф можуть бути різними як за принципом роботи, так і по зручності і залежать від кількості грошей, які ви готові витратити на ці пристрої.

Відкривання кухонних шаф

Дверцята можуть мати механізми відкривання кухонних шаф вгоруТакож можуть бути використані розсувні двері кухонних шафТакож можуть бути використані розсувні двері кухонних шаф

Кухонні роздільники

Глибокі ящики ідеально підходять для зберігання пляшок або інших високих об’єктів, вони можуть мати стінки або навіть цілу коробку, яка гарантує, що пляшки не перекинуться, коли висувається ящик.

Кухонні роздільники

Внутрішня організації в ящику може бути розроблена таким чином, щоб він автоматично відкривав додаткові полки.

в ящику автоматично відкриваються додаткові полкиПри такій організації поверхню ящика використовується на всі сто відсотків. У звичайному ящику у нас на дні лежать упаковки з макаронами, кашами, крупами, а над ними порожній простір, яке ніяк не використовується.

Полиці повинні мати плоскі рейки і оснащені безшумною системою закривання.

Висувні шафи і роздільники для кухонних ящиків допоможуть в підтримці порядку

Необхідний об’єкт завжди під рукою, тому що такі ящики зазвичай висуваються до кінця, завдяки гальмівним механізмам.

Висувні шафи і роздільники для кухонних ящиків

Крім того, ці системи оснащені тихими системами закриття і спеціальними нековзними килимками. Роздільники для кухонних ящиків, які можуть бути встановлені в будь-якому місці, тому страви не рухаються, і ніщо не загрожує їх падіння. Різна кухонна техніка і посуд має різні розміри, тому варто купувати ящики, які мають різну глибину.

  • Дрібні ящики – для столових приладів, невеликих тарілок.
  • Глибокі ящики набагато зручніше, ніж традиційні шафи – немає необхідності пірнати під стільницю і діставати все, щоб дістатися до предметів, розміщених в глибині.

Карусель з двома регульованими полицями в кутовому шафі, які можуть бути адаптовані до потреб кожної господині, дуже зручна. Такий механізм має глибокі висувні до кінця ящики, які підходять не тільки для зберігання посуду і продуктів харчування, але навіть для кухонного обладнання.

Карусель з двома регульованими полицями в кутовому шафіТака полку ідеально використовує простір кутової шафи, яке часто просто пустує або там стоїть відро для сміття. Вона ідеально підходить для зберігання посуду і сухих продуктів.

Навісні зручні шафи в кухню – комфорт і безпеку

Верхні шафи на кухні, як правило, варто присвятити зберігання дрібних судин і харчових продуктів. По-перше, тому, що вони просто зручні, а по-друге – вони дрібніше, ніж шафа під стільницею. Проте доводиться піднімати руки і тримати другою рукою дверцята, що дратує і не дуже зручно.

Тому виробники меблів придумали різні творчі рішення і системи фіксації дверцят шаф з плавним регулюванням по висоті, а також зручні системи, які забезпечують вільний доступ до всіх предметів, розміщених у верхніх шафах.

Навісні зручні шафи в кухнюМожна поставити в кухонний гарнітур наповнення шаф, яке легко опускається до рівня очей, так що ви можете оптимально і зручно використовувати всю поверхні шафи.

наповнення шаф, яке легко опускається до рівня очей

Зручні шафи в кухню з висувними ящиками карго, які встановлені на спеціальних рейках і оснащені безшумною системою закривання. Це дуже зручне рішення, яке дозволяє під час приготування їжі відразу знайти потрібний продукт.

шафи в кухню з висувними ящиками каргоВисувні шафи для посуду можуть мати зручні роздільники, при цьому ми завжди будемо мати зручний доступ до всіх предметів. Вони оснащені спеціальними обмежувачами для чашок і тарілок, столових приладів, контейнерів або банок зі спеціями.

Висувні шафи для посуду можуть мати зручні роздільники

Коли на рахунку кожен сантиметр

У невеликих кухнях дорогоцінний кожен квадратний сантиметр поверхні, який може бути витрачений на зберігання харчових продуктів. «Суха» їжа, така, як макарони, крупи, приправи, яка не повинна зберігається в холодильнику, потребує окремій шафі. Висувні полки забезпечують доступ до продуктів з двох сторін. Вони стабільні, міцні і можуть мати будь-яку ширину, так що ви можете покласти в них багато речей. Вони ідеально підходять для зберігання пляшок, банок та інших продуктів, які ми використовуємо часто впроцессе приготування їжі.

висувні шафиПлануючи наповнення кухонного гарнітура, розраховуйте його так, щоб якомога менше предметів було зверху, при цьому використовуйте кожен квадратний сантиметр внизу. Таке розташування дозволяє економити час і сили.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *