Кутовий диван для вітальні зі спальним місцемuglovoidivan

Практичні рішення типу «2 в 1» часто використовуються в сучасному житло. Функціональність, яка є ознакою сучасності, увійшла в світ меблів. Сучасний кутовий диван для вітальні, оснащений функцією сну – зручний і практичний елемент інтер’єру.

Безумовно, ні для кого не секрет, що нічний сон найкращий і найкомфортніший на твердій постелі і ортопедичному матраці. Проте існують ситуації, в яких ми не можемо собі дозволити ліжко. Наприклад, якщо ми живемо в однокімнатній квартирі, де вітальня також є простором для нічного сну. Або наша квартира має невелику площу, і до нас приїжджають гості. Саме тому варто придбати функціональний диван зі спальним місцем.

Кутовий диван для вітальні зі спальним місцем

Кутовий диван для вітальні зі спальним місцем

Які переваги надає кутовий диван для вітальні зі спальним місцем

 • Такий елемент меблів є ідеальним рішенням для візиту гостей або для тривалої зустрічі з друзями.
 • Він дозволяє збільшити корисну площу і забезпечити комфортні умови для відпочинку і сну.
 • Він є ідеальним предметом меблів для відпочинку.
 • Його дизайн гармонує з журнальним столиком і телевізором.
 • Зручні наповнювачі і м’яке, широке сидіння, дозволяють кожному знайти зручне положення.
 • Сучасні моделі характеризуються цікавим дизайном, їх прості, м’які лінії надають меблям майже універсальний характер.

Які переваги надає кутовий диван для вітальні зі спальним місцем

Кутовий диван підходить для сну?

Варіантів організувати спальне місце багато, ми можемо вибрати ліжко, всілякі дивани та куточки. Кутовий диван зі спальним місцем – це дуже цікаве рішення. Більшість таких моделей є в меблевих магазинах в широкому асортименті, що дозволяє підібрати варіант під індивідуальний інтер’єр. Але чи підходить такий диван для постійного сну, або це рішення для гостей? Тут думки розходяться. У цьому питанні багато залежить від конструкції.

Кутовий диван підходить для сну?

Кутовий диван підходить для сну?

Стандартний класичний куточок складається з двох половин. Коли ви вирішите купити його, перше, на що потрібно звернути увагу – це його жорсткість. Слід посидіти деякий час на спальному місці, щоб визначити його особливості. Матраци мають різну ступінь жорсткості. Деякі вважають за краще тверде, інші м’яке спальне місце – вибір великий і кожен може підібрати собі варіант.

Крім того, в кутку дивана з функцією спального місця є третій матрац, який на перший погляд не видно.

Кутовий диван підходить для сну?Йдеться про прихований елементі, який ми дістаємо, коли розкладаємо спальне місце. Хоча не всі знають про це, зазвичай висувною матрац в кутку самий твердий. Якщо ви шукаєте жорсткий матрац, то можна не звертати на це увагу. З іншого боку, якщо вам подобається м’яке спальне місце, то варто обов’язково розкласти диван в магазині і перевірити цей показник, цілком можливо, що різниця в жорсткості буде досить значною. Якщо ж ми шукаємо модель, на якій ми будемо сидіти кожен день, а функція сну – це запасний варіант для гостей, то ми можемо закрити очі на ступінь жорсткості спального місця.

Коли ми плануємо придбати модель для щоденного сну, то велика різниця у властивості матраців може бути досить неприємною. Уявіть, що верхня частина тулуба буде перебувати на м’якому матраці, а від талії до ніг – на жорсткому. Чи дозволить таке рішення вам повноцінно відпочити? Якщо ви плануєте спати на дивані кожен день, варто подбати про хороше спальному місці з однаковим рівнем жорсткості по всій площі.

Вирівнюючі матраци для диванів

Багато виробників пропонує своїм клієнтам спеціальні ортопедичні вирівнюють матраци, завданням яких є подолання всіх незручностей, пов’язаних з нерівною поверхнею розкладного дивана.

Вирівнюючі матраци для диванів

Матраци цього типу можуть бути використані в кутових диванах, тим самим, вирішуючи проблему з різним ступенем жорсткості.

Кутовий диван в інтер’єрі маленької вітальні

Куточок – це оптимальний варіант обстановки головної кімнати, коли ми маємо невелику квартиру. Саме тому досить часто люди вибирають цей варіант меблів для маленької вітальні. В умовах інтер’єру маленької вітальні зручно, якщо кутовий диван поміститься в одному кутку квартири.

Кутовий диван в інтер'єрі маленької вітальні

Кутовий диван в інтер'єрі маленької вітальні

Його перевага в тому, що він має велику поверхню для сидіння, ніж у стандартних сидінь диванів. Таким чином, він стає більш функціональним і нам не треба купувати і шукати місце для крісла, а полку в кутку або з краю, якщо ми вибрали таку модель, позбавляє нас необхідності купувати журнальний столик.

Кутовий диван в інтер'єрі маленької вітальні

Кутовий диван в інтер'єрі маленької вітальні

Такі дивани можуть мати додаткові полки в бічних секціях, в яких може перебувати домашній бар або місце для книг і журналів. Таким чином, в інтер’єрі маленької вітальні кутовий диван може виконувати багато корисних функцій.

Як вибрати кутовий диван зі спальним функцією?

Розглянемо, як можна забезпечити компроміс між денним і нічним відпочинком на розкладному дивані і на що звернути увагу при його покупці.

 • Якщо ви купуєте диван, на якому будуть зрідка спати гості, то важливо вибрати таку модель, яка буде зручною для сидіння на ній, а спального місця ми виділяємо другорядне значення. Якщо спальне місце буде використано раз на рік, то воно не має великого значення.
 • Якщо ми вибираємо модель для повсякденного використання, то треба вибирати диван-ліжко, що має один матрац. Один матрац забезпечує комфорт, який можна порівняти з комфортом сну в повноцінної ліжка.
 • Зверніть також увагу на систему розкладання, якщо ви маєте намір використовувати ці меблі для щоденного сну. Швидка система складання економить час. Обов’язково перевірте, наскільки легко розкладається диван, чи не доведеться піднімати весь корпус, і чи зможе впоратися з ним літня людина, жінка. Видів складання, по крайней мере, кілька і кожен з них має свої переваги і недоліки. Звичайна система «Click-клак» цілком зручна, проста у використанні і рідко ламається.
 • Якщо ви купуєте модель для щоденного сну, зверніть увагу на твердість матраца. Диван-ліжка мають, як правило, чотири типи пружинних елементів, запитаєте продавця про тип матраца і його можливої ​​деформації. Кращим вибором будуть пружинні моделі, вони мають відповідну еластичність і довговічні.
 • Якість матеріалу також має першорядне значення. Треба ретельно вибирати оббивку, грубу або м’яку, миються чи ні в залежності від ваших потреб. Не купуйте для щоденного сну моделі зі слизькою оббивкою.
 • Камери зберігання. У більшості моделей є досить велика камера зберігання, куди ми можемо скласти ковдри, подушки та інші речі.

Звичайно, для найбільш комфортного сну найкраще підійде цілісний матрац. Але якщо у вас площа квартири невелика, то кутовий диван зі спальним місцем буде хорошим рішенням, як для ситуативного, так і для щоденного сну, якщо ви купите модель з хорошим спальним місцем однаковою жорсткості і придбаєте додатковий вирівнюючий матрац. У такій ситуації, з урахуванням вирівнювання, диван буде повністю відповідати своєму призначенню.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *