Кутовий стіл з полками і ящикамиКутовий стіл з полками і ящиками

Кути часто є викликом. Що робити, якщо у нас недолік простору? Там, де важливий кожен сантиметр, відмінно підходять письмові столи кутові з полками і ящиками. Практична меблі допоможе оптимально використовувати доступне місце і забезпечити достатній простір для роботи. У разі меблів роль відіграє не тільки функціональність, але і дизайн.

Як з багатьох видів меблів вибрати ту, яка чудово впишеться в ваш інтер’єр, як вибрати відповідний предмет в конкретний стиль інтер’єру? У магазинах ви знайдете широкий асортимент меблів в різних стилях і купити кутовий стіл з полками і ящиками не буде проблемою, якщо перед цим добре вивчити всі особливості цих меблів.

Кутовий стіл з полками і ящиками – практичні рішення

Кутовий письмовий стіл, як правило, проводиться для того, щоб працювати на комп’ютері. Тому, крім полиць і ящиків він обладнуються відділеннями для документів і канцелярського приладдя, а також полицями для комп’ютерної техніки. У нижній частині меблів зазвичай розташована полку, на якій розміщується системний блок комп’ютера. Кутовий комп’ютерний стіл з полицями і ящиками може також мати зручну і функціональну полку для клавіатури, яка висувається, ковзаючи на шарнірах або напрямних. У самому кутку столу часто буває встановлена ​​невелика і невисока поличка з відділеннями, на яку можна поставити монітор комп’ютера, а також комп’ютерні диски і канцелярське приладдя.

Кутовий письмовий стіл часто може бути оснащений надставкою, оснащеної додатковими полками, перегородками і невеликими ящиками для дисків, папок, дрібних предметів. Ця надставка може бути використана для доповнення стільниці та заміни таких меблів, як офісні стелажі для папок і книг. Вона ідеально підходить, якщо у вас є домашній офіс в межах кабінету, спальні або вітальні.

У відсіках стелажа можуть розташовуватися папки для важливих документів, а невеликі ящики можуть приховати канцелярське приладдя. Ви також можете розмістити на деяких полицях горщики з штучними або живими рослинами, які будуть радувати око під час роботи за комп’ютером. Полиці можуть прикрасити додаткові матеріали і аксесуари, які відповідають інтер’єру.Кутовий стіл з полками і ящиками - практичні рішення

Кутовий письмовий комплекс зі стільницею є ідеальним предметом меблів для любителів порядку на робочому місці – навіть тоді, коли місця в вашому кабінеті або вітальні не так багато. Великий письмовий кутовий стіл може проявити себе, особливо в тому випадку, коли ви працюєте вдома, і бажаєте мати всі папери, ручки та інші предмети під рукою.

Кутовий стіл в різних стилях

При покупці цього предмету меблів на передній план виходять в основному практичні міркування, такі, як кількість і розташування полиць, додаткові надставки і регульована стільниця. Не менш важливо, однак, щоб модель підходила до решти меблів і стилю інтер’єру кімнати. Приваблива пропозиція магазинів і виробників здатне задовольнити як любителів традиційних, так і сучасних інтер’єрів. Ось кілька пропозицій для любителів меблів з душею:

  1. У колоніальному стилі – в класичний офіс або вітальню, оформлену в колоніальному стилі, краще підходить меблі з темного дерева, полірування. Відмінним вибором була б тут меблі з екзотичної деревини, наприклад, бамбука або рожевого дерева палісандра. Унікальна текстура матеріалу і глибокий темний колір створюють прекрасний візуальний ефект. Гарним нагадуванням морської подорожі буде предмет меблів, що нагадує традиційну індійську меблі, китайську або марокканську. Багаті прикраси і декоративні вставки, натхненні місцевим ремеслом, відразу створять правильну атмосферу. Колоніальний стиль меблів характеризується великими розмірами і громіздкістю, предмети здаються важкими, вони можуть домінувати в інтер’єрі. Такі меблі, як правило, стає центром кімнати і її набагато легше організувати, ніж традиційні аналоги.У колоніальному стилі
  2. В індустріальному стилі – в кімнатах, оформлених в стилі промислової естетики, на передній план виходять елементи, виконані з металу і скла. У такий інтер’єр впишеться кутовий стіл, як маленький верстак – з простої стільницею з дощок, твердими сталевими опорами і безліччю шарнірів, гвинтів і ручок, які роблять стіл більш зручним для його власника. Якщо ви любите повозитися може виникнути спокуса виконати такий стіл у самостійно, перефарбувавши і модернізувавши старий, не використовуваний предмет меблів. Ідеальним поєднанням для сучасного стилю буде суміщення металу і скла в дуже незвичній формі, в результаті чого виникають зовсім інші концепції дизайну. Меблі в індустріальному стилі, дуже популярна в сучасних аранжуваннях інтер’єрів, зазвичай виконана в дусі повного аскетизму.В індустріальному стилі
  3. У стилі прованс. При виборі меблів в стилі прованс, зверніть увагу в першу чергу на матеріал, з якого вона зроблена, він повинен бути надійним і мати високу якість. Позачасовий стіл в стилі прованс – це прекрасний приклад дизайну минулих років, який працює і сьогодні. Він являє собою чудове поєднання старого французького шику і прованських традицій. Це вироби з натуральних матеріалів, а саме з дерева і лози. Білий колір домінує в інтер’єрах з відтінком Провансу і зазвичай покриває поверхню всіх меблів. Прованський стиль відомий своєю пристрастю до об’єктів з проявом минулого, так що тут навмисно може бути состарена меблі, як правило, методом патинування. Кутовий стіл в провансальської стилі має невеликий розмір, і його великою перевагою є декоративний характер. Меблі не повинна бути використана тільки для роботи, вона може служити елегантною консоллю. Стіл в провансальської стилі, як правило, має просторий ящик під стільницею. Його передня частина прикрашена декоративною ручкою.У стилі прованс

Існує безліч моделей зручних і функціональних столів, які мають гарний вигляд у різних стилях.

Кутові столи з полицями і ящиками – фото

Кутові столи з полицями і ящиками - фото

Кутові столи з полицями і ящиками - фото

Кутові столи з полицями і ящиками - фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *