Лейка для душа тропічний дощ, види розпилювача, як вибратиДушові набори, встановлені на стелях або стінах, поступово стають стандартним обладнанням у ванних кімнатах. Виробники сантехніки з кожним роком розширюють свій асортимент, розробляючи цікаві і зручні рішення. Сьогодні багато людей хочуть купити лійку для душа тропічний дощ. Такий душ не тільки володіє гігієнічними якостями, але і добре впливає на організм за допомогою ніжного масажу. Крім того, він зручний, так як великий потік води, що надходить зверху на тіло, дозволяє нам мати дві вільні руки.

Багато людей підкреслюють, що купання в душі – це щоденна необхідність, але душові лійки для душу тропічний дощ дають також і щоденне задоволення. Сьогодні їх нерідко встановлюють в нових готових душових кабінах.

Верхній душ тропічний дощ – переваги

Безумовно, тропічний дощ має масу цікавих переваг:

 1. зручність, так як у людини вільні обидві руки;
 2. безпеку, що має вирішальне значення для літніх людей або людей з обмеженими можливостями – однією рукою можна митися, а іншу, наприклад, підтримувати баланс або триматися за поручень;
 3. сучасний дизайн, сучасні, але більш дорогі моделі лійки «тропічний душ» також можуть виконувати декоративні функції – вони мають підсвічування і створюють неповторну атмосферу під час прийняття душу;
 4. економія: Хороша сучасна душ-лійка тропічний дощ оснащена перлатором, тобто системою, яка подає повітря в воду, тому у нас створюється враження, що протікає багато води, хоча насправді витрата води невеликий.

Недоліки лійки

Безумовно, таке пристосування для прийняття душу крім своїх переваг має і певні недоліки, про які також слід дізнатися, перш ніж купити даний товар. Які ж у нього недоліки?

 1. Недоліки найчастіше відзначаються дамами, особливо коли така лійка є єдиним обладнанням в душовій кабіні. Широкий водний потік не дозволяє приймати душ, не намочивши волосся і обличчя. А не кожна жінка, особливо з довгим волоссям, хотіла б мити їх щодня.
 2. Така лійка також не завжди підійде там, де використовуються невеликі проточні водонагрівачі. При дуже сильному потоці води (велика лійка для душу «тропічний дощ» викидає до 40 літрів води за хвилину) може статися так, що теплий потік буде йти всього кілька хвилин, і в підсумку він закінчиться крижаною водою, якої неможливо користуватися.
 3. Деякі користувачі також скаржаться, що використання даної лійки починається з прийняття холодного душу, тому що захолола вода, що знаходиться в трубах, повинна стекти, перш ніж підійде тепла.
 4. У разі використання такої насадки без системи anti-calc, яка захищає від утворення осаду, потрібно виконувати частіше технічне обслуговування. Нехтування техобслуговуванням в цьому відношенні може привести до засмічення окремих отворів і збоїв в роботі пристрою. Механічне очищення отворів є трудомісткою операцією, і якщо технічним обслуговуванням нехтують, доведеться використовувати хімікати.

Види розпилювачів

Існує кілька видів лійки за способом кріплення:

 1. Для душових панелей – вона прикріплюється до трубки, яка є одночасно ручкою. Це також найпростіше і дешеве рішення.
 2. Вбудована в стіну – замість шланга має жорстку трубку, яка також діє як ручка. Вся система водопостачання прихована в стіні, видно тільки душ і ручка.
 3. Стельова – встановлюється на підвісній стелі або на гіпсокартоні, що виглядає дуже естетично. Не слід забувати при цьому, що її установку краще виконати перед штукатурними роботами, тому що доведеться провести спеціальні труби під стелею.

У ванних кімнатах можна встановити лійку для тропічного дощу квадратної, прямокутної або круглої форми. Про тропічному дощі можна говорити тоді, коли розмір сторони пристрою становить близько 20 см, при цьому у великих моделей він може досягати 60 см. Для круглої лійки ми говоримо про діаметр (розміри аналогічні). Деякі моделі зливових дощів можуть мати лійку, нахиляється в необхідному напрямку і освітлення. Дорогі моделі також можуть бути обладнані термостатом, підсвічуванням і іншими функціями.

Ціна

душ Grohe Rainshower Cosmopolitan, розмір 31 см, ціна 24000 рублівВартість таких виробів починається з 700 рублів за лійку. Але якщо хтось хоче мати зручний душ з фірмовою лійкою, встановленої в стелі, доведеться витратити на неї близько 5000 рублів. Це хороший варіант для людей з великим гаманцем і великою ванною кімнатою.

Верхній душ з лійкою тропічний дощ від брендів Lemark або Grohe обійдеться в 25000-30000 рублів, за цю суму ми отримаємо лійку діаметром близько 250 мм і функцію термостатичного змішувача. Моделі з підсвічуванням кількох кольорів та іншими цікавими функціями (каскад, туман) можуть коштувати від 50000 до 100000 рублів.

Великим Лейк потрібно багато місця, тому що вони мають велику площу падіння струменів води. Найбільш розумним варіантом є готова розпилювальна панель, яка може бути встановлена ​​як в душових кабінах, так і в ваннах. Цей набір включає в себе змішувач, традиційну лійку і тропічний душ.

Для кожної чи душової кабіни підійде така система?

Чим більше душ, тим він комфортніше і тим більший за розміром може бути встановлений тропічний дощ. чим більше розмір душа, тим реалістичніше відчуттяСтандартні душові піддони зазвичай мають розміри 80 × 80 см або 90 × 90 см. Проте, можна знайти моделі розміром 100 × 180 см – в них, безумовно, використовувати таке обладнання можна більш невимушено.

Якщо є можливість, можна встановити душ без душового піддону, але тільки зі зливом в підлозі.Чим більше, тим комфортніше, але, звичайно, в розумних межах. Цілком комфортно використовувати таку лійку в душі розміром від 90 × 90 до 100 × 100 см. Тоді він досить великий, щоб поставити лійку для великих розмірів і використовувати її вільно, але і досить компактний, щоб не витрачати зайвий дорогоцінний простір у ванній кімнаті.

Найменші душові піддони, які можна знайти, мають розмір 70 × 70 см, але вони не підходять для установки системи тропічний дощ.

Що вибрати: традиційну лійку або тропічний душ?

Лейка «тропічний дощ» дає нам відчуття, порівнянне з перебуванням під водоспадом, але з точки зору повсякденного використання традиційна душова насадка є більш практичною. Що вибрати?

Купання – це щось більше, ніж просто щоденний обов’язок, воно дозволяє нам розслабитися і принесе трохи задоволення. Ось чому традиційна душова насадка більше не є найголовнішою частиною домашньої душовою. Нерідко нам хочеться трохи розкоші і на самоті власної ванної кімнати ми бажаємо відчути себе, як в SPA-салоні. Саме тому, лійки для душу з функцією тропічний дощ стають все більш популярними.

тропічна лійка і традиційна насадка в одному душіДощовий душ як альтернатива класичним, набирає популярність. Купання під потоками тонкої дощової води дозволяє вам розслабитися, а з опцією регулювання потоку (найсучасніші моделі можуть мати до 100 отворів), ми можемо налаштувати інтенсивність дощу під свої переваги. Крім того, це дуже зручно, тому що нам не потрібно тримати лійку в руці, наслідуючи природному масажу шкіри.

Лейка для тропічного дощу також є дуже естетичним рішенням і доступна в самих різних стилях, тому її можна підібрати для будь-якого декору. Дощовий душ – це ідеальне рішення, коли ми облаштовуємо другу ванну кімнату в нашому будинку або квартирі. Тоді відсутність практичних можливостей не буде настільки гострим, так як ми зможемо використовувати традиційний душ в іншій кімнаті. Можливо, однак, об’єднати дві пропозиції – у продажу є панелі, що з’єднують тропічний і традиційний душ. Це дозволяє нам розслабитися під потоками води від великої системи, але в той же час ми можемо використовувати традиційну лійку на довгому шлангу.

З точки зору естетики тропічний душ виглядає краще, але класичний виразно більш функціональний. Перш за все, традиційний душ споживає набагато менше води і дозволяє вимити окремі частини тіла, такі як голова або ноги, що практично неможливо в разі тропічного дощу.

Традиційний душ, безумовно, краще рішення також для купання дітей – важко уявити собі малюка, який буде відчувати себе комфортно під потоком дощової води. Також традиційна лійка працює набагато краще, коли нам треба налити воду в відро або миску, і коли ми миємо внутрішню частину душової кабіни.

Більшість аргументів говорять за звичайні насадки, але кожен, хто побував під потоками води тропічного душу, напевно захоче, купити таку лійку для своєї душовою. Тому заради такого приємного досвіду багато хто віддасть перевагу закрити очі на практичні міркування. Оптимальним рішенням буде поєднання обох рішень, тобто установка панелі з обома видами душа. Вибір, перш за все, повинен бути зручним і функціональним.

Дощовий душ сьогодні є дуже популярним варіантом обладнання для ванної кімнати. Завдяки йому ми відчуваємо, як ніжні краплі дощу течуть рівномірно по всьому тілу. Але це ще не все. Моделі з підсвічуванням води зроблять нашу ванну кімнату виключно вражаючою. Він може бути встановлений в наших ванних кімнатах з кількох причин: перш за все, він може бути підключений до крану замість класичної лійки без складної заміни поточного набору, і він також забезпечує абсолютно новий образ нашого душа. Монтаж в підвісній стелі буде відрізнятися від традиційного набору, який вже давно використовується.

Одне можна сказати напевно – кожен тропічний душ зробить ранкові та вечірні туалети більш приємними і делікатними, поєднуючи функції душа і масажу. Він також буде відносно недорогим, оскільки він економить споживання води під час роботи, завдяки встановленому перлатору для випуску води під тиском повітря. В результаті наш душ дуже рясний, але насправді ми використовуємо набагато менше води, ніж з традиційним варіантом. Цей варіант особливо рекомендується тим, хто дійсно насолоджується комфортом купання і хоче змінити свій щоденний ритуал прийняття душу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *