Ліжко, вбудована в стінуkrovat

Ліжко, що забирається в стіну або в шафу, є дуже функціональним рішенням, яке ідеально підходить для квартир і кімнат невеликого розміру. Така конструкція дозволить заощадити дорогоцінний простір, використовуючи вільну в денний час площа приміщення, наприклад, для дитячих забав або виконання фізичних вправ. У статті ви познайомитеся з найцікавішими і найбільш зручними моделями вбудованих ліжок і диванів. 

Трохи історії
Ліжко в стіні винайдена понад сто років тому. Перші конструкції з’явилися в кінці дев’ятнадцятого, початку двадцятого століття, однак, винахід приписується Вільяму Лоуренсу Мерфі, тому часто в англомовних країнах її називають ліжко Мерфі (Murphy bed). Такі варіанти меблів приховані в стіні, а найчастіше в шафі, досить популярні в Західній Європі. Вони навіть мають свої ролі в кіно, особливо в комедіях. Вже в 1916 році «зникаюча» ліжко Мерфі з’явилася в німому фільмі «One AM» від незабутнього Чарлі Чапліна.

Ліжко, вбудована в стіну

Ліжко, вбудована в стіну – як купити і вибрати?

Винахідливість дизайнерів не знає меж. Особливо цінується цей предмет інтер’єру в невеликих спальнях і віталень. Ліжка підйомні, вбудовані в стіну, є прикладом практичного вирішення, яке заощаджує багато місця протягом дня. Всупереч видимості, вони не завжди мають типовий сучасний дизайн, так як були розроблені багато років тому. Однак з часом, підйомний механізм таких конструкцій набирає функціональність.

Вам не потрібно багато місця, щоб поставити ці меблі в будинку. Якщо ви хочете купити ліжко, вбудовану в стіну, важливо перевірити підйомний механізм – він повинен працювати легко, плавно і не вимагати занадто багато сил. Механізм повинен бути таким, щоб зібрати і розібрати його, було під силу не тільки чоловікові, а й жінці, а також підлітку. В іншому випадку щоденне використання таких меблів буде надавати значні навантаження на хребет. Рами таких меблів, як правило, мають стандартні розміри, але варто все одно упевнитися в цьому, щоб в подальшому не було проблем з придбанням матраца.

Вбудовані відкидні ліжка в стіні – хороший механізм є основою

Можна зробити ліжко в стіні своїми руками – для цього достатньо купити спеціальний механізм рами. Виробники пропонують готові рішення, які не потребують більшого технічного потенціалу. Механізми повинні бути виконані з твердого металу. Щоб в процесі розкладання і складання спальне місце не падало занадто швидко або занадто повільно або не складалося «саме», механізми оснащені відповідною кількістю пружин. Є також цікаві рішення для дистанційного керування за допомогою пульта дистанційного керування, при цьому достатнього одного натискання на кнопку і механізм автоматично закривається або відкривається.

Ліжко, вбудована в стіну або шафу, може бути встановлена ​​вертикально, але найчастіше вона встановлюється по горизонталі. Чи не буде потрібно контейнер для постільної білизни, якщо рама обладнана ременями, якими можна прикріпити ліжко до матраца, коли меблі знаходиться в вертикальному положенні.Також такий варіант меблів може бути прихованим в стелі! У «підвісному» положенні знизу можна поставити іншу меблі. Це ще один спосіб заощадити простір.

Ліжко-письмовий стіл або диван?

Безумовно, розміщення спального місця в окремій спальні дуже зручно, але не у всіх є така можливість. Складне спальне місце ви можете спритно заховати протягом дня, дозволяючи кімнаті для сну отримати іншу функцію. Найчастіше це вбудовуються ліжка в шафу. Це може бути шафа, в якому ховається тільки спальне місце, але набагато більш цікаві рішення є багатоцільовими. Наприклад, коли місце для сну є лише частиною більш великого шафи або стійки. Виробники також пропонують складну меблі, яка після складання утворює стіл або диван. Останній варіант – це відмінна ідея для практичною зони відпочинку протягом дня.

Такі меблі, безумовно, не тільки варіант для дорослих – вона стане відмінним рішенням для дитячої кімнати. Діти дуже люблять незвичайні проекти і конструкції. Крім того, кімната для самих маленьких, як правило, найменша, тому, складна конструкція допоможе найбільш раціонально організувати простір. Це відмінне рішення в невеликих інтер’єрах однокімнатних квартир, де одна кімната повинна виконувати кілька функцій. При необхідності, цей предмет меблів, ви можете швидко приховати або перетворити в диван або стіл.

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу – фото

Настінна електрична ліжко може управлятися бездротовим пультом дистанційного керування.

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу - фото

Ліжко з письмовим столом дозволяє максимально використовувати простір в маленькій кімнаті для дітей та молоді. Широкий верх дозволить на ній сидіти двом людям.

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу - фото

Ліжка складні по вертикалі – це зручна розкладачка, забирається вертикально в шафу, хороша система сну для людей, які цінують ідеальний комфорт під час сну за рахунок невеликого простору.

Ідеально підходить для невеликих приміщень, дитячих кімнат. Модель може мати контейнер для постільної білизни.

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу - фото

Настінний диван-ліжко – це зручна вертикальна розкладачка, забирається в шафу, вдень може виступати в ролі дивана.

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу - фото

Таким чином, якщо у вас невелика квартира, але ви не хочете відмовлятися від комфортного і великого місця для сну, хорошим рішенням може бути ліжко, захована в шафі. Цей предмет меблів може бути корисним, коли ми повинні поєднати в одній кімнаті кілька функцій, в тому числі спальні. У ситуації, коли ми не можемо виділити окрему кімнату для спальні, як правило, ми використовуємо розкладні дивани. Проте, спати на дивані ніколи не буде настільки ж комфортно, як на ліжку з якісним ортопедичним матрацом, який дозволить добре відпочити під час сну.

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу - фото

Ліжка, вбудовані в стіну або шафу - фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *