Малина Казка. опис сортуСорт малини Казка відкрили зовсім недавно. Його, як і сорт Таруса, називають малиновим деревом, оскільки крона має досить масивні, міцні гілки, які потребують підв’язки. Головна перевага в вирощуванні цієї малини полягає у великій врожайності яскравих, соковитих ягід. Що ж являє собою сорт малини Казка? Розглянемо детальний опис.

Малина Казка. опис сорту

Малина Казка: особливості вирощування

Плоди малини Казка досить великі, блискучі, червоного кольору. Мають яскраво-виражений смак і приємний аромат. Рослина дуже подобається всім садівникам, оскільки навіть після повного дозрівання ягід, вони не опадають. Добре переносять перевезення, не мнуться і зберігають форму.

Малина Казка. опис сорту

Що стосується термінів дозрівання, то малина починає плодоносити в середині літа, зазвичай в липні. Сама крона рослини має невелику величину, досягаючи висоти від 2-2, 5 метрів. Щоб кущ мав правильну форму і рясно плодоносив, необхідно приділяти час формування куща.

Малина Казка. опис сорту

Якщо його не обрізати вчасно, то гілки будуть тягнутися вгору, знищуючи плодоносні пагони. Цей сорт показує дивовижну стійкість до захворювань і нападу паразитів. Ягоди можна використовувати для приготувань джемів, варення або вживати в сирому вигляді.Читайте також: Малинове дерево посадка і догляд.

Малина Казка. опис сорту

Найкращим способом розмноження сорту Малини є живцювання. Трохи гірше – розмноження за допомогою відводків і пагонів.

Малина Казка. опис сорту

Вибирати місце посадки на дачі слід, керуючись такими правилами: рослина не любить затемнені місця, тому віддавати перевагу слід світлим ділянкам з достатньою кількістю сонячного світла. Відстань між рядами на повинно перевищувати 100 см, а між кущами – 50 см. Коріння малини хоча і люблять вологу, але дуже негативно реагують на тривалий застій рідини, тому поливати слід в міру, не переборщуючи.

Малина Казка. опис сорту

Як і будь-який сорт малини, Казка потребує регулярного осінньому обрізанні, інакше заростання рослина призведе до зниження врожайності і не естетичному зовнішньому вигляду.

Малина Казка. опис сорту

Не варто нехтувати добривом, яке рекомендується проводити навесні і восени, використовуючи для цього мінеральні та органічні добрива. Важливо вчасно прополювати рослина біля коріння, знищуючи бур’яни біля підстави. В цілому відгуки про сорт Казка позитивні. Головне – забезпечити хороший догляд і вчасно знищувати шкідників.

Малина Казка. опис сортуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *