Малогабаритна квартира в скандинавському стиліМалогабаритна квартира в скандинавському стилі

Скандинавський стиль відмінно підходить для невеликих квартир.

Загальновідомо, що так полюбляють у скандинавів білий колір оптично збільшує і освітлює будь-який, навіть найменший інтер’єр. Якщо ваша квартира має невелику площу, маленьку кухню, невеликий зал і ванну кімнату, то варто по можливості об’єднати їх в одне приміщення і облаштувати в модному зараз скандинавському стилі.

Малогабаритна квартира в скандинавському стилі - особливості дизайну

Малогабаритна квартира в скандинавському стилі – особливості дизайну

Цей стиль в інтер’єрі має свої характерні риси:

  1. Простір і світло. Скандинавські інтер’єри яскраві і світяться. Білий – це домінуючий колір в кімнаті. Завдяки світлим стін, підлог і меблів інтер’єр здається набагато більше, ніж є насправді.
  2. Комфорт і зручність. Центр скандинавської вітальні – це зручний, великий диван або куточок. З подушками, товстою ковдрою, які забезпечать спокійний сон вночі після важкого дня на роботі.
  3. Натуральні матеріали. Скандинавський стиль в інтер’єрі квартир віддає перевагу натуральним матеріалам, такі як дерево, бавовна, льон, плетені крісла, може бути меблі з ротанга або з дерева. Дерев’яні меблі і підлоги є важливим елементом декору. Виглядають дуже круто предмети з «грубої» деревини. предмети з «грубої» деревини
  4. змішування тенденцій. Ми можемо змішувати різні стилі, сучасні зі старими, використовуючи різні матеріали у різних конструкціях. Нам не обов’язково купувати меблі і аксесуари з сучасних колекцій. Крісло зі старих часів, оновлене білою фарбою буде поєднуватися з сучасними меблями, диваном та журнальним столиком, утворюючи цікаве ціле.
  5. Кольорові акценти в аксесуарах. Скандинавський стиль в інтер’єрі малогабаритних квартир характеризується строгістю, тому у виборі добавок ми повинні бути обережні. В основному вони різнокольорові, використовується все, крім білого кольору. Краще, щоб вони були зроблені з натуральних матеріалів. Ідеально підходять барвисті подушки різних розмірів і конструкцій, килими, свічники, пляшки, плетені кошики. Відмінною колірної добавкою також може бути пуф або крісло. Відмінною колірної добавкою також може бути пуф або крісло
  6. Рамки і друкарня. Велика кількість кадрів є характерним елементом цього стилю. Ми можемо повісити їх на стінах, складати в гармонійні моделі, зробити годинник з фотографій на стіні або встановити на комоди, притуливши до стіни. Те ж саме стосується типографических зображень у вигляді плакатів на стіні різних розмірів, які будуть виглядати дуже оригінально.
  7. промислові теми. Скандинавські вітальні в малогабаритних квартирах можуть включати промислові елементи, наприклад, металеві труби, які дуже характерні для цього стилю, а також цегляну кладку.
  8. Коробки і піддони, палети. Ми можемо зробити їх самі. Частина меблів можна зробити з дерев’яних піддонів або ящиків, пофарбованих у білий колір, вони можуть послужити нам як книжкова шафа або столик.

Застосування світла в інтер’єрі та оздоблення стін

У вітальні домінує білий, який зрідка порушується випадковими доповненнями в пастельних або інтенсивних кольорах. Білий колір може з’являтися майже всюди – на фасадах меблів, стінах і підлогах. Одна стіна малогабаритної студії в скандинавському стилі може бути покрита шпалерами з малюнком, що імітує цеглу. Такий же фартух можна використовувати на кухні. Стрічкова світлодіодне підсвічування шафи для кухні додасть їй модний акцент, а якщо ви використовуєте скляний фартух на кухні, то таке освітлення додасть візуальної глибини в приміщенні. Лету з діодів або точкові світильники варто використовувати також в підсвічуванні стелі і ніш. Гра світла додасть обсягу приміщенню.Також для її обробки можна використовувати модну білу плитку кабанчик. Решта стіни варто пофарбувати в білий або бежевий колір, можна поклеїти на них шпалери з тисненням.

Біла плитка кабанчик

Дерево

Скандинавський інтер’єр малогабаритної квартири включає деревину в білосніжних і теплих тонах, яка дуже часто домінує серед матеріалів. Цей стиль любить дерево як в натуральному коричневому кольорі, так і білене.

Ніші в скандинавському інтер'єріТаким чином, скандинавський стиль є одним з найкращих рішень для малогабаритних квартир. Такий інтер’єр вражає не тільки свіжим, тонким дизайном, але і функціональністю. Увійшовши в таку квартиру, ви повинні опинитися в просторій, що не заставленій великою кількістю меблів вітальні.

Повністю освітлений природним світлом декор вікон повинен надавати вільний доступ сонця в кімнату.

У просторі можуть використовуватися різні ніші, краще з підсвічуванням, оформлені в білому кольорі, що гармоніюють з кольором стін.

Скандинавський стиль в інтер’єрі малогабаритних квартир – фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *