Меблі з дерева в сучасному стиліМеблі з дерева в сучасному стилі

Меблі з дерева – це позачасове рішення, яке буде відповідати будь-якого інтер’єру. Вона може бути виконана в будь-якому стилі – від звичної класики, до сучасного стилю модерн, а також в мінімалістичному вигляді, в скандіванском, прованському і інших виконаннях. Вибираючи столи, стільці, комоди, стелажі або шафи для будинку слід звернути увагу не тільки на декоративний аспект меблів, але і на її функціональність і зручність використання.

Після багатьох років моди на меблі з деревно-стружкової плити, ми починаємо повертатися до міцної, надійної і добре продуманої меблів з дерева. Вибираючи її, ми вибираємо довговічність, але треба звернути увагу і на дизайн, щоб він довго не виходив з моди. Деревина тепла, спокійна і викликає позитивні асоціації. Інтер’єри з дерев’яними меблями створюють атмосферу затишку і тепла, навіть якщо їх форма цілком сучасна. Крім того, дерев’яні ліжка, столи і шафи красиво виглядають з часом, а патина і потертості часто працюють їм тільки на користь. Ось суть її краси і цінності – це придбання на довгі роки!

Меблі з дерева в сучасному стилі

Меблі з дерева в сучасному стилі – цікаві рішення

Сучасні меблі з масиву дерева дає нам особливу якість і довговічність, її основні риси:

  • міцність;
  • універсальність;
  • стійкість до сильних навантажень;
  • широкі можливості використання в різних інтер’єрах.

Деревина є надзвичайно міцним матеріалом і підходить в дуже багато інтер’єрів, вона є частиною:

  • безсмертної класики;
  • скандинавського дизайну;
  • ретро;
  • стилю прованс;
  • промислового інтер’єру лофт;
  • сучасних аранжувань.

У поєднанні з відповідними добавками вона вражає своїм унікальним дизайном.

За допомогою предметів, зроблених з дерева, ви можете миттєво змінити дизайн інтер’єру і додати в нього трохи теплоти і затишку. Природна структура деревних шарів і природний запах деревини є безцінними компонентами, що створюють особливий настрій у нашій квартирі.

Сучасні меблі з масиву дерева

Дерев’яні меблі в сучасному стилі – акцент на легкість

Сучасні меблі з дерева, хоча і нагадує нам про першу половину двадцятого століття, коли були популярні масивні і важкі столи і комоди з масиву дерева, в сучасній версії поєднує в собі міцність і надійність з легким і простим дизайном, популяризувати особливо в 60-х і 70-х роках. Такі предмети інтер’єру в відповідності з останніми тенденціями створюють враження обґрунтованості й легкості одночасно.

Сучасні меблі з дерева

Сучасні меблі з дерева

Конструкція комодів часто не стосується статі, корпус спирається на платформу, розміщену в центрі, в результаті він здається відірваним від статі. Аналогічний ефект можуть надати непропорційно легкі ніжки. Завдяки сучасному дизайну, меблі з дерева, виконана в сучасному стилі, набуває нового вигляду і прекрасно вписується в сучасний дизайн інтер’єру.

Сучасні меблі з дерева

Сучасні меблі з дерева

Романс дерева з металом

Сучасні проекти дерев’яних меблів виконані з метою посилити враження її легкості, на додаток до простий і невигадливою формі, вони часто поєднують дерево з іншими матеріалами, наприклад, з металом. Металеві каркаси, смуги, стелажі або ніжки створюють цікавий контраст з натуральної, твердою деревиною і підкреслюють природну текстуру стільниці або шафи. Крім того, легкий, що пропускає світло, ажурний металевий каркас не обтяжує стіл і надає йому легкість.

Романс дерева з металом

Романс дерева з металомРоманс дерева з металом

Дерево і скло

Дерев’яні столи на сучасний лад поєднують значні стільниці з твердої деревини з легкими ніжками. Масивна стільниця може підтримуватися на дерев’яних ніжках, що в цілому справляє враження легкості. А якщо стільниця буде покрита листом загартованого скла, стіл придбає ще більш сучасний характер. Поєднання дерева і скла дає дуже цікаві моделі столів і меблів для віталень, які адаптуються під більшість інтер’єрів.

Дерево і скло

Дерево і оббивка

М’які узголів’я ліжок з дерев’яним каркасом і раніше модні і в той же час вони довговічні. Дерев’яні ліжка сьогодні – це досить прості і, здавалося б, масивні конструкції, іноді в поєднанні з металевими рамами, вони можуть бути розміщені на центральному постаменті, який візуально відокремлює предмет меблів від статі. Це робить ліжко не домінуючою в спальні. М’яка спинка ліжка створює затишок і добре підходить для сучасних тенденцій в інтер’єрі.

Дерево і оббивка

Новий стиль традиційних будівельних матеріалів

Сучасні меблі з дерева поєднує в собі сучасний, стильний дизайн і позачасовий стиль натуральних матеріалів. Це тверді і міцні вироби, які, незважаючи на сучасні лінії, відрізняються універсальної елегантністю і шармом дерева. Деревина є одним з найбільш цінних матеріалів, використовуваних у виробництві меблів, з цієї причини, вона забезпечує хорошу основу для різних моделей, в тому числі сучасних.

Сучасні меблі з дерева

Такі меблі, як правило, має просту конструкцію і позбавлена ​​додаткових прикрас. Відповідно до вказівок модернізму, її форми в основному відповідають функціям. Сьогодні дизайнери часто ламають геометричні форми динамічними лініями і незвичайним способом обробки деревини. Такі предмети інтер’єру часто виділяються оригінальним дизайном. Меблі, виготовлені з масиву бука або дуба, може відрізнятися незвичайною лінією фурнітури, яка додає динамічний зовнішній вигляд.

Сучасні меблі з дерева

Деревина може імітувати хвилясту поверхню води, що дає чудове візуальне враження.

Сучасні, дерев’яні столи часто мають дивовижні ніжки – поряд з традиційними чотирма колонами з’являються металеві кронштейни або ніжки перетинаються один з одним, створюючи незвичайні динамічні форми.

Сучасні меблі з дерева

Будь-яких меблів можна надати індивідуальний характер, вибираючи колір металевих ніжок. Такі столи будуть добре представлені, зокрема, в приміщенні в стилі лофт.

Сучасні меблі з дерева

Говорячи про сучасних меблів з дерева, слід також згадати комоди і серванти, які забезпечують необхідний простір для зберігання одягу та інших предметів. Деревина, яка використовується при їх виготовленні, може бути покрита маслом, воском, морилкою або лаком, які будуть виділяти текстуру деревини.

І на завершення, у нас є корисна порада: якщо ви вибираєте дерев’яні меблі, а хтось у вашій родині страждає від алергії, варто вибрати соснову деревину, вона володіє електростатичними властивостями і знижує кількість плаваючою пилу в повітрі.

Фото інтер’єрів з сучасними дерев’яними меблями

Фото інтер'єрів з сучасними дерев'яними меблями

Фото інтер'єрів з сучасними дерев'яними меблями

Фото інтер'єрів з сучасними дерев'яними меблямиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *