Модульні гарнітури для вітальніМодульні гарнітури для вітальні

Меблеву стінку, яка поєднує в собі полки, шафи, а іноді навіть письмовий стіл і ліжко, і в якій можна шафи і тумби міняти місцями на свій розсуд, називають універсальним модульним гарнітуром для вітальні. Деякі з них дуже функціональні, а багатство пропозиції меблевих магазинів дозволить вам вибрати варіант, який підходить як під класичний інтер’єр, так і під сучасний, в різних стилях. Сьогодні модульні вітальні гарнітури поступово завойовують визнання декораторів інтер’єру. Їх сучасні версії не тільки практичні, але і дуже красиві.

Що таке модульні гарнітури для вітальні?

Зазвичай це визначення пов’язано з великим блоком меблів, який займає всю довжину стіни. У той же час, це не обов’язково має бути так. На сьогоднішній день за допомогою таких меблів може бути також облаштована кутова модульна вітальня або обставлений невелику ділянку стіни. Сучасні варіанти цих меблів є комбінацією з декількох модульних компонентів.

Що таке модульні гарнітури для вітальні

Компонентами модульної меблів для вітальні зазвичай є:

 • шафи;
 • тумби;
 • Книжкові шафи;
 • шафи для посуду;
 • комоди;
 • відкриті і закриті полиці;
 • скляні вітрини;
 • часто вони мають також спеціальне місце для телевізора, аудіо-системи або іншого обладнання, яке буде оточене стильними меблями.

Деякі елементи модульного гарнітура можуть бути підвішені на стіні. Гарнітури прекрасно дозволяють зберегти метраж кімнати, і в той же час збільшити ємність і функціональність простору. Вони ідеально підходять для невеликих квартир і офісів.

Що таке модульні гарнітури для вітальні

Дизайн інтер’єру повинен приносити естетичне задоволення, а модульні гарнітури для вітальні забезпечують можливості для творчого облаштування простору. Сучасні моделі меблів являє собою єдине ціле з окремих частин, якими ви можете висловити свій власний стиль. Вибираючи різні кольори і текстури, ви можете створити цікаві композиції, які відображають індивідуальність власника.

Що таке модульні гарнітури для вітальні

Немає необхідності твердо дотримуватися правил. Ви можете відійти від стандартної схеми установки гарнітура, запропонованої виробником, нехай ваша фантазія створить щось, що буде ідеально відповідати вашим потребам. Інтер’єр в стилі кантрі? Додайте до дерев’яного гарнітуру плетений кошик, замість ящиків – її ціна невисока, а ефект буде вражаючим.Як економити простір?

Модульні гарнітури особливо гарні в маленькій вітальні, коли вам потрібно зберегти простір. У невеликих квартирах вони можуть допомогти відокремити кухню від вітальні або виступати в якості перегородки, якщо у вас спальня і вітальня в одній кімнаті. Аналогічним чином, в дитячій кімнаті вони можуть функціонувати в якості перегородки між спальним простором і місцем для гри.

Коли дітей двоє, таке рішення, що заміняє стіну-перегородку, також приходить на допомогу. З використанням гарнітура можна комфортно розділити кімнату, і в той же час він буде ідеальним місцем для зберігання іграшок, книг і шкільних підручників.

Як економити простір

Центральний пункт гарнітура

При плануванні набору і розташування меблів треба знайти її центр і навколо нього розташовувати тумби, шафи, навісні шафи й полиці. Це може бути один з його елементів, наприклад:

 • комод;
 • Тумба під телевізор;
 • місце для акваріума;
 • простір для експозиції картин або фотографій;
 • стелаж для книг.

Цікава ідея і хороший спосіб заощадити простір – це вибрати двері або вікно в якості центрального пункту гарнітура.

Сучасна модульна вітальня білий глянець, фото

Кутова вітальня модульна – фото

Існують також цікаві рішення, що дозволяють заповнити кут, як в прикладі шафи, представленого на фото нижче. Він може бути встановлений уздовж стіни або при необхідності в кутку.

Кутова вітальня модульна - фото

Ковток свіжого повітря

Модульні гарнітури завжди можна оновити. Власники старих моделей можуть пофарбувати їх в інший колір. Можна також використовувати наклейки для меблів. Немає необхідності повністю міняти цілі блоки. Іноді досить купити або замінити тільки один елемент.

У багатьох будинках ще можна знайти старі, що пригнічують, масивні версії меблевої стінки. В даний час ми вже не вдаємося до такого рішення. Серед пропонованих варіантів можна знайти модульні елементи, які дозволяють облаштувати сучасну вітальню зі смаком і за останньою модою, щоб не втрачаючи чарівність придбати функціональність.

модульні гарнітури

Різноманітність варіантів шаф з різними функціями і ємними місцями для зберігання одягу і предметів побуту, робить сучасні модульні гарнітури в вітальню ідеальним рішенням як для інтер’єрів з невеликою площею, так і для більш просторих приміщень.

Комплекти можуть складатися з декількох сегментів одного і того ж кольору і дизайну. Найчастіше вони включають місце для телевізора і супутньої техніки, книжковий стелаж, кілька полиць для декору. Решта наповнення підбирається в залежності від величини і стилю облаштовувати вітальні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *