Накладна раковина на стільницю для ванноїНакладна раковина на стільницю для ванної

Раковини, як правило, встановлюються у ванних кімнатах і туалетах. Це санітарне обладнання повинно бути не тільки функціональним, але також має виглядати естетично. На ринку, на щастя, у нас є дуже багатий асортимент умивальників. Вони розрізняються матеріалом з якого виготовлені, забарвленням і дизайном. Популярними моделями в даний час є накладні раковини і раковини вбудовані в стільницю у ванній. Про першому виді ми розповімо в цій статті.

Накладна раковина на стільницю для ванної

Накладні раковини стали широко доступні відносно недавно в порівнянні з іншими типами. Проте дуже швидко вони стали користуватися популярністю. Їх встановлюють на поверхні (звідси їх назва) стільниць, тумб і шафок для ванної. Завдяки цьому, вони не займають цінне простір всередині санвузла, а тумби можна використовувати для зберігання необхідних речей. Практичність такого рішення ще і в тому, що ви можете на стільниці, на якій вони встановлені, розмістити не тільки аксесуари для ванної кімнати, але також біжутерію та інші дрібнички. Накладні раковини полегшують очищення їх країв і всієї робочої поверхні.

Завдяки своїй функціональності ці умивальники ідеально підходять як для невеликих, так і для великих ванних кімнат. Виробники з кожним роком намагаються зробити свою пропозицію якомога біліше привабливим. Умивальники викликають захват своїми незвичайними формами, матеріалом, з якого їх виробляють, квітами, розмірами і різними стилями.

Дехто ставиться до стародавніх чашам, інші схожі на страви, чимало ультрасучасних рішень, наприклад, скляна раковина з кольорового скла або каменю. Кожен може підібрати що-небудь під стиль інтер’єру свого житла.

Накладна раковина на стільницю для ванної

Накладна раковина на стільницю для ванної

Вони можуть мати форму листя, квітів, раковин або лотків.

Накладна раковина на стільницю для ванної

Про багатьох з них можна сказати, що це екстравагантні рішення для людей, які цінують унікальні, неповторні ідеї. Важко не прийти в захват від оригінальних конструкцій раковин накладних на стільницю.

 За використовуваним для виготовлення матеріалам вони діляться на:  • Керамічні – як і раніше найпопулярніші в цьому діапазоні. Це класичне, практичне і елегантне рішення для ванної кімнати. Сучасні керамічні накладні раковини можуть мати додаткове покриття для запобігання відкладення вапна і бруду.
  • Пластмасові – найчастіше це АБС і акрил. Вони характеризуються полегшеною конструкцією з високою міцністю і можуть бути відновлені в разі пошкодження.
  • Гранітні – в зв’язку з винятковою міцністю цього каменю такі раковини надзвичайно довговічні. Крім того, вони прості в обслуговуванні, їх легко містити в чистоті.
  • З нержавіючої сталі – це може бути відполірована або матова сталь. Вважаються елегантними, гігієнічними, довговічними і легко чистяться.
  • Скляні – стають все більш і більш модними, особливо в квартирах і будинках, обладнаних в сучасному стилі. Скляні накладні раковини, як правило, мають дуже цікаві форми і кольору, дуже декоративні і привабливі. Часто вони покриті додатковим шаром, який запобігає утворенню нальоту і скупчення бруду. 

Накладна раковина на стільницю для ванної 

Переваги накладної раковини на стільницю для ванної

Перечитуючи коментарі та рейтинги користувачів, можна помітити, що серед них повторюються наступні основні переваги накладних раковин:

  • оригінальний і привабливий зовнішній вигляд;
  • комфорт використання – в результаті того, що раковина розташована значно вище поверхні стола і ближче до користувача, легше умити обличчя, поголитися і т.д .;
  • зручне розташування стільниці і раковини допомагає підтримувати чистоту обох елементів;
  • зручна стільниця поруч з умивальником – на ній можна розташувати туалетні приналежності, рушник, безпечно покласти на час миття окуляри або ювелірні вироби.

Таким чином, завдяки сучасним технологіям і старанням дизайнерів, які щорічно пропонують нові ідеї, ми маємо можливість використовувати широкий діапазон варіантів накладних умивальників. Причому нові конструкції відрізняються дуже привабливим дизайном. Ми можемо підібрати таку модель під будь-який дизайн інтер’єру від класики, до ультрасучасного хай-тека. Особливості такої конструкції дозволяють домогтися не тільки відмінного і оригінального декоративного ефекту, але і зробити ванну кімнату дуже функціональної, практичною і зручною. Під час водних процедур у вас під рукою завжди буде зручна стільниця, на якій можна розмістити необхідні для гігієни предмети і елементи декору. Такі якості забезпечують накладним моделям все більшу і більшу популярність з кожним роком.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *