Насіння перцю для відкритого грунту – які вибрати?Болгарський перець, хоч і не є традиційною російською культурою, тим не менш, його вирощують на багатьох дачних ділянках. В останні роки в продажу є величезна різноманітність насіння перців, що відрізняються між собою за кольором, розміром, терміну дозрівання, способом вирощування (теплиці або відкритий грунт) і іншими параметрами. Яке насіння перцю найкращі для відкритого грунту? Пропонуємо вам дізнатися відповідь з цієї статті.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
Насіння перцю для відкритого грунту

Насіння перцю – на які характеристики звертати увагу?

Для відкритого грунту фахівці радять використовувати такі сорти:

«Каліфорнійське чудо». Незважаючи на заморське назву, даний сорт полюбився багатьом дачникам, і користується популярністю багато років. Це середньостиглий, великоплідний вид перців. Час від посадки до повної стиглості становить від 100 до 120 днів. Висота кущиків – не більше 75 см. Плоди з товстими, соковитими стінками, мають яскраве червоне забарвлення. Маса одного перцю може досягати 160 грам. При забезпеченні належного догляду, володіє великою врожайністю і майже не піддається захворювань, має імунітет до вірусу тютюнової мозаїки. Плоди можна використовувати і в салатах, і для фарширування.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Каліфорнійське чудо»

«Помаранчеве диво» відноситься до середньостиглих сортів, протягом 150-165 днів після посадки насіння, настає біологічна стиглість. Кущі низькорослі (45-55 см). Перці округлої форми, мають яскраво-жовтий або помаранчевий колір, і товщину стінок до 10 мм. Вага одного плоду варіюється від 110 до 180 грам. На одному кущі можливо дозрівання до 20 плодів. Чи не піддається зараженню тютюновою мозаїкою.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Помаранчеве диво»

 «Корвет» – один з видів раннього терміну дозрівання. Кущ виростає середньої висоти, не надто розлогий. Плоди являють конусоподібну форму з глянцевою поверхнею. Пофарбовані перці в темно-червоний колір. Не дуже велику вагу одного перчика (від 60 до 90 грам), і товста шкірка (до 7 мм) роблять його привабливим для консервування. «Корвет» має стійкість до вірусних захворювань.Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Корвет»

«Атлантик F1» ранній гібридний сорт з дуже великими плодами – вага одного може досягати до 500 грам, при цьому товщина стінок – 9 мм. У довжину плоди можуть виростати до 20 см. Перці мають витягнуту форму, пофарбовані в темно – червоний колір. Кущ виростає у висоту близько одного метра. Через 70-75 днів настає плодоношення. До тютюнової мозаїки і вірусу картоплі має стійкість. Використовується як в салатах, так і для заготовок.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Атлантик F1»

«Беладонна F1» – гібрид солодких перців, у яких ранній термін дозрівання (до 70 днів). Плоди є кубовидную форму, маса одного від 150 до 200 грам, стінки завтовшки від 6 мм. У момент технічної стиглості перець забарвлений в колір слонової кістки, біологічної – блідо – жовтий. Володіє чудовими смаковими якостями і високою врожайністю. Чи не хворіє тютюновою мозаїкою.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Беладонна F1»

«Ультрафіолет F1» – це, досить, молодий гібридний сорт. Активно користується попитом з 2013 року. Відноситься до середньостиглих видам, плоди достигають через 115-125 днів. Перці мають кубовидную форму, в момент біологічної стиглості мають незвичайну темно-фіолетове забарвлення. Середня вага однієї штуки – 200 грам, при товщині стінок до 9 мм. Плоди добре зав’язуються навіть, незважаючи на несприятливі погодні умови. Має імунітет до вірусу тютюнової мозаїки.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Ультрафіолет F1»

«Індійський слон» – гострий перець, який тут вирощували у відкритому грунті. Кущ може досягати у висоту до 190 см. Плоди мають ароматний, гостро-пікантний смак, маса одного – в середньому 35 грам. Перець використовують як приправу для салатів, при консервуванні.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?
«Індійський слон»

Отже, тепер ви знаєте, яке насіння перцю найкращі для відкритого грунту? При посіві насіння на розсаду, слід пам’ятати, що в останні роки багато гібридні сорти не потрібно замочувати, так як вони мають спеціальну обробку. Зазвичай, виробник вказує про це на упаковці. Під час висадки розсади у відкритий грунт дуже важливо не оголяти коріння, а залишити на них частину грунту, в якій вони росли.

Насіння перцю для відкритого грунту - які вибрати?

Дивіться також відео:

Які сорти болгарського перцю садити у відкритий грунт і в теплиці

https://youtube.com/watch?v=nu7X-zjGamIЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *