Настінне дзеркало в повний зрістНастінне дзеркало в повний зріст

Важко уявити собі будинок без дзеркала. Воно є необхідним у ванній кімнаті, передпокої, часто також зустрічається в вітальні або спальні і грає важливу роль в житті кожної людини. Іноді воно може також стати цікавим акцентом в багатьох інтер’єрах, при цьому оптично збільшить приміщення, змінить його пропорції і додасть світла.

Уміло вбрання дзеркало, несе безліч корисних функцій і може бути представлено в безлічі варіантів: маленькі, середні і великі на всю стіну, в різних оправах і без оправ, підвісні і стоячі, призначені для приміщень в різних стилях. Дуже популярно дзеркало в повний зріст, яке дозволяє цілком бачити свою фігуру, а також здатне змінити пропорції кімнати. Давайте розглянемо докладніше, як вибрати настінне дзеркало і на що варто звернути увагу.

Настінне дзеркало в повний зріст – товщина має значення

Настінне дзеркало в повний зрістПеред тим, як прийняти рішення про конкретну покупку, давайте подивимося, як на розмір і ціну, але також на товщину листа. Серед декоративних дзеркал розрізняють звичайні і більш товсті листи. Перші, як правило, дешевше.

Існують три товщини: 3 мм, 4 мм і 5 мм. Ті моделі, які мають товщину 3 мм, можуть іноді спотворювати зображення. Ось чому вибираючи, слід звернути увагу на варіанти з достатньою товщиною, а також на моделі з високою і тривалою стійкістю до дії вологи.

Чим твердість дзеркала вище, тим менший існує ризик стирання і появи подряпин на поверхні. Товсті моделі полірують з так званим фацетом, тобто зі специфічно обробленою крайкою, зі скошеними по діагоналі краями. Їх товщина, як правило, близько 4 мм або 5 мм, а кромка по ширині може варіювати від 1 до 3 см.

Настінні дзеркала для ванної

Дзеркало є обов’язковою частиною будь-якої ванної кімнати незалежно від його розміру і стилю. Звичайно, дзеркало в повний зріст допоможе оптично значно збільшити маленьку ванну кімнату, додасть їй глибину і поліпшить висвітлення, що дуже важливо для цього приміщення, де часто відсутня природне світло.

У ванній ми проводимо безліч основних заходів, пов’язаних з доглядом за шкірою і волоссям: розчісування, гоління, чищення зубів або нанесення макіяжу. Тому вибір правильного дзеркала для ванної дуже важливий. Чи є його основним завданням допомогу в щоденному догляді за шкірою? Або оптичний зум? Підвішений дзеркало на всю стіну чи так корисно? Може воно навпаки додасть нам комплексів? Всі ці питання варто заздалегідь обміркувати, перш ніж приймати рішення про покупку і виборі розміру дзеркала.

Настінні дзеркала для ванної

Незалежно від типу і розміру дзеркала, всі члени сім’ї, які використовують ванну кімнату повинні мати можливість ним користуватися, тому необхідно встановлювати настінні дзеркала на оптимальної для всіх висоті. Дзеркала для ванної кімнати ми можемо зустріти і прямокутні і овальні, з різними розмірами і з найрізноманітнішими типами освітлення.

Найчастіше вони кріпляться безпосередньо над раковиною. Також можна знайти варіанти розміщення вздовж ванній на великій частині стіни. В даний час на ринку є також пропозиції шаф для ванної кімнати із дзеркальною поверхнею. Популярне рішення являє собою моделі зі скляною полицею. Тим не менш, це не практично, враховуючи, що багато речей з полиць падають, і вона сама випадково може розбитися. Якщо, проте, наша ванна кімната вкрай мала, ми можемо подумати про те, щоб повісити дзеркало в повний зріст або окремі дзеркальні фрагменти, створені з маленьких шматочків, прикріплених безпосередньо до стіни між плитками. Таке рішення дозволить отримати незвичайний простір і виразно прикрасить ванну кімнату.

Настінні дзеркала для ванноїНастінні дзеркала для ванної

Освітлення

Освітлення дзеркал буває галогенове або звичайне. Залежно від стилю і типу воно може бути встановлено зверху або з боків. У класичних і традиційних кімнатах кращим рішенням будуть настінні бра, які можуть мати різні види обробки. З іншого боку, в сучасному інтер’єрі популярно використання світлодіодних смуг, як правило, вбудованих в профіль рами. На додаток до вибору типу освітлення також має важливе значення колір світла. Білий світ підкреслює видимі дефекти шкіри, а жовтий створює затишну домашню атмосферу. Однак жовте світло може бути оманливим під час макіяжу.

Дзеркало в прихожей – настінне або стояче

У коридорі цей елемент інтер’єру носить практичний і декоративний характер. Модель може бути плоскою, увігнутою або опуклою, з фацетом або без. Було б добре, якби в передпокої дзеркало відображало людини в повний зріст. Великі формати ідеально підходять для невеликого передпокою, візуально збільшуючи простір. З іншого боку, поміщене в стильну оправу, воно може виділити характер класичного інтер’єру. Найкраще в передпокої розмістити його на стіні, особливо в будинках, де живуть діти, і чотириногі друзі, яким не важко розбити стояче дзеркало. Часто для прихожей вибирають вбудована шафа з дзеркальними дверима.

При плануванні покупки важливо точне вимірювання розмірів обраної моделі. Правильно вибирати такі формати, висота яких буде на 10 см вище найвищого члена сім’ї. У передпокої нам дуже важливо правильно підібрати одяг, тому подбайте про правильне освітлення, яке повинно розташовуватися спереду. Для цього джерело світла слід поставити, як і у ванній кімнаті – зверху або з боків.

Дзеркало в прихожей

Дзеркало в прихожей

Дзеркало в прихожей

Настінне дзеркало в спальні або у вітальні

Все частіше, це предмет інтер’єру стає також частиною дизайну вітальні або спальні. У цих кімнатах не варто вішати його навпроти вікна. Популярне і сучасне рішення – це розміщення його на стіні над комодом. Сьогодні зростає інтерес до стоячим моделям, які фіксуються на спеціальній обертається стійці. 

Настінне дзеркало в спальні або у вітальні

Настінне дзеркало в спальні або у вітальні

Як вибрати раму?

Незалежно від форми дзеркала, слід приділити увагу стилю і кольору рами, щоб вона відповідала всьому інтер’єру. Вміло обрана рама підкреслює характер місця, в якому ми розміщуємо дзеркало.

  • Класичні великі і громіздкі рами в кольорах срібла, білому і золотом, будуть відповідати інтер’єрів в стилі гламур, потертий шик або будь-яких приміщень «з душею».
  • Дерев’яна рама, буде цікаво представлена ​​в кімнаті, оформленої в приглушених тонах і обставленій дерев’яними меблями. Дерев’яна рама є привабливою як для інтер’єру в колоніальному стилі, так і для скандинавського інтер’єру, особливо якщо ви вибираєте просту і аскетичну форму.
  • Сучасним рішенням буде дзеркало в простій рамі геометричної форми. Сучасний стиль також любить дзеркала в формі квадрата, алмазу або овальної форми, популярні безрамні варіанти. Також в сучасному інтер’єрі часто зустрічаються рами зі скла або прозорі.
  • Якщо наша вітальня і спальня оформлені в одній тональності, то барвиста рама може бути відмінним колірним акцентом, при цьому дзеркало стане головним доповненням такого інтер’єру.

Як вибрати раму

Незалежно від типу дзеркала, яке ми вирішили повісити в нашій квартирі, а також від способу його установки, не варто забувати, наскільки важливо в цьому випадку забезпечити його правильне освітлення і розташування. Слід також пам’ятати, що ніщо так не псує простір, як брудне дзеркало і відбивається в ньому безлад, якого візуально стає в два рази більше.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *