Настінні світильники лофтНастінні світильники лофт

Протягом багатьох років, все більш і більш популярними стають інтер’єри в стилі лофт. Цей індустріальний стиль нагадує заводські приміщення, всі деталі грубі, переважає метал, нефарбовані стіни, неприкриті дроти і труби. Як за короткий час створити стиль лофт в своїй квартирі? У цьому нам допоможуть аксесуари, які адаптовані до стилю промислових будівель, таких, як старі склади, заводи, фабрики і навіть сараї. Такі приміщення, як правило, характеризуються великими поверхнями, сирими інтер’єрами, великими вікнами і високими стелями.

При організації таких просторів зустрічається багато цікавих питань з точки зору вибору відповідних елементів дизайну інтер’єру, зокрема світильників і ламп. Традиційні лампи і люстри, які переважали до сих пір в наших будинках, ні в якій мірі не відповідають індустріального стилю. Як виглядають світильники лофт в інтер’єрі, і на які моделі варто звертати увагу, облаштовуючи своє житло в індустріальному стилі?

Настінні світильники лофт в інтер’єрі

Виробники ламп швидко взяли на озброєння нові тенденції в будівельній галузі та сфері дизайну інтер’єру та реалізували це завдання. Щомісяця на ринку з’являються нові настінні світильники в стилі лофт, що користуються попитом і визнанням у дизайнерів інтер’єру і продавців роздрібної торгівлі.

Нижче наведено кілька цікавих пропозицій ламп в стилі лофт.

Настінні світильники лофт Настінні світильники лофт

Бра в якості сучасного джерела світла все частіше з’являються не тільки в інтер’єрах офісних будівель або приміщень, але і в будинках і квартирах. Настінні світильники в стилі лофт ідеально підходять для кухні або ванної кімнати, і можуть бути успішно використані також для освітлення передпокою, вестибюля, залів і сходів.

Представлені в цій категорії сучасні бра особливо добре будуть виглядати, зокрема, в приміщеннях без вікон, без природного світла, але, звичайно, не тільки в них. Якщо для класичного інтер’єру ви можете вибрати елегантне бра, прикрашене кристалами, то для приміщень в сирому і мінімалістичному стилі відмінний варіант – це бра в стилі лофт, виготовлені зі скла або хромованою стали.

Настінні світильники лофт

Для індустріальних інтер’єрів в якості настінних світильників біля ліжка підійдуть звичайні лампи Едісона на чорних, білих або барвистих шнурах, декоративно зав’язаних на вузол і підвішених на цвях або на грубе кріплення з необробленої деревини.

Настінні світильники лофтТакий настінний світильник, база якого – це барвисті плетені кабелі та аксесуари, виготовлені з пофарбованого сірого металу, є відмінним прикладом лампи в індустріальному стилі, яка ідеально впишеться в сувору обстановку. Така лампочка дуже елегантна і аскетична. Вона кидається в очі своїй простою формою і спокушає своєю унікальністю.Барвисті плетені кабелі можуть бути прокладені в спеціальному рукаві з акрилового скла, щоб підкреслити унікальність інтер’єру, в якому вони будуть використані.

Цей вид світильника може доповнюватися декоративними лампочками, наприклад, галогенними з діаметром 125 мм, це варіант для тих, хто шукає мінімалістському освітлення, яке є антиподом більшості ламп на ринку, насичених кристалами, декоративної ажурною драпіруванням і абажурами.

Настінні світильники лофт

Бра можуть бути хромованими, білими або чорними матовими. Часто внутрішня поверхня залізного абажура може бути покрита дзеркальною фарбою сріблястого або мідно-червоного відтінку. Більшість таких світильників має багато можливостей для регулювання висоти і напряму світла, повертати в різні боки. Регульовані кронштейни роблять їх дуже практичними, а це якість є невід’ємним елементом індустріального стилю, де робиться ставка на комфорт, зручність використання і функціональність.

Деякі з них можуть бути підвішені як на стіні, так і на стелі. Цікаві дизайнерські моделі можуть бути обладнані різними механізмами, наприклад, що обертається колеса, що дозволяє регулювати довжину шнура.

Настінні світильники лофт

Якщо у вас є сучасна квартира ці лампи для вас. Деякі варіанти ламп імітують обладнання фотостудій. Це бра для любителів фотографії, людей ексцентричних і інтригуючих. В оточенні таких світильників важко не відчути себе зіркою Голлівуду, так як зі стелі або стін на вас будуть «дивитися» світильники, як ніби прямо зі знімального майданчика фільму або студії модного фотографа. Вони екстравагантні і сучасні.

Настінні світильники лофт

Настінний світильники можуть поєднувати в собі не тільки метал і скло, а й дерев’яні елементи. Завдяки чому вони об’єднують в собі індустріальні риси і інші мотиви, і можуть бути вдало застосовані в приміщеннях в скандинавському стилі. Дивовижне поєднання дерева і заліза дає яскравий ефект. Така лампа в скандинавському індустріальному стилі стане унікальною частиною вашого житла.

Настінні світильники лофт

Деякі моделі ламп представляють собою унікальні твори, виконані в строго індустріальному стилі, дуже оригінальні і характерні. Немає нічого більш промислового і лофтового, ніж світильник, представлений нижче. Дуже цікаве використання труби, колін, елементів гідравліки дозволило створити дуже стильний світильник лофт. Така лампа буде добре виглядати в великій кухні в стилі лофт, а також у вітальнях.

Настінні світильники лофтЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *