Неприємний запах в пральній машині: як позбутисяНеприємний запах в пральній машині: як позбутися

Неприємний запах з пральної машини являє собою явище, яке відбувається в багатьох будинках. Як з цим боротися? Що робити, щоб запобігти неприємний запах в пральній машині, і як від нього позбутися?

Постарайтеся запобігти скупчення бруду

Постарайтеся запобігти скупчення брудуЗдавалося б, що якщо це пральна машина для прання одягу, то вона повинна бути чистою в кінці прання і саму машинку не треба мити або чистити. Ніщо не може бути далі від істини.

Базовий мінімум обслуговування – це протерти її від залишкової води, яка залишається в барабані і на гумових ущільнювачів прокладках дверцята. Ця вода, якщо ви не будете її витирати, з часом почне просто гнити і смердіти.

Регулярно треба також мити ущільнення, яке може збирати залишки нерозподіленого прального порошку і води, крім того, на поверхні гумового ущільнювача може накопичуватися бруд. Регулярний догляд зведе вірогідність появи запаху до мінімуму.

Неприємний запах в пральній машині: як позбутися

Якщо ж ви нехтували регулярної турботою про чистоту пральної машини, і з’явився неприємний запах цвілі в пральній машині, як позбутися від нього ми розповімо нижче.

Звичайно, спочатку треба ретельно промити пральну машину (барабан, ущільнювачі, контейнер для порошку і кондиціонера), а потім використовувати безпечний нейтралізатор запаху.

Існують спеціальні хімічні препарати для усунення запаху, які знищують бактерії, відповідальні за неприємний запах в пральній машині. Їх треба розпорошити на внутрішню частину машинки і почекати 10 хвилин. Ця процедура ефективно вирішить проблему запаху.

Існує також інші домашні способи боротьби з цією проблемою.

Як прибрати запах з пральної машини – народні засоби

Якщо в різних частинах пральної машинки накопичуються залишки порошку, рідини і бруду – це призводить до утворення цвілі і є причиною неприємного запаху від одягу. Нижче представлені кілька практичних порад, як очистити пральну машину, відновити чистоту і свіжість і зберегти їх протягом тривалого часу. 1. Регулярне чищення. Раз на місяць, запустіть порожній бак без білизни на повний цикл при високій температурі. Замість порошку додайте в барабан дві чашки оцту, щоб позбутися від неприємних запахів. Після завершення прання запустіть додаткове полоскання, на цей раз без додаткових коштів.
 2. Шухляда для порошку. Вимийте його ретельно з рідиною для очищення і промийте теплою водою. Потім, почекайте, поки він висохне, і ретельно очистіть усі щілини сухою тканиною.
 3. гумові ущільнювачіГумові ущільнювачі. Ретельно вимийте гумові ущільнювачі навколо дверцята пральної машини. Постарайтеся охопити всі куточки і щілини. Потім витріть все насухо. Не забудьте протирати прокладку після кожного миття. Це дозволить запобігти накопиченню вологи в щілинах.
 4. Вентиляція. Після кожного миття треба залишити відкритим барабан, щоб він просох.
 5. Фільтри. У кожній машинці час від часу треба очищати фільтр. Він розташований в нижній частині. У ньому можуть накопичуватися невеликі об’єкти, шматки тканини, пил або шерсть. Раз на місяць коштує видаляти з фільтра накопичився в ньому сміття і ретельно його очищати. Не забудьте спустошувати кишені одягу перед пранням, тому що навіть невеликий шматочок паперу або монета можуть негативно вплинути на технічний стан машини.очищення фільтра
 6. Барабан. Не вкладати дуже багато одягу в барабан, тому що тканина не буде «дихати» і може погано пахнути.
 7. Висока температура. Якщо це можливо, періть при високій температурі, але такою, що не зашкодить рушники або білизну.
 8. Одяг. Випрані речі треба витягнути відразу після закінчення прання. Якщо це не представляється можливим, принаймні, відкрийте дверцята, щоб дати доступ повітрю.
 9. Вода. Якщо ваша водопровідна вода досить жорстка, слід використовувати пом’якшувачі, щоб запобігти утворенню накипу на різних частинах машини.
 10. Якщо ви виявили місця, де почав осідати грибок, обробіть їх відписувати і залиште на півгодини. Після закінчення цього часу, протріть їх тканиною. Відбілювач добре підходить особливо для гумових частин машинки, з яких також зможе видалити камінь.

Які ще є кошти, щоб прибрати неприємний запах в пральній машині?

 • Лимонна кислота і оцет. Щоб прибрати запах в машинці добре підходить лимонна кислота. У контейнер для порошку слід засипати 3 пачки лимонної кислоти і 2 чашки оцту. Потім слід виставити цикл прання при максимально можливій температурі і запустити програму. Якщо після одного циклу ми будемо відчувати запах оцту, варто запустити цикл ще раз, на цей раз без будь-яких добавок.
 • Харчова сода. Це надійне в багатьох випадках засіб також допоможе в разі неприємний запах усередині пральної машини. У контейнер для порошку слід насипати приблизно ¾ чашки харчової соди і запустити машину на програмі при максимально можливій температурі. Сода також допоможе при щоденному пранні, тому що її додавання робить порошок для прання більш ефективним.

Таким чином, найкращим рішенням, безумовно, буде профілактика і систематичний догляд. Однак, якщо все ж запах з’явився, його неважко видалити за допомогою спеціальних засобів або народних способів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *