Облаштування ванної кімнати маленької площіОблаштування ванної кімнати маленької площі

Найважча частина в ремонті санвузла – це облаштування ванної кімнати маленької площі. У цій статті ми коротко обговоримо найбільш важливі питання, які хвилюють власників невеликого санвузла. У першій частині під назвою «Обробка ванної кімнати невеликої площі» були обговорені питання, що стосуються правильного вибору сантехніки, душа і меблів та надано рекомендації про те, як їх потрібно підібрати, щоб вони не зайняли надто багато місця. Ця друга частина статті розповідає, як візуально збільшити маленьку ванну і підібрати правильний дизайн меблів для маленької ванної кімнати, дзеркал, облицювання стін та стелі.

Невеликий санвузол може здатися більше, ніж він є. Введення декількох рішень зроблять його не тільки красивим, але і візуально більше. Дизайнерські хитрощі доповнюються відповідним вибором обладнання та його правильним розподілом.

Облаштування ергономічної ванної кімнати і при цьому функціональної, розташованої на невеликій площі – це одне завдання, а друге питання, не менш важливий – це її оптичне збільшення. Невелика ванна кімната не повинна викликати клаустрофобію користувачів (особливо дорослих і високих). Щоб уникнути цього, необхідно дотримуватися обережності і робити все, щоб вона не асоціювалася з тісної кліткою. Чим більше вона буде сяяти, тим більше вона буде здаватися. Сяйво гарантуватимуть, блискучі плитки, хромовані деталі, блискуча скляні поверхні, правильний дизайн меблів, великі дзеркала, прозоре скло.

Стеля для маленької ванної кімнати краще зробити білим, можна натягнути глянцеві натяжні стелі або обробити його панелями. Ви також повинні пам’ятати, що стіни, підлоги і стелі для маленької ванної кімнати повинні бути не більше ніж в трьох різних кольорах. При цьому вибирайте світлі тони.

Світла колірна гамма. У маленькій ванній краще відмовитися від теплих, насичених і темних кольорів стін і обладнання. Фарба, кераміка і плитка повинні бути в світлих тонах – пастель, холодні і вибілені (наприклад, білий, екрю, блакитний, рожевий, пурпурний, зелений, сірий, бежевий), і переважно в одній тональності (чим менше квітів в невеликому просторі, тим краще).

Вибираємо розмір плитки для маленької ванної кімнати

Вибираємо розмір плитки для маленької ванної кімнати

Досить важливо підібрати правильний розмір плитки на стіни і підлогу для маленької ванної. Ідеальною буде прямокутна, рівна (без великих візерунків і різних текстур), глянцева плитка маленького розміру (до 20 х 25 см). Великі за розміром плитки можна використовувати за умови, що вони приклеєні на невидимий рідкий розчин, що створює ефект блискучою стіни.

Плитку на стінах ванних кімнат маленьких і високих варто укладати у вигляді горизонтальних смуг, це дозволяє кімнату оптично розширити. У той же час в ванних кімнатах маленьких і низьких, вертикальні смуги здатні візуально збільшити висоту приміщення. Маленьке простір також може розширити невелике поділ плитки і їх різні відтінки. Плитки на підлозі розташовані по діагоналі також дозволять розширити кімнату візуально. Різноманітні види керамічної плитки для підлоги допоможуть вам вирішити цю задачу з урахуванням невеликого розміру приміщення.Розміри дзеркала в ванну кімнату

Дзеркало є невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру ванних кімнат. Зазвичай його підвішують над раковиною. Краще, щоб розміри дзеркала в маленьку ванну кімнату були побільше, а ще краще, щоб дзеркало займало всю стіну у вигляді великої гладкій поверхні без рамок. Перед його установкою ви повинні встановити елементи опалення, це дозволить уникнути проблем його запотівання. Розміщення широкі за розміром паралельні дзеркала на стінах вузької ванній створюють враження розширення приміщення. Хорошим і зручним рішенням, яке допоможе також підтримувати порядок на полицях, буде дзеркало шафа для ванни, в ідеалі – з підсвічуванням.

Дзеркала на стінах не тільки візуально розширюють простір ванної кімнати, але і покращують самопочуття його користувачів. Ви можете використовувати для цієї мети також дверцята шаф (розсувні шафи краще економлять місце, ніж традиційні), а на протилежній стіні або перпендикулярної варто розташувати велике дзеркало, щоб створити комбінації глазурованої плитки і дзеркал.

облицювання стін

Освітлення маленької ванної – точкові світильники і дзеркала з підсвічуванням для ванни

Правильне освітлення є фактором, який не слід недооцінювати, створюючи комфорт будь-якого приміщення, тим більше, в невеликій ванній кімнаті. Щоб уникнути візуального зменшення приміщення краще уникати центрального верхнього або бокового освітлення. Велика кількість дрібних точок світла різної інтенсивності (наприклад, галогенні лампи, встановлені в стінах і стелі), чия яскравість множиться відображенням стекол, не тільки добре висвітлюють кожен кут, але і дозволяють з’явитися відчуття простору.

Ви також можете використовувати дзеркала з вбудованим освітленням, наприклад, дзеркало шафа з підсвічуванням для ванни. Особлива увага повинна бути приділена висвітленню раковини, яке повинні бути сильним, висвітлювати особа з трьох сторін (зверху і з обох сторін), при цьому воно не повинно світити прямо в очі.

Якщо ванна не має вікна, щонайменше, один джерело світла повинен мати колір, подібний денного світла. У зв’язку з тим, що ванна кімната є приміщенням з високим вмістом вологи, для забезпечення безпеки вона вимагає використання герметичності освітлювальних приладів.

В кінці прозаїчні речі, але також цікаві. Щоб уникнути захаращення, невелика ванна кімната повинна мати закриту шафу для косметики і предметів гігієни. Це також буде сприяти швидкій прибирання в приміщенні. У ванних кімнатах можна закривати вентиляційні решітки ні за яких обставин.

Навіть у великих будинках, на додаток до великих ванних можуть бути невеликі санвузли в спальнях або в кімнатах для гостей. Таке рішення вранці дозволить уникнути непотрібних нервів і відвідувачам будинку забезпечить комфорт і незалежність. Звичайно, ця проблема більше стосується жителів блокових багатоповерхівок або старих будинків. Слід дбати про те, щоб створити зручне і комфортабельне приміщення, яке, крім того, буде функціональним.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *