Обробка ванної кімнати з невеликою площею, душ в маленьку ванну кімнатуОбробка ванної кімнати невеликий

Найважча частина – це прикрасити інтер’єр невеликого санвузла. Ви повинні ретельно подумати про те, що вам потрібно, від чого можна відмовитися в маленькому приміщенні і як можна візуально збільшити ванні кімнати з невеликою площею.

Невелика ванна кімната може бути вашим маленьким СПА салоном, де ви будете проводити ранковий туалет і ввечері релаксувати за умови, що вона добре продумана.

Правильний вибір всього обладнання, яке ви поставите в маленькій ванній – це півсправи. Багато що залежить від використовуваних матеріалів, наприклад, треба правильно підібрати розмір плитки для маленької ванної кімнати, а також її вид, колір, освітлення і додати маленькі хитрощі, які дозволять їй здаватися більше.

Перше, що ви повинні зробити, перш ніж організувати невеликі ванні кімнати, це намалювати її на папері і розставити все необхідне обладнання. Ви можете вибирати різні варіанти, змінюючи їх місцями, розгляньте різні малюнки в масштабі на папері, продумайте розташування всіх зон, пристроїв і обладнання, які будуть в ній.

Важливо мати на увазі наступні важливі речі:

  1. Залежність розміщення сантехніки від труб водопроводу і каналізації.
  2. Подумайте не тільки про розміри всіх меблів, а й про те, що навколо раковини, ванни, душу, туалету і біде необхідно невеликий простір, необхідне для вільного використання їх дорослою людиною (потрібно 60-80 см простору навколо них).
  3. Санвузол повинен мати хорошу вентиляцію.
  4. Якщо обсяг кімнати менше, ніж 6,5 м3, то вона повинна мати штучну вентиляцію. Теоретично достатньо природної вентиляції, але з великою потужністю, тому дуже бажано поставити маленький вентилятор у ванній.

Вікна та двері – обробка ванної кімнати невеликий

У будинках, якщо місце в кімнаті дозволяє, в першу чергу варто зробити у ванній вікно. Те ж саме відноситься і до мансардних вікон, якщо ванна знаходиться в мансарді. Вікно не тільки візуально збільшить кімнату, але і забезпечить її кращу вентиляцію і природне освітлення.

Модно мати у своєму розпорядженні раковину або ванну біля вікна, але це не зовсім зручно. Ви повинні мати вільний доступ до вікна, щоб його можна було легко відкрити. Не зовсім зручна раковина, над якою немає дзеркала, зазвичай таку ставлять в туалеті.

Відповідно до діючих правил, незалежно від розмірів приміщення, двері ванної повинна бути не менше 80 см в ширину, відкриватися назовні і мати область для вентиляції, що дозволяє проводити обмін повітря. У нижній частині дверей можуть бути отвори або щілина між дверима та підлогою.Розміщення дверей у ванній кімнаті має вирішальне значення для її функціональності. Варто проаналізувати, чи має сенс перемістити її в інше місце, щоб отримати більше простору для кращого розподілу обладнання. Хорошим варіантом буде використовувати скло візерункове для міжкімнатних дверей в ванну, воно дозволить візуально збільшити простір. Матові декоративні візерункові стекла не проглядаються, через них нічого не видно і вони додають шарму в інтер’єр.

Очевидна необхідність – тепло

У ванній кімнаті повинно бути тепло. Якщо це можливо, слід використовувати рішення підлогового опалення, проаналізувавши плюси і мінуси водяної теплої підлоги. Рішення повинно бути прийнято до влаштування підлоги.

Ще один спосіб, щоб нагріти ванну кімнату – це обігрівачі настінні, які займають мало місця і несуть не тільки декоративну функцію, а й додатково корисні для сушки рушників. Найкраще місце рушникосушки – поруч з ванною, душем або раковиною, але якщо обігрівач електричний, відстань від нього до цих пристроїв має бути не менше 60 см. Не встановлюйте нагрівач над унітазом. Також недоцільно використання у ванних великих пластин радіаторів, що займають багато місця.

Ванні кімнати з невеликою площею і пральна машина

Ванна кімната, а тим більше маленька не має місця для пральної машини. Може бути можна помістити пральну машину в іншу кімнату – в холі або, можливо, на кухні. Якщо ви хочете, щоб машина залишалася у ванній кімнаті, то ви повинні вибрати модель із завантаженням зверху, вона займає менше місця і її легше заховати в ніші, вона не вимагає місця для відкриття дверцят.

Унітаз і біде

Унітаз і біде не надто асоціюються з СПА, гігієною і релаксацією. В ідеалі, щоб вони були розміщені в окремій кімнаті з окремими дверима. Це рішення має перевагу з точки зору життєвого комфорту і вільного і незалежного доступу до двох кімнатах одночасно. У великій родині краще мати невелику ванну кімнату з окремим невеликим туалетом, ніж великий суміщений санвузол.

У невеликих приміщеннях можна встановити підвісні унітази, які кріпляться на стійках, прихованих в стіні (там же приховано монтується змивний бачок). Вони займають менше місця, і підлогу легше мити. Іншим рішенням може бути розміщення унітазу в кутку ванної кімнати.

Якщо невелика площа змусить вас відмовитися від біде, можна використовувати або альтернативні рішення, які дозволяють підключити до унітазу біде функції (туалетна раковина може також функціонувати в якості біде). В цьому випадку, просто встановіть унітаз поруч з раковиною з додатковим душем.

Невеликі ванні з душовою кабіною

Невеликі ванні з душовою кабіною

Звичайно, найголовніше – це раковина, ванна або душ в маленьку ванну кімнату. Хорошим варіантом будуть невеликі ванні кімнати з душовою кабіною. Вибираючи їх, зверніть увагу на висоту кабіни і вага домочадців. Ви повинні також звернути увагу на прозорість стінок і як душ з кабіною висвітлюється зсередини. І ще одне важливе значення для підтримки чистоти – скло і кераміка повинні бути покриті покриттям, стійким до бруду.

Раковини маленьких розмірів у ванну кімнату

Раковина ванній служить не тільки для миття рук, але і для інших видів процедур. Біля неї ви будете робити макіяж, голитися, митися. Таким чином, вона не повинна бути ні занадто маленькою, ні занадто великий (мінімальна її ширина 45-50 см і глибина 40 см). Раковина маленьких розмірів може бути встановлена ​​в кут, але ще кращим і зручнішим рішенням буде кутовий умивальник асиметричний. Красиво виглядають умивальники вбудовані в стільницю, на стільниці можна буде розмістити мило і предмети гігієни, а під нею зробити полки і шафки.

Також краще вибрати настінний змішувач для раковини. Непогана ідея купити раковину з корпусом у вигляді шафи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *