Оформлення стель шпалерами, наклеюємо шпалери на кут стіниОформлення стель шпалерами

Клеять чи на стелю шпалери? Звичайно, клеять! Можна клеїти різні види матеріалу на стелю, часто клеять на нього шпалери під фарбування. Звичайно, це потрібно робити з чиєюсь допомогою. Коли ми клеєм стелю шпалерами в інтер’єрі це виглядає досить гармонійно.

Успіх роботи з стелею багато в чому залежить від підготовки і хорошої організації. Всі необхідні матеріали повинні бути зібрані перед початком роботи. Першим кроком є ​​визначення напрямку, в якому будуть розміщені шпалери. На цьому етапі ми обчислимо, скільки листів можна нарізати з одного рулону. Стандартна довжина листа в рулоні 35,5 м і ширина 53 см. Товсті шпалери мають довжину 17 м. Для розрахунку необхідної кількості рулонів треба виміряти довжину всіх стін (за винятком виступів, таких як, наприклад, стіни каміна). Складаємо разом довжини стін і розраховуємо необхідну кількість рулонів.

Приладдя

Всі види матеріалів, які підходять для декорування стін також підходять і для стелі. Якщо ви зважилися на паперовий варіант з опуклою фактурою, то ви повинні покрити їх, принаймні, одним шаром емульсійної фарби. Глибоко рельєфна папір, зажадає двократної фарбування. Крім того, для різних видів паперу або флізеліну використовують різні клеї, інформацію про вибір кращого клею краще брати на упаковці.

Грунтовка стелі перед наклеюванням

Перш ніж почати обклеювання стелі необхідно його заґрунтувати, щоб зробити його менш пористим, після чого можна клеїти шпалери. Для цього зазвичай використовується розбавлений для шпалер клей. Особливої ​​кошти для грунтування вимагають тільки клеї, що містять декстрин.

Паперова підкладка

Приклеювання такої грунтовки з паперу не є необхідним, але добре приклеєна підкладка перешкоджає прояву можливих прогалин. Це відноситься, зокрема до шпалер з тисненням, вони мають тенденцію до скручування в процесі сушіння клею. Додатковою перевагою грунтовки є те, що вона краще, ніж штукатурка вбирає клей, тому на неї легше клеїти.Верхня внутрішня

Незалежно від того, чи використовуєте ви паперову підкладку чи ні, стеля повинна бути ретельно очищений від старої фарби і бути ідеально чистим. Шари старої фарби треба зняти наждачним папером, і будь-які тріщини треба зашпатлевать. Будь-які старі шари повинні бути повністю вилучені з поверхні стелі так добре, наскільки це можливо.

Всі саморобні лісу небезпечні. Найкраще використовувати дві драбини з широкими міцними дошками між ними. Коли ви працюєте, ви завжди повинні мати на увазі безпеку, щоб не трапився нещасний випадок. Висота лісів повинна бути адаптована для роботи, так щоб не доводилося нахилятися або тягнутися, не дістаючи до стелі.

Оформлення стель шпалерами – порядок робіт

  1. В цьому випадку ми нарізаємо рулони на смуги і намазуємо їх клеєм, як описано в статті клеїмо шпалери інструкція.
  2. Потім складаємо кінці відрізів смуги всередину.
  3. Склеювання починаємо від кута стелі і поступово притискаємо до стелі до його кінця.

Щоб стики були менше помітні смуги клеєм перпендикулярно вікну.

Клеїмо шпалери на кут стіни

Коли ми обклеюємо шпалерами кут стіни кімнат, робимо це таким чином, щоб кілька сантиметрів перекривало перпендикулярну стіну. Правильна обробка кутів шпалерами виконується дуже акуратно і вимагає вправності. Кілька сантиметрів краю наступного шару повинні перекривати вже приклеєну в кутку смугу. Два перекривають один одного шару треба підрізати ножем уздовж металевої довгої лінійки. Знімаємо відрізаний шматочок матеріалу, притримуючи лінійку, тоді він не буде розірвано. Злегка підніміть краю паперу, щоб видалити вирізати смужку, а потім сгладьте краю.

Якщо в кімнаті є батарея, яку можна зняти, треба нарізати клини паперу в місці, де батарея контактує з трубами водопостачання і в місці, де батарея кріпиться до стіни. У цих місцях приклеюємо шпалери, використовуючи тубу ПВХ, трубу від пилососа або мітли, яку треба звернути в картон або чисту тканину. Засовує її за батарею і ретельно притискаємо до стіни. Не варто забувати про негайне видалення слідів клею за радіатором.

Час висихання в значній мірі залежить від вологості і температури в приміщенні, а також від типу клею, який ми використовували.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *