Оформлення стіни з телевізором в інтер’єрі вітальні, фотоВизначення того, як і де ви хотіли б поставити або повісити телевізор в кімнаті, як це не парадоксально, може бути предметом тривалого обговорення. Звичайно, перша думка, яка приходить на розум – це повісити його на найбільшу стіну в кімнаті.

Проте, варто подумати про це завдання комплексно, не варто створювати простір для відпочинку, де центром стане телевізор, який може відволікати домочадців від альтернативних видів дозвілля. Тому доцільно розглянути різні варіанти, як і де можна розмістити телевізор у вітальні, кухні або спальні, щоб облаштувати кімнату зручно для всіх мешканців, забезпечивши різні види відпочинку і дозвілля.

Телевізор на стіні в інтер’єрі вітальні, кухні і спальні

На щастя, завдяки новим технологіям, в даний час існує багато способів для інтегрування цього пристрою в інтер’єр вітальні або спальні, де його можна повісити на стіну, заховати в шафі або використовувати інші варіанти, яких чимало. З безлічі варіантів кожен зможе вибрати щось підходяще для себе. Деякі люди хочуть мати ТВ з великим екраном, який видно з самого далекого кута кімнати, інші вважають за краще варіант поменше, на білому тлі, так щоб не перевантажити інтер’єр присутністю цього виду техніки. Нижче ви знайдете кілька ідей, як організувати інтер’єр з телевізором правильним чином і в різній обстановці.

Інтер’єр стіни вітальні під телевізор, фото

На головній стіні вітальні завжди ставлять акцент. Це може бути картина, дзеркало або ТВ. Ідеєю фону для цього виду техніки часто є певне оформлення стіни, яка відрізняється від колірного тону іншої частини кімнати. Зазвичай для цієї мети вибирають глибокий колір, який не висуває на перший план в дизайн інтер’єру дуже темний, майже чорний колір екрану.

Такий фон для ТВ може бути створений за допомогою різних варіантів обробки:

  • обробка дерев’яними панелями;
  • обробка панелями під дерево;
  • оформлення плиткою під цеглу або бетон;
  • наклеювання шпалер або фотошпалер;
  • фарбування в конрастний колір;
  • також це простір може бути візуально відділено від решти штукатуркою, яку можна нанести по всій довжині стіни.

На цьому наголошували учасники додасть поверхні під ТВ характер, зверне на себе увагу, і в той же час інтер’єр отримає додатковий елемент дизайну. Ця пропозиція для тих, хто часто любить дивитися телебачення, і хоче зробити так, щоб екран грав ключову роль в вітальні.

Як елемент обстановки вітальні

Для іншої групи людей телебачення не грає ключову роль в обстановці вітальні, тому йому не приділяється занадто багато уваги і пріоритетне місце в кімнаті. В цьому випадку зазвичай також розмір екрану вказує на те, що більшість членів сім’ї не люблять цей вид розваг, і це лише доповнення в кімнаті, яка повинна служити загальному дозвіллю сім’ї і різним формам відпочинку. Розмір цього виду техніки при цьому може бути дорівнює розміру каміна.

Ультрамодний рішення: ТВ в ніші

Гарне перше враження при вході в кімнату створює майстерно інтегрований прилад в ніші кімнати. Таке рішення може бути забезпечено шляхом створення оригінальної ніші під апаратуру в стінці з гіпсокартону. В цьому випадку ТБ створює гармонійне ціле зі стіною. Ніші популярні як в якості функціонального, так і в якості декоративного елемента інтер’єру. На полицях в ніші можуть зберігатися диски, пульти та інші спеціальні предмети, на яких ми не хочемо занадто акцентувати увагу, щоб не порушити ідеальну гармонію і геометрію інтер’єру.

Поглиблення і ніші – це дуже модний спосіб перепланування вітальні, який створює величезний простір для зберігання різних предметів, не порушуючи порядок і не захаращуючи інтер’єр. Ніші не дуже складно також побудувати самостійно. З гіпсокартону можна створити легку конструкцію, всередині якої буде розміщений блакитний екран. Цей фрагмент може бути виділений кольором і підсвічуванням за допомогою LED стрічки, яка зараз дуже популярна в сучасних інтер’єрах. Основна стінка з ТВ може бути розроблена таким чином, що вона стане головним і характерною прикрасою у вітальні.Ніші можуть приймати найрізноманітнішу форму, придатну до стилю інтер’єру і іншим його елементам.

Кілька ідей для кухні

На кухні діють ті ж правила, що і при розміщенні ТВ в інших кімнатах. Але слід більш продумано вибрати розмір екрану, так як кухня зазвичай – це невелика кімната. Але якщо ж у нас є кухня-вітальня, тут більше простору для цікавих ідей. Стіну можна пофарбувати однотонної фарбою, покрити однотонними або візерунчастими шпалерами, що гармонують з іншим інтер’єром.

В кутку кімнати

У деяких випадках найбільш логічним підходом є розміщення ТВ в кутку, наприклад, якщо інші стіни зайняті вікнами, дверима або меблями. Однак, вибираючи цей варіант, треба стежити, щоб на полицях, де розміщені підставки для техніки не було занадто багато безладу, і, тим самим, не порушувалася гармонія в інтер’єрі. Таке розташування також є хорошим рішенням для екрану з великим розміром, який займає багато місця.

Як частина меблевого гарнітура

Меблевий гарнітур, велика шафа може бути рішенням, якщо ви любите наймодніші тенденції і хочете розмістити у вітальні великий плоский екран або домашній кінотеатр, який інтегрований з інтер’єром. Ви також можете заховати його в меблевому гарнітурі. Багато людей вирішують поставити його на меблі, де також виставлені різні дрібнички і прикраси. На полицях меблів буде достатньо місця для всіх речей. Це цікавий проект для невеликих квартир, де простір для зберігання на вагу золота.

Ви можете розташувати ТВ на одній полиці або в шафі, при цьому можна закрити його, коли він не використовується. В цьому випадку необхідно забезпечити вентиляцію – для цього відстань між телевізором і полицею над ним і лівої і правої частиною шафи повинно бути не менше 15 см. Перевага цієї ідеї полягає в тому, що обладнання займає мало місця і не видно, коли не використовується. Мінус – це можливі проблеми з підгонкою розміру полиць до екрану і погана вентиляція.

Стіна з цегли, каменю чи бетону

Якщо стіна, на якій висить блакитний екран, є координаційним центром в кімнаті, її варто виділити відповідно до дизайну інтер’єру квартири. Але майте на увазі, що інтенсивні кольори і візерунки можуть зробити важким перегляд. Для того щоб підкреслити поверхню можна використовувати цеглу, які не тільки позначать телевізійний куточок, але і нагрівають інтер’єр. Для реалізації цієї ідеї можна використовувати плитку під цеглу з природним кольором цегли.

Дуже гармонійно практично в будь-якому інтер’єрі буде виглядати поверхня, оброблена натуральним каменем або його імітацією.

В інтер’єрі в стилі лофт відмінно виглядають панелі під бетон, з допомогою яких можна створити ефектну бетонну поверхню. Такий інтер’єр підкреслить суворий характер кімнати в стилі лофт. ТВ в цьому випадку встановлюється на кронштейн.

Таким чином, телевізор можна виставити так, що він стане координаційним центром кімнати, або прикрасою інтер’єру, нарівні з іншими елементами – каміном, бібліотекою, акваріумом і т.п. Вибору моделі ТБ має передувати визначення місця, де він буде знаходитися. Рекомендується вибирати екрани відповідно до принципу: відстань має дорівнювати діагоналі екрана, збільшеною в 3-5 разів. Центр екрану повинен бути на рівні очей глядача, як правило, це близько 110 сантиметрів від підлоги.

Немає ніяких протипоказань щодо розміщення телевізора поруч з каміном. Не рекомендується встановлювати екран до вікна, тому що це призводить до зниження якості зображення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *