Опис сорту картоплі Беллароза, фотоСорт картоплі Беллароза був виведений німецькими вченими кілька десятків років тому і з тих пір міцно зайняв одну з лідируючих позицій на вітчизняному ринку. Багато городників висаджують картопля цього сорту на своїх дачних ділянках, оскільки саме він відрізняється бездоганними смаковими характеристиками і нескладним доглядом. Картопля Беллароза, опис сорту якого буде обговорюватися в цій статті, обов’язково сподобається вам і вашим рідним.

Опис сорту картоплі Беллароза, фото
Картопля Беллароза, опис сорту

Сорт Беллароза – картопля для гурманів

Можна виділити наступні переваги картоплі Беллароза:

 • Висока швидкість дозрівання. Цей сорт встигає визріти всього за шістдесят днів, після висаджування у відкритий грунт. Викопувати молоду картоплю можна вже через півтора місяці, після посадки. У регіонах, з досить теплим кліматом, досвідчені городники цілком встигає за весь сезон зібрати кілька врожаїв картоплі цього сорту.
 • Хороші показники врожайності. З одного гектара землі можна зібрати до трьохсот п’ятдесяти центнерів коренеплодів.
 • Прекрасний зростання і розвиток картоплі на грунтах з будь-яким складом, крім багатого важкої глиною.
 • Переносимість посухи. Картопля Беллароза відмінно переносить тривала відсутність дощів або поливу.
 • Добре протистоїть захворювань.
 • Тривалість зберігання. Коренеплоди добре зберігаються протягом зими, зовсім не псуються при тривалому транспортуванні (це не стосується лише молодій картоплі, який викопано раніше терміну).

Опис сорту картоплі Беллароза, фото

Кущі картоплі Беллароза характеризуються великою висотою, трохи більше півметра, пагони у них стоять вертикально вгору, стебла досить потужні. На кущах дуже багато досить широких листків, які має трохи хвилясту форму, суцвіття Беллароза мають фіолетовий відтінок і середній розмір. Як правило, на одному кущі картоплі цього сорту, цілком може дозріти до десяти якісних коренеплодів хорошого розміру.Опис сорту картоплі Беллароза, фото
суцвіття Беллароза

Недосвідчених городників може налякати відсутність цвітіння картоплі, це є варіантом норми. Справа в тому, що Беллароза розвивається досить швидко, прагнучи дозріти до того, як на нього нападуть колорадські жуки або хвороби, і для цвітіння просто не залишається часу. До того ж, при спекотне літо, ця картопля має здатність скидати суцвіття.

Опис сорту картоплі Беллароза, фото

Бульби Беллароза мають традиційну круглу форму і блідо-рожевий відтінок, шкірку досить щільну, трохи шорстку на дотик. М’якоть цього коренеплоду трохи жовтувата. На всій поверхні картоплини можна побачити очі, які не мають великої глибини. Бульби мають великий розмір і вага близько двохсот грам, іноді досягаючи і рекордних семисот грам.

Опис сорту картоплі Беллароза, фото

Особливості висаджування картоплі Беллароза

Щоб отримати хороший урожай картоплі Беллароза, необхідно в точності дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Для скорочення термінів вирощування картоплі, рекомендується пророщування бульб при температурі в п’ятнадцять градусів протягом двох – трьох тижнем.
 2. Обов’язкова осіння підготовка грядок, з добривом мінеральними речовинами. По весні ж буде досить просто перекопати грядки.
 3. Картопля висаджується з відстанню між лунками в сорок сантиметрів, між грядками потрібно залишати близько сімдесяти сантиметрів.
 4. У разі висаджування Беллароза в грунт, яка містить великий відсоток піску, важливо додати доломітове борошно.
 5. Після утворення невеликої бадилля, потрібно обов’язково регулярно розпушувати грунт. Це дозволить не тільки збагатити кореневу систему киснем, а, значить прискорити розвиток культури. Але і допомагає уникнути розтріскування землі збереження вологи в грунті.
 6. Цей сорт досить стійкий до посухи, тому можна обмежитися вологою, яку картопля отримає у вигляді опадів. Додаткового поливу, як правило, не потрібно.

Опис сорту картоплі Беллароза, фото

Підводячи підсумки, можна відзначити, що картопля Беллароза, опис сорту якого допоможе вам отримати хороший урожай, досить популярний серед городників зважаючи на велику швидкості дозрівання і щодо легкого догляду в процесі вирощування.

Опис сорту картоплі Беллароза, фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *