Оздоблення стін і стелі фарбуванням, фарбування стін, чим краще фарбуватиОздоблення стін і стелі фарбуванням

Коли підготовчі роботи завершені, ви можете фарбувати стіни. Якщо вам належить фарбування стін, чим краще буде виконана підготовка, тим краще буде ефект. Ця операція вимагає правильної температури, яка не повинна бути нижче + 10 ° С. Для фарбування необхідні, звичайно, лоток, валик і кисть.

Періодичність нанесення шарів

Якщо ви прочитали статтю «Підготовка стін під фарбування порядок робіт» і виконали всі підготовчі процедури, то можна переходити до безпосереднього фарбування поверхонь. Процес фарбування відбувається в певному ритмі. Слід пам’ятати, перш за все, що послідовні шари емульсії можна наносити з інтервалом 2-4 години після нанесення попереднього шару. Поверхні повинні бути покриті фарбою в найкоротші терміни і повинні мати, так звані «вологі краю», в іншому випадку можуть з’явитися непривабливі плями і патьоки. У процесі покриття не можна допускати висихання краю попереднього фрагмента стіни. При нанесенні одного шару на пересушене фрагмент може з’явитися шлюб, в цьому місці після сушки може бути видно не приваблива смуга.

Стелі, покриті гіпсовою штукатуркою і стіни з гіпсокартону можна фарбувати тільки водно-емульсійними фарбами спеціального призначення, для покриття поверхонь такого роду. Консистенція фарби повинна бути такою, щоб її можна було легко поширити на поверхні, але вона не повинна капати з ролика.

Інструменти для фарбування – кисті і валики

Фарба на нові стіни може бути нанесена валиком або пензлем. Основна відмінність між цими двома інструментами полягає в тому, що валик є менш точним, але поширює фарбу більш ефективно, дозволяє поширити тонкий шар, а також не залишає сліди. Проте, будь-які краю кімнати повинні бути пофарбовані спочатку пензлем з щетиною середньої твердості, не натискаючи занадто сильно. Для дрібних деталей краще застосовувати вузькі кисті з м’якою щетиною, підстриженою в формі конуса. Її тримають як перо, щоб рухи були точними.На великі поверхні краще наносити фарбу за допомогою малярного валика. Фарбування завжди починається з верхньої частини стіни. Після того, як ви набрали фарбу і видалили її надлишки, покатавши по лотку, емульсія наноситься на поверхню довгими вертикальними штрихами. Якщо поверхні рівні, можна покривати їх валиком з щетиною в 10 мм. Шорсткі поверхні вимагають фарбування валиком, що має довшу щетину.

Для того, щоб пофарбувати дуже великі простори підходить використання широкої кисті з жорсткою і довгою щетиною з довгою і товстою ручкою, щоб можна було її легко утримувати. Плоскі щітки тримають паралельно підлозі. Щетинки занурюються в фарбу до половини, перш ніж вийняти щітки з контейнера, треба дозволити лишків стекти. Фарбування починається від стелі. Потім рухаємося вниз від верху довгими мазками. Фарба наноситься таким чином, щоб перекривалися попередні мазки.

При виборі кисті треба звернути також увагу на тип волосся. Це залежить від типу фарби, якою будуть фарбувати стіни. Різна фарба для фарбування стін в квартирі вимагає різних щіток. Якщо ми використовуємо акрилову фарбу і вініл, то треба використовувати щітки з синтетичною щетиною: з поліестеру або нейлону. Натуральна щетина з вовни тварин використовується тільки для олійних фарб, але вони дуже рідко використовуються для фарбування стін в будинку або квартирі.

Кількість шарів, які треба наносити на стіни, щоб вони виглядали добре, треба наносити з урахуванням рекомендацій виробника, розміщених на упаковці. Інформація від виробника також включає в себе дані про час висихання. Чим вище температура і нижче вологість повітря в будинку, тим цей час коротше.

Правильно підготовлені нові стіни, і виконання рекомендацій виробника дозволять зробити пофарбовані поверхні якісними.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *