Оздоблювальні матеріали для фасадів приватних будинківОздоблювальні матеріали для фасадів приватних будинків

Сучасний фасад будівлі є вітриною і відображає смак і достаток господарів. Він надає будівлі унікальний характер і стиль. Які вибрати матеріали для оздоблення фасадів приватних будинків? Що сьогодні популярно, які сучасні рішення пропонують нам виробники будівельних матеріалів – ми розглянемо в цій статті.

Сучасні оздоблювальні матеріали для фасадів приватних будинків

Пройшли ті дні, коли в якості оздоблювальних матеріалів для фасадів будинків використовувалася тільки штукатурка, клінкер, дерево або камінь. Дизайнери сучасних приватних будинків мають в своєму розпорядженні оздоблювальні матеріали для фасаду будинку ХХI століття, які не поступаються естетиці натуральних природних матеріалів, відомих протягом багатьох років. Більш того, вони характеризуються довговічністю, функціональністю і простотою монтажу.

Сучасні оздоблювальні матеріали для фасадів приватних будинків

Вентильовані матеріали для оздоблення фасаду

Сучасні оздоблювальні облицювальні матеріали можуть бути розташовані на утепленні, сухим способом, створюючи так званий, вентильований фасад. Ця конструкція має багато переваг. Простір між облицюванням і утепленням запобігає накопиченню вологи в теплоізоляції. Завдяки порожнечам волога може легко випаровуватися. Таким чином збільшується термін служби фасаду – він захищений від несприятливих погодних умов, крім того, облицювання дуже легко може усунути будь-які нерівності стіни.

Вентильовані матеріали для оздоблення фасаду

При цьому обмежуються втрати тепла взимку і інтенсивність нагріву в літній час. При монтажі слід пам’ятати про вітрозахисної плівці, яка буде захищати від видування теплого повітря з теплоізоляції.

Цементно-волоконна оздоблення фасаду будинку

Останнім часом для обробки фасадів будинків користуються величезною популярністю цементні продукти, посилені целюлозним волокном (волокнистий цемент) або, як їх ще називають, цементно-волоконні матеріали. На зовнішніх стінах вони приймають форму плитки, плит або імітації дощок.

Цементно-волоконна оздоблення фасаду будинку

Плити або панелі цементноволокністие ізгтавлівают з декількох компонентів:

  • основний компонент – це цемент або вапно, змішані з обпаленої глиною;
  • целюлозні волокна – їх роль полягає в посиленні, а також надання гнучкості базової плиті;
  • до цієї суміші додають волокна обробленого полівінілового спирту, які також підвищують надійність і гнучкість;
  • може також додаватися діоксид кремнію;
  • крейда.

Всі компоненти змішуються з відповідною кількістю води, потім в автоклаві піддаються впливу водяної пари і підвищеного тиску, які надають готовим плитам більш високу твердість і міцність.

Цементно-волоконна оздоблення фасаду будинку

Цементно-волоконні плити є гідною альтернативою традиційної штукатурці.Метал на фасадах приватних будинків

Метал донедавна був зарезервований для дахів, але сьогодні він став з’являтися і на фасадах. Найчастіше це алюмінієвий лист або лист з цинк-титану. Для фасадів використовується лист товщиною 1-3 мм. Елементи металевих фасадів можуть бути у вигляді панелей, пресованих плит. У дуже простий архітектурі вони можуть стати декоративним елементом фасаду. Монотонність фасадів порушують трапецієподібні або гофровані профілі, за допомогою яких будинок стає більш динамічним.

Метал на фасадах приватних будинків

Багатошарова плита на фасад

Крім цементно-волокнистих і фасадних панелей з листового металу на ринку є облицювальні панелі HPL, які мають різні розміри. Види діяльності: Веніровані HPL плити мають ядро ​​шаруватої структури і з зовнішньої сторони покриті папером, як правило, що імітує природну текстуру деревини. Зовні плити покриті смолою, яка захищає їх від несприятливих зовнішніх чинників. Панелі мають товщину 6-13 мм. Їх можна скоротити до потрібного розміру за допомогою пилки з загартованими зубами.

Багатошарова плита на фасад Багатошарова плита на фасад

Керамічні панелі

Популярні також керамічні панелі. Обшивка в вигляді керамічних панелей виготовляється з глини і керамічного оксиду. У процесі виробництва матеріали піддаються процесу випалу при високій температурі. Такий облицювальний матеріал характеризується серед іншого, високою стійкістю до несприятливих погодних умов, великих коливань температури і впливу вогню. Він гарантує гарну теплоізоляцію і хороші акустичні властивості.

керамічні панелі

Стіна з клінкеру

Клінкерна цегла в темних і холодних кольорах ідеально підходить для фасадів сучасних будинків і будівель, дизайн яких виконаний в стилі мінімалізму.

Стіна з клінкеру

Облицювальний клінкер і цегла відрізняються рядом переваг, такими, як:

  • міцність,
  • низьке водопоглинання,
  • стійкість до несприятливих погодних умов,
  • хороший зовнішній вигляд.

Ці матеріали відмінно підходять для фасадів. Вони дозволяють вибрати популярний колір, формат і структуру. В сучасні тенденції вписуються цеглу або плитки довгастої форми в прохолодних відтінках сірого, бежевого і чорного. Завдяки цікавим формам клінкерної цегли фасад здається оптично стрункішою.

Стіна з клінкеру

Типи і використання клінкерної цегли

Чим клінкерну цеглу відрізняються від звичайного? Головним чином тим, що він має більш однорідну структуру, виглядає дуже презентабельно і не вимагає догляду протягом багатьох років. Він проводиться в різних кольорах, а деякі різновиди також мають тиснену текстуру, що нагадує старовинний цегла, який виготовлявся вручну.

Цим матеріалом обробляють зовнішні стіни приватних будинків, стіни і фундаменти парканів та інших елементів садово-паркової архітектури. Крім того, він є відмінним матеріалом для димоходів, нерідко використовується в якості декоративного елемента інтер’єрів. Цегла доступні в двох основних версіях – повні або порожні (отвори можуть зробити його легше) і можуть мати один з трьох класів міцності 25, 30 і 35. Високий клас забезпечує низьке водопоглинання.

Типи і використання клінкерної цегли

Типи і використання клінкерної цегли

Типи і використання клінкерної цеглиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *