Передпокій в скандинавському стиліПередпокій в скандинавському стилі

Скандинавський стиль характеризується простими формами, дерев’яними меблями і добавками з використанням натуральних матеріалів. У будинках з півночі Європи переважають світлі кольори, такі як білий, бежевий, різні відтінки сірого, а в інтер’єрі домінує тепла, домашня атмосфера. Крім того, цей стиль дуже функціональний і практичний, тому в ньому можуть бути організовані практично всі кімнати в будинку. Дуже добре будуть представлені передпокої в скандинавському стилі.

Передпокій в скандинавському стилі в інтер’єрі

Скандинавський стиль є дуже популярною тенденцією в світі моди і архітектури. Сьогодні він присутній не тільки в будинках з північного краю, але влаштувався також і по всій Європі. Скандинави відомі своїм практичним підходом до життя. Скандинавський стиль в передпокої – це дуже функціональні, світлі кольори з домінуючим білим. Тут обмежені аксесуари і доповнення до абсолютного мінімуму – вікна часто залишаються «голими». Такі інтер’єри повинні бути чистими або навіть стерильними. Дизайн повинен прагнути до природи, але не перестарайтеся з рослинністю. Передпокій в скандинавському стилі являє собою поєднання дерева, суворих тканин і тонких, часто сильно відрізняються від решти інтер’єру добавок. Передпокій бути легкою, світлою і просторою.

Передпокій в скандинавському стилі, фото

Передпокій в скандинавському стилі, фото Передпокій в скандинавському стилі, фото Передпокій в скандинавському стилі, фото Передпокій в скандинавському стилі, фото Передпокій в скандинавському стилі, фото

Прості форми, дерев’яні меблі з натуральних матеріалів, є одними з найбільш важливих факторів, що визначають скандинавський стиль. Проте, справжня природа Скандинавії виходить, якщо комбінувати ці принципи з білими або пастельними тонами. Отриманий ефект робить інтер’єр, незважаючи на чіткі відтінки приємно теплим. Важливі також практичність і функціональність. Так як передпокій є найбруднішим місцем у квартирі і вимагає більш частого прибирання, оформляючи це приміщення, треба знайти баланс між функціональністю і естетикою. На щастя, в разі приміщень в скандинавському стилі, це не особливо складно.

Дизайн прихожей в скандинавському стилі – оформлення стін

Передпокій, як правило, досить темне приміщення, тому тут варто використовувати світлі кольори, які є невід’ємною частиною скандинавського дизайну. Світлі стіни будуть складати дуже хороший контраст з простим дерев’яною підлогою. Він може бути також вибіленим, що створить дуже цікавий ефект.

Передпокій в скандинавському стилі – фото інтер’єрів

Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів

Дуже хороша ідея – обробити стіни коридору за допомогою дерев’яних панелей, які закриють нижню частину стіни і закінчаться практичною полицею, на якій можна скласти ключі.

Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів

Крім того, варто інвестувати в декоративний плінтус, який буде доповнювати весь інтер’єр. Дерев’яна вагонка може бути забарвлена ​​в світло-сірий або світло-блакитний колір, а верхня частина стін може бути пофарбована або покрита шпалерами білого або бежевого кольору. Таке поєднання разом з теплими дерев’яними підлогами створюють гармонійний, скандинавський стиль.

Якщо білі стіни здаються нам дуже одноманітними, одну з них слід покрити шпалерами в чорно-білих або сірих геометричних візерунках або з іншим візерунком, характерним для скандинавського стилю.

Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів

Популярне рішення – це стіна, покрита плиткою або шпалерами, що імітують білий цегла або червоний. Цікавим варіантом буде також покриття стін, що імітує дерево.

Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів

Ну і нарешті, досить модним рішенням вважається покриття однієї зі стін або частини стіни магнітно-маркерні фарбою. Це покриття не тільки дуже модне, але і практичне.

Передпокій в скандинавському стилі - фото інтер'єрів

Підлогове покриття

Скандинавський стиль асоціюється у нас зі світлою підлогою, теплим деревом і білими стінами. Варто пам’ятати, що в цій кімнаті часто прибирають, тому підлогове покриття повинне бути не сильно чутливим до впливу вологи і бруду. Для цього деревину можна замінити плиткою, що імітує текстуру дерева – декоративний ефект буде майже такою ж, але підлога буде краще захищений при інтенсивному використанні.

Підлогове покриття Підлогове покриття

Меблі та аксесуари

Рідко у нас є можливість облаштувати повнометражний коридор, де буде місце для всіх необхідних предметів – місткої шафи і підставки для взуття. Як правило, в передпокої поміщається невеликий комод для взуття або невелика шафа. Незалежно від того, облаштовується чи великий чи малий хол, скандинавський стиль буде працювати в обох випадках. Він затишний, світлий і функціональний, тому ідеально підходить для затемненій і клопіткою в організації передпокої.

Важливе значення в оформленні певного стилю має правильний підбір меблів. Які меблі купити в передпокій в скандинавському стилі?

Вішалки, столики і столики-консолі

Ідеальне рішення для дуже вузьких коридорів – це настінні консолі, на яких є місце для ключів, документів та інших необхідних предметів.

Вішалки, столики і столики-консолі Вішалки, столики і столики-консолі Вішалки, столики і столики-консолі

Столик може мати і трохи більші розміри, якщо ширина кімнати дозволяє. Тут можуть розміститися ряд прикрас – квіти і стильні аксесуари, настільна лампа або ліхтар. Таким чином виконується роль невеликого письмового столу.

столик

Гарним доповненням до будь-якого передпокою є вішалка для одягу. У будинку, оформленому в скандинавському стилі, дуже добре буде представлена ​​вішалка, виготовлена ​​з товстої гілки або гілки дерева, яку можна легко зробити самостійно. У свою чергу, альтернативою для займають занадто багато місця шаф може бути вішалка у вигляді сходів. Вона ідеально підходить для оформлення інтер’єру в скандинавському стилі.

Дуже хороша ідея також використовувати в якості вішалки роги, які будуть виглядати дуже вражаюче.

вішалкиЦе можу бути також різні дерев’яні вішалки, простих і оригінальних форм.

вішалки

Залежно від особистих переваг, можна вибрати колір вироби, спрямований на створення приємного контрасту або гармонії з навколишнім оточенням. Прийнятними є контрастні яскраві елементи в інтер’єрі, наприклад, жовтого, червоного або синього кольору, природно, наскільки це можливо. Наприклад, цікава вішалка синього кольору у формі краплі води робить інтер’єр жвавіше і динамічніше. На стінах скандинавського фойє виглядають добре вішалки у вигляді дерев або навіть цвяхів, виготовлених з різних матеріалів і доступних в декількох кольорах.

вішалки

На білій холодній стіні кольорові добавки буду виглядати дуже ефектно.

вішалки

Стильна і зручна вішалка дозволить нам заощадити простір, не побоюючись, що закінчаться місця для курток і пальто. Для великих просторів, ми можемо впевнено вибрати підлогові вішалки, які можуть вмістити більшу кількість одягу. Якщо ж місця дуже мало, то цікаві настінні вішалки – це кращий вибір.

Маленький передпокій в скандинавському стилі з дзеркалом

У маленькому передпокої незамінним елементом є дзеркало. Воно виконує дві важливі функції:

  1. допомагає нам зібратися, поправити зачіску і одяг перед виходом з дому;
  2. дозволяє візуально збільшити інтер’єр.

Маленький передпокій в скандинавському стилі з дзеркалом Маленький передпокій в скандинавському стилі з дзеркалом

Для оформлення інтер’єру передпокою в скандинавському стилі нам знадобиться велике дзеркало в дерев’яне рамі або інші більш цікаві моделі.

Дзеркало

Це може бути широке, що висить горизонтально дзеркало, яке буде візуально розширювати кімнату. Для нього слід вибрати просту дерев’яну або білу рамку. Вертикальне положення дзеркала також має свої переваги, так як в нього можна бачити весь силует в повному обсязі.

Дзеркало

Дзеркало повинно бути чітко узгоджено з іншою частиною кімнати. З цієї причини краще зробити вибір на користь простих конструкцій без зайвих прикрас. Хорошим вибором є кругле або прямокутне дзеркало.

Лавка

Дуже хороша ідея – встановити в коридорі дерев’яні лавки або скриню з сидінням. На ньому можна буде сидіти, перевзуватися, і це буде хороший елемент інтер’єру в цій невеликій кімнаті. Цей предмет меблів може бути особливо корисним в будинку, в якому живуть маленькі діти.

Лавка

Дуже цікаво буде виглядати дерев’яна лава, виготовлена ​​з грубої, погано обробленої деревини або лава з піддонів, зроблена своїми руками. Вони можуть залишатися в природному кольорі, або їх можна пофарбувати білою фарбою.

Лавка

Комод і шафа в передпокій в скандинавському стилі

У холі повинен перебувати шафа для одягу або взуття. Надзвичайно функціональні неглибокі шафи для взуття, що висять на стіні. Як правило, вони мають деякі відкидні ящики, і займають мало місця, поміщаючи близько десятка пар взуття.

Комоди для передпокої, скандинавський стиль, фото

Комоди для передпокої, скандинавський стиль, фото

Передпокій в скандинавському стилі, є функціональним, але елегантним приміщенням, яке буде обслуговувати всіх членів сім’ї і, звичайно, гостей.

Комод і шафа в передпокій в скандинавському стилі

Нордичні аксесуари

Як уже згадувалося вище, в добре обставленій вітальні необхідним аксесуаром є дзеркало. Якщо в цій кімнаті ми зберігаємо велику кількість предметів, необхідними виявляться організатори для них – коробки або плетені кошики.

Важливим елементом також є текстиль з геометричними візерунками – подушки, килимові доріжки, які додадуть інтер’єру характер. Текстиль найчастіше використовується чорно-білий, але і кольоровим коврикам і подушкам тут будуть раді.

нордичні аксесуари нордичні аксесуари

Не зайвими будуть також поодинокі стильні аксесуари – годинник, ліхтарі, дерев’яні коробки, свічники, картини і плакати в тонких чорних рамках і інші предмети інтер’єру. Головне – щоб їх не було занадто багато, так як скандинавські інтер’єри трохи мінімалістичні і не перевантажені прикрасами.

нордичні аксесуари нордичні аксесуари

До сих пір передпокої не приділялося багато уваги, і ця кімната облаштовувалася в останню чергу. Однак це не зовсім вірне рішення, адже саме вона є візитною карткою будинку, тут ми вперше вітаємо гостей і саме ця кімната справляє перше враження про наш житло. Красиво і стильно облаштована і прикрашена передпокій стане справжньою перлиною нашого будинку.

Скандинавський стиль – це дуже хороший вибір, особливо для маленьких і погано нараду кімнат. Скандинавська меблі і аксесуари, світлі кольори і мінімалістичний дизайн допоможуть нам прикрасити цю кімнату таким чином, щоб відбити характер будинку і в той же час здивувати відвідувачів, які перейшли поріг нашого будинку. Саме тому багато хто шукає ідеї для прихожих в скандинавському стилі.

Передпокій в скандинавському стилі Передпокій в скандинавському стилі Передпокій в скандинавському стилі Передпокій в скандинавському стиліЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *