Передпокій в стилі лофтПередпокій в стилі лофт

Цей творчий стиль сьогодні знаходиться на піку моди. Лофти можна зустріти в шикарних заміських будинках і малогабаритних міських квартирах. Цей сирої промисловий стиль з кожним місяцем набуває все більше прихильників, він зачаровує творчих особистостей своєю простотою і сильним характером. Облаштувати житло в стилі лофт непросто, тому що не скрізь є відповідний вибір будматеріалів і меблів, але, доклавши трохи фантазії, можна спробувати. Як облаштувати інтер’єр передпокою в стилі лофт, як обробити стіни і підлогу, який купити шафу і інші меблі, як організувати атмосферний освітлення – цим питанням присвячена ця стаття.

Що таке стиль лофт і чому він популярний?

Строгість, елегантність, складні великі простори і обмежена колірна палітра – ось особливості, які в першу чергу кидаються в цьому стилі. Промисловий дизайн був створений з необхідності в кризові роки, в даний час він вважається символом надзвичайно витонченого смаку, свободи і художніх рішень в дизайні інтер’єру.

Стиль відбувається з початку минулого століття. Спочатку такі інтер’єри служили головним чином в якості студії для художників. Протягом багатьох років, в подібному інтер’єрі жив Енді Уорхол – відомий американський художник і дизайнер, який був зачарований інтер’єрами в індустріальному стилі. Його лофтового квартира протягом тривалого часу була центром мистецького життя Нью-Йорка. Тож не дивно, що мода на промисловий стиль була експортована в Європу, де такий дизайн до цих пір користується великим інтересом і популярністю. Цей стиль особливо люблять власники великих компаній і заможні люди, які шукають нові та оригінальні форми і аранжування в оформленні інтер’єру.

Передпокій в стилі лофт, фото

Передпокій в стилі лофт, фото Передпокій в стилі лофт, фото Передпокій в стилі лофт, фото

Чи може бути затишною передпокій в стилі лофт в квартирі?

Стиль лофт протягом останніх років є одним з найпопулярніших і найбільш часто використовується при оформленні квартир, будинків та офісів. Хоча квартира в індустріальному стилі має строгий дизайн, є прийоми, які допоможуть зробити інтер’єр тепліше і додадуть йому унікальну, затишну атмосферу.

передпокій в стилі лофтВсупереч видимості, індустріальний стиль не обов’язково означає, що інтер’єр буде суворим і холодним. Досить додати деякі елементи, які оживляють і прогрівають приміщення.

Одним з найбільш характерних матеріалів для такої стилізації є цегла або його імітації. І хоча він вважається надзвичайно важким і сирим, вміло використовується в оформленні квартири він надає їй унікальний характер. Якщо правильно поєднувати цегла з іншими матеріалами, ми можемо отримати теплу і затишну обстановку з природною і дружньою атмосферою.

Якщо ви бажаєте, щоб передпокій не виглядала занадто суворою і холодною, можна додати меблі з дерев’яними елементами, які ідеально будуть відповідати настрою індустріальної квартири, зроблять її затишною і красивою.

передпокій в стилі лофт

Для приміщення, оформленого в промисловому стилі, ідеальним рішенням буде комбінація з цегли, дерева, металу і скла. Поєднання ряду контрастних матеріалів покаже себе прекрасно в такому інтер’єрі. Потім слід забезпечити достатнє освітлення і додати аксесуари, такі як картини, світильники і килими. Таким чином, передпокій придбає унікальний характер, не втрачаючи при цьому свій неповторний стиль!

передпокій в стилі лофт

Які кольори можна використовувати?

Класичний лофтового інтер’єр має високі стелі, він сповнений світла і любить простір. Якщо квартира маленька, варто використовувати світлу, але виразну колірну палітру. Індустріальна естетика особливо цінує чистий білий, прикрашений відтінками сірого кольору. Така комбінація кольорів розширює інтер’єр оптично, додає йому легкості і ефективно відбиває світло. Можуть бути використані кольору:

  • білий;
  • світло сірий;
  • сріблястий граніт;
  • мармур;
  • темний граніт;
  • модний антрацит.

Маніпулюючи світлими і темними кольорами, можна легко виправити дисбаланс в інтер’єрі, наприклад, візуально розширити довгу і вузьку кімнату, пофарбувавши довші стіни в більш світлий відтінок, а короткі – в відтінок темніше.

Дизайн прихожей в стилі лофт

Що спадає на думку, коли ви думаєте про квартири в стилі лофт? Відразу представляється високий і просторий інтер’єр, з великими вікнами, з чорним металом, цегляною стіною і відкритими трубами. Таким чином, в загальному можна охарактеризувати стиль лофт. Але як реалізувати це в умовах міської квартири? Давайте розберемося з усім по порядку.

Передпокій в стилі лофт з цегляною стіною

Найпопулярнішим рішенням для оформлення стін в промисловому стилі є червона цегла. Такий ефект може бути отриманий шляхом оформлення стіни в передпокої з натурального червоної цегли, за допомогою керамічної плитки, що імітує цегла, а також шпалер і фотошпалер, які дуже натурально імітують цегельну кладку.

Дизайн прихожей в стилі лофт, фото

Дизайн прихожей в стилі лофт, фото

Біла передпокій з індустріальної атмосферою може бути оформлена з білою цегляною стіною. Цегляна стіна в молочно-білому кольорі робить інтер’єр візуально більше, ніж він є насправді. Підкреслює відчуття простору рій лампочок на довгих шнурах, як ніби він звисає зі стелі старої будівлі.

Дизайн прихожей в стилі лофт, фото

Бетонна стіна

Історія промислового стилю протягом багатьох років еволюціонувала. Сьогодні ми маємо багато різновидів оформлення, які до сих пір підводяться під лофтового стиль інтер’єру. Здавалося б, цей стиль нерозривно пов’язаний зі старою червоною цегляною стіною. Проте, сьогодні інтер’єр в стилі лофт не означає, що на одній стіні повинен бути обов’язково цегла. Є й інші способи, додати кімнаті відповідний характер. Наприклад, бетонна стіна. Цей варіант може бути реалізований за допомогою спеціальних панелей, що імітують бетон, а також шпалер і фотошпалер або звичайної сирої штукатурки.

Маленький передпокій в стилі лофт з бетонною стіною, фото

передпокій в стилі лофт з бетонною стіною, фото передпокій в стилі лофт з бетонною стіною, фотоДекоративне фарбування стін

Бетон є безперечним королем промислового простору! Дизайнери дуже полюбили його. Ефект бетону на стіні може бути отриманий також з використанням декоративного фарбування. Одним з найбільш бажаних ефектів, які можуть бути досягнуті за допомогою фарби – це ефект, який нагадує сирий бетон з характерними змінами кольору.
Декоративне фарбування стін дозволяє отримати різні інтригуючі ефекти, включаючи стіни з текстурою, що нагадують опалубку, стіни з цегли або сталевий опалубки – все залежить від того, яка естетика вам ближче.

Декоративне фарбування стін

Надзвичайно цікавий ефект на бетонній стіні можна отримати, використовуючи гумовий штамп (якщо треба отримати імітацію слідів опалубки) або спиртовий рівень і стилус (якщо потрібен ефект сталевий опалубки). В залежності від уподобань, можна підібрати більш темний, більш чіткий колір або світлий, нейтральний тон.

Меблі для передпокою в стилі лофт

Меблі для такої передпокою повинні бути строгою і грубої, вона може бути виконана з дерева – состаренного, необробленого, фарбованого або з металу. Тут слід по можливості уникати світлих і насичених кольорів.

Розумне рішення для оптичного розширення простору для невеликих прихожих – це вміле використання дзеркал. Рама дзеркала також повинна бути адаптована до дизайну інтер’єру – вона може бути виконана із сирої деревини або металу і заклепок.

Підлогове дзеркало в передпокій в стилі лофт, фото

Підлогове дзеркало в передпокій в стилі лофт, фото

Сучасні форми меблів з гладкими поверхнями відмінно виглядають в дизайні інтер’єру з лофтового природою – з цегляними стінами і підлогою зі старими дошками. Промисловий дизайн інтер’єру, незважаючи на видимість, потребує точності.

Передпокої в коридор в стилі лофт, фото

Передпокої в коридор в стилі лофт, фото

Окрасою такої кімнати може стати стильний стілець або крісло з цікавим дизайном, старовинна тумбочка або комод з бабусиної горища.

Меблі для передпокою в стилі лофт

На блошиному ринку або на складах старих фабрик можна придбати колоритний шафа або етажерку, а може навіть ряд відкидних стільців.

Металева шафа в передпокій в стилі лофт, фото

Металева шафа в передпокій в стилі лофт, фото

Передпокій в стилі лофт купити можна і в магазині, це досить прості за формою предмети меблів. Як правило вона має металевий каркас з коробочками і кілька дерев’яних або металевих полиць.

вішалки в передпокій в стилі лофт

Залізні полки, старовинні скрині, етажерки або стильні вішалки в передпокій в стилі лофт стануть справжньою окрасою інтер’єру.

вішалки в передпокій в стилі лофт

Цікавим рішенням можуть бути дерев’яні комоди з состаренной поверхнею і фронтами шафок, пофарбованими в різні кольори, що імітують состаренную фарбу. Деякі ефекти можуть бути отримані за допомогою патірованія і штучного старіння поверхні.

Меблі в стилі лофт

Любителям промислового стилю варто зробити ставку на меблі з душею, яку можна знайти у продавців з блошиних ринків і вміло оновити. Популярно також використання матеріалів, яким дається друге життя, таких, наприклад, як дерев’яні піддони. Чим простіше конструкції, тим легше буде досягти ефекту крайнього мінімалізму, настільки цінованого в промисловому дизайні. Додатковою перевагою інтер’єру в промисловому дизайні може бути відносно низька ціна унікальних меблів, а також задоволення від того, що деякі предмети декору будуть створені своїми руками, якщо, звичайно, у вас є відповідні навички.

Меблі в стилі лофт з дерев’яних піддонів та ящиків, зроблена своїми руками, фото

Меблі в стилі лофт з дерев'яних піддонів та ящиків, зроблена своїми руками, фото

Дерев’яні двері на металевих рейках, що нагадують ворота на фабриці в поєднанні з дерев’яними меблями, можливо виконаної своїми руками з піддонів, додадуть кімнаті особливу атмосферу і унікальний вид.

Дерев'яні двері на металевих рейках

Освітлення, металеві добавки і аксесуари

Лофтового стиль інтер’єру визначають, крім перерахованих вище особливостей, видимі труби і характерне висвітлення. Тому світильники, що нагадують лампи зі старих фабрик і заводів, додадуть характер цього простору.

Освітлення, металеві добавки і аксесуари Освітлення, металеві добавки і аксесуари

Добавки і аксесуари підкреслять творчий характер інтер’єру, проте, їх слід використовувати в помірній кількості. У приміщенні обов’язково повинен бути присутнім метал, який просто необхідний в такому аранжуванні. Він присутній на аксесуарах, світильниках, перилах, на стелі або меблів. Саме він в лофтового дизайні грає першу скрипку.

Добавки і аксесуари

Тут добре виглядатимуть світильники із сталевих або алюмінієвих труб, що нагадують лампи з заводського цеху. В індустріальному стилі не працюватиме традиційний декор вікон, штори або фіранки. Якщо ми хочемо захистити вікна, слід вибирати сирі, прості жалюзі або ролети.

Підлогове покриття

Слід зберегти підлогу в таких же мінімалістських тонах, як і інші частини приміщення, для цього ідеально підійде покриття з полірованого бетону. Пол в передпокої також може бути покритий дошками або плиткою під дерево, що імітує старі дошки. Також хорошим рішенням буде плитка для підлоги, що імітує листи металу, состаренное дерево або бетон. Пол повинен виглядати, як ніби він зроблений з грубих дощок або металу з заклепками.

Підлогове покриття

Промисловий інтер’єр створює інтригуючий компроміс між сирим, постіндустріальним дизайном і функціональними, сучасними рішеннями. Він прийшов до нас в 90-х роках безпосередньо з-за кордону, при цьому його чарівні оригінальні форми завоювали серця дизайнерів. Сьогодні промисловий клімат – це не тільки область виробничих площ, він може бути легко реалізований в інтер’єрі міської квартири або будинку.

Промисловий інтер’єр призначений в основному для молодих, динамічних людей, які можуть дозволити собі витрати, пов’язані з наймом стиліста, а також мають час для терплячого пошуку матеріалів для обробки і предметів інтер’єру або створення стильних аксесуарів своїми руками.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *