Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкціяСмартфон на сьогодні став незамінною річчю, без якої людина не може обійтися і дня. Нерідко потрібно терміново переглянути той чи інший відеоролик по роботі або розважального характеру, або включити дитині мультфільм, щоб той хоч трохи поїв, а руки при цьому зайняті. На допомогу в даному випадку прийдуть звичайні скрепки, з яких можна спорудити держатель. Підставка для телефону з скріпки – бюджетний аналог покупної моделі, який може дозволити собі людина будь-якого соціального статусу.

Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція
Виготовити держатель своїми руками можна зі звичайного канцелярського аксесуара

Що потрібно, щоб зробити підставку під телефон з скріпки

Щоб спорудити держатель для телефона з скріпки, потрібно запастися необхідними матеріалами:

 • парою канцелярських скріпок;
 • плоскогубцями;
 • простроченої банківською картою;
 • суперклеєм.

Щоб саморобка для телефону виглядала презентабельно, бажано придбати додаткові елементи декорування. Найбільш ефектно прикрасять держатель стрази, шматочки тканини або кольорової шкіри. Крім цього, конструкція може бути доповнена спеціальними куточками-зажимами, які присутні в чохлах-книжках для смартфонів і планшета. Ними можна обклеїти канцелярські скріпки.

Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція
Для виготовлення конструкції, можна скористатися виробами, перетин яких досягає 78 мм

Як зробити підставку під телефон з скріпки

Нижче представлений лайфхак зі скріпками для телефону. Дотримуючись покрокового керівництва, можна спорудити своїми руками бюджетний держатель для смартфона.

Покрокова інструкція з виготовлення підставки 1. Роботу починають з споруди підстави. Для цього буде потрібно пара канцелярських скріпок, їх слід розігнути таким чином, щоб з’явився гострий кут 60-70 °.
  Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція
  При розгинанні важливо домогтися гострого кута
 2. В області короткої частини вільний кінчик загинають до другого стрижня таким чином, щоб він міг торкатися до нього. В результаті конструкція набуває каплеподібну форму.
  Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція
  Після згинання виходить форма краплі або петлі
 3. Відмірявши на довгій частині скріпки відстань, більшу половину, необхідно відігнути виріб в зворотну сторону, вибрати напрямок від короткого краю. Дуже важливо при виконанні вимірів домогтися ефекту, щоб при установці канцелярського вироби на поверхню столу гострим кутом верхня довга крайня частина до згину збігалася з показником довжини короткого краю. Другу половину довгого кінчика розгинають таким чином, щоб вся площину мала можливість торкатися рівній поверхні.
 4. З краю довгої сторони невелику частину загинають за допомогою плоскогубців наверх, створюючи тим самим умови, щоб смартфон упирався в матеріал.
  Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція
  На даному етапі можна приступати до фіксації картки
 5. Розташувавши пару підготовлених скріпок на відстані широкої частини картки, необхідно опустити останню на залізні елементи. На місця з’єднання її і скріпки необхідно нанести шар суперклею, що дасть можливість надійно зафіксувати конструкцію. Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція
 6. Тепер можна скористатися елементами декору і прикрасити готову конструкцію відрізками тканини, стразами, стрічками. Підставка під телефон з скріпки, відео виготовлення якої представлено нижче, буде виглядати після декорування досить ефектно. Підставка для телефону з скріпки: покрокова інструкція

Як поставити телефон на скріпку

Смартфон кладуть таким чином, щоб він спирався на одне вушко, а друге загиналося з боку екрану. Подібний держатель може виготовити своїми руками будь.

Корисні поради

Фахівці розробили ряд рекомендацій, які допоможуть в процесі виготовлення конструкції своїми руками.

 1. Наносячи клей, потрібно намагатися видавлювати його з туби невеликими порціями, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд майбутньої підставки.
 2. Ніжки підставки можна пофарбувати лаком для нігтів. Пластикова карта буде виглядати естетичної, якщо обклеїти її яскравою самоклеющейся плівкою.
 3. При виконанні роботи важливо проміряти всі деталі. Інакше конструкція буде перекошеною. Підставка вийде більш стійкою, якщо використовувати скріпки великого розміру.
 4. Матеріал, з якого виготовлений канцелярський предмет, стане більш пластичним, якщо попередньо розігнути його в рівну лінію, потім повернути у вихідне положення.
 5. Надати підставці з скріпок декоративних якостей допоможе обробка у вигляді страз, клаптів витонченої тканини або кольорової шкіри.
 6. Конструкція стане більш функціональною, якщо оснастити її спеціальними куточками-зажимами. Їх роблять з гуми, фіксують за допомогою клею до пластикової картки.

Висновок

Підставка для телефону з скріпки – досить бюджетний варіант власника для смартфона. Виготовити таку конструкцію може навіть недосвідчений майстер, а представлене вище покрокове керівництво допоможе уникнути помилок в процесі роботи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *