Підвісний унітаз за і проти, який кращеПідвісний унітаз за і проти, який краще

Серед санітарної кераміки для дому, ми можемо знайти підвісні унітази і стоячі (компактний тип). Часто люди стикаються з великими складнощами, вибираючи підлоговий унітаз або підвісний. У попередній статті ми описали їх порівняльну характеристику, а в цій статті ми представимо переваги підвісної варіанту, і порадимо, на що звертати увагу при його покупці.

Підвісний унітаз за і проти

Для більшості підвісний унітаз в зборі здається більш естетичним рішення, а не компактним. Цей тип сантехніки має приховані елементи:

  • слив підвісного унітазу;
  • каналізаційні та водопровідні труби;
  • бачок з водою для змивання.

Таке рішення оптично збільшує інтер’єр ванних кімнат і туалетів. Отримана таким чином конструкція може служити в якості полиці для всяких дрібничок і декору.

підвісний унітаз

Унітаз підвісний з інсталяцією, який краще вибрати

На ринку можна знайти різні форми самої чаші, крім того, різні варіанти може мати також кнопка для підвісного унітазу. Саму конструкцію ми можемо вільно вибирати відповідно до дизайну інтер’єру ванної кімнати. Розглядаючи різні підвісні унітази з інсталяцією, як вибрати серед їх різноманітності кращий і більш відповідний для наших потреб – це досить складне питання. Тому розглянемо докладніше всі їх характеристики.

гігієна

Великою перевагою підвісний чаші є те, що під нею легше підтримувати чистоту підлоги, тому що чаша не має контакту з підлогою, і більшість компонентів кераміки вбудовано. В результаті, ми можемо з легкістю мити місця, які важко очистити у традиційного унітазу – вигин коліна, з’єднання самої чаші з плиткою. Ми маємо можливість без праці протерти простір під чашею, до якого ми можемо вільно дістатися ганчіркою або шваброю.

Унітаз підвісний з інсталяцією, який краще вибрати

Проста установка і ремонт, міцність конструкції

Стелаж для підвісного унітазу виконаний з міцних елементів, які здатні витримувати важкі вантажі (до 500 кг), вони можуть бути легко встановлені або видалені. Це не правда, що вбудована сантехніка може перешкодити роботі фахівця в разі прориву водопроводу або каналізації. Отвір з боку кнопки відкриває вільний доступ до окремих частин і системі змиву.

Підвісний унітаз - проста установка і ремонт, міцність конструкції

Економія простору невеликих ванних кімнат

Серед підвісних чаш ми також можемо знайти ті, які прекрасно можуть проявити себе в суміщених з туалетом ванних кімнатах з невеликою площею. Кращі підвісні унітази з інсталяцією для маленьких приміщень можуть мати дуже компактні розміри.

Компактний підвісний унітаз з інсталяцією розміри має близько 37 см в ширину і 48 см в глибину. Звичайно, ви також повинні додати необхідний простір для інсталяції, захованої за панеллю, але в будь-якому випадку все буде займати компактну площа, приблизно 40x 60-65 см (ширина / глибина).

Підвісний унітаз, габаритиВага підвісного унітазу

Чаші можуть сильно відрізнятися не тільки за розміром, але і за вагою.
Наприклад, вага підвісної конструкції YASMINA CERSANIT становить 16,8 кг, але більшість чаш мають вагу близько 20-25 кг. Вибираючи по вазі підвісний унітаз, який краще сказати не можна, так як за великим рахунком вага конструкції не має значення, так як всі вони розраховані витримувати вагу до 400 кг.

підвісний унітаз

Що шукати при покупці підвісного унітазу?

  • Подивіться, чи є зливний механізм механізмом подвійного змиву, тобто чи має він функцію ефективної двоступеневої промивання водою. Вибір між змивом, що використовують всю ємність резервуара (6, 4,5 або 4 літри) або тільки половину, дозволить зменшити кількість споживаної води.
  • Переконайтеся, що стільчак має функцію мікроліфта. Спеціальна система амортизації для повільного і тихого опускання сидіння унітазу і кришки у вільному падінні, без необхідності її притримувати при цьому, що зменшує ризик пошкодження кераміки. Це також є безпечним рішенням, коли в будинку є маленькі діти. Амортизаційні механізми дозволяють захистити пальці від вірогідності травми, коли дитина опускає стульчак вниз.

Стульчак з функцією мікроліфта

  • Часто люди забувають звернути увагу на такий важливий момент, як петлі для монтажу стільчака. Важливо, щоб стільчак міг легко демонтувати для очищення. Ця функція допоможе в ретельному очищенню чаші від бруду і бактерій.

Зручні петлі для монтажу стільчака

  • Намагайтеся купувати серію ванній кераміки і пристроїв від одного і того ж виробника, щоб гарантовано отримати набір, виконаний в одному стилі і має один і той же відтінок білого. Якщо чаша не має в комплекті стільчака, не забудьте ретельно вибрати його форму і розміри.

матеріал

  • Кераміка. Унітаз, як правило, зроблений з кераміки. Цей матеріал стійкий до механічних пошкоджень, високій температурі, його можна чистити майже всіма хімікатами, що використовуються для очищення. Кераміка може бути глазурованою або неглазурованої, емаль, яка використовується для виробництва, відрізняється по складу і якості. На жаль, якість дійсно може бути перевірено тільки під час використання.
  • Фарфор. Дорогим пропозицією будуть моделі, зроблені з порцеляни.

На додаток до потрібного матеріалу важливо вибрати також правильний розмір і форму. Слід вибирати унітаз, який буде відповідати розміру кімнати, щоб зберігати дистанцію між його чашею і іншими пристроями.

форма

Унітази спроектовані таким чином, щоб їх було легко утримувати в чистоті, тому вони не мають складних форм. Інтер’єр їх виконано таким чином, щоб промивка водою могла досягати всіх куточків і закутків на поверхні, що дозволяє його якісно очистити. Зручні в догляді безободковие унітази підвісні, у них не накопичується бруд під обідком, але в той же час і не розбризкується вода.

Фото. Унітаз без обідка підвісний

Фото. Унітаз без обідка підвісний

Звичайно, колір сучасної кераміки не обмежується білим, унітаз можна придбати в багатьох кольорах, але слід мати на увазі, що це коштує дорожче. Втім, так як цей пристрій досить довговічне переплата за колір, найбільш відповідний під дизайн вашого санвузла, цілком виправдана.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *