Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадкиПомідори, що ростуть в теплицях, вимагають не менше догляду, ніж їх побратими, які ростуть на відкритому грунті городу. Рослина почне добре рости і віддячить господарів чудовим урожаєм у відповідь на такі дії:

 • регулярний полив;
 • своєчасне видалення пасинків;
 • прополка і видалення бур’янів;
 • обов’язкове розпушування грунту після поливу;
 • боротьба з шкідниками та хворобами;
 • підв’язування високорослих кущів;
 • обов’язкова підгодівля.
Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки
Підживлення помідор в теплиці через два тижні після посадки

Чим підгодувати помідори в теплиці через два тижні після посадки? Пропонуємо вам дізнатися відповідь на це питання зі статті.

Підживлення помідор через 2 тижні – що використовувати?

Грунт, на якій ростуть томати, вигодувала вже не одне покоління культур, внаслідок чого значно збідніла в плані змісту корисних речовин і необхідних для якісного зростання і розвитку мінералів. Навіть рід, до якого біологи відносять помідори – пасльонові, досить сильно поважає якісні підгодівлі, які варто вносити в необхідних кількостях і в потрібні терміни.

Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки

Підгодовувати томата можна двома способами:

 1. Вносячи корисні речовини безпосередньо в грунт, в якому росте культура.
 2. Шляхом нанесення добрив на саме рослини, це, так званий, позакореневого метод

Якщо підгодівлі будуть містити необхідну кількість мінералів і вітамінів, то і плоди помідорів будуть рости міцними, великими, з відмінними смаковими якостями. До того ж, шкідники і захворювання завдадуть менше шкоди томатам, які добре підгодовані, а тому, досить сильні.

Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки

Важливо знати періодичність і терміни, яких потрібно дотримуватися, підгодовуючи добривами помідори, зростаючі в теплицях. Без заходи і певного порядку удобрювати не можна ніякі культури. Загальне правило говорить, що достатнім буде дворазове підгодовування помідорів за весь час їх зростання і розвиток. Оптимальним буде внесення підгодівлі з проміжком у два тижні або трохи більше, тільки так добривами якісно увійдуть до складу грунту і культури і сприятимуть зміцненню рослини і, як наслідок, отримання якісного врожаю.Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки

Як вносити підживлення?

Відразу після висаджування томатів у теплиці можна здійснити їх першу підгодівлю, зробити це можна в такий спосіб:

 • Застосувати добрива, що містять і макроелементи і мікроелементи.
 • Добре, якщо необхідні будуть перебувати в такій формі, яка полегшить процес їх засвоєння.
 • Оптимальними засобами для підгодівлі вважаються: «Аммфос», «діамофос» і «Нитроаммофоска».
 • Серед органічних добрив, слід віддати переваги підживлення томатів за допомогою розведеного у воді гною, як сухого, так і рідкого, а також курячого посліду. Не варто забувати того, що такі добрива дуже концентровані, тому, щоб уникнути опіку рослин, їх потрібно обов’язково розбавляти водою.

важливо! Не слід обприскувати томати зверху, щоб уникнути опіків. Якщо вже є така необхідність, то для цієї мети можна застосовувати тільки дуже сильно розбавлені розчини міді або цинку.

Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки

Після двох тижнів, після того, як помідори будуть висаджені на дачній ділянці, настає другий стратегічно важливий етап їх підгодівлі. Найчастіше в цей час застосовують такий розчин: в десятилітровому відрі води послідовно розмішують двадцять п’ять грамів азотистих речовин, сорок грам добрив фосфору, двадцять грам калію. Кожен кущ томатів повинен отримати не менше літра готового добрива. Останній етап підгодівлі проходить в період, коли томати вже цвітуть.

Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки

Отже, тепер ви знаєте, чим підживити помідори в теплиці через два тижні після посадки? Дотримуючись рекомендації, які розроблені вченими і грамотно, а, головне вчасно, підгодовуючи томати, можна домогтися отримання по-справжньому гарного врожаю, гідного заздрості сусідів.

Підживлення тепличних помідорів через 2 тижні після посадки

Дивіться також відео:

Чим підгодовувати помідори в теплиці

https://youtube.com/watch?v=vp0yTlTpBbgЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *