Після чого клеїти шпалери, як клеїти шпалери на гипсокартоновиє стініПісля чого клеїти шпалери, як клеїти шпалери на гипсокартоновиє стіні

Обклеювання шпалерами стін, є одним з оригінальних видів обробки кімнат в квартирі або будинку. Якщо з якоїсь причини ви не хочете або не можете мати поверхонь, пофарбованих фарбою, або хочете отримати оригінальні варіанти інтер’єрів, шпалери вам допоможуть у цій справі. Ми можемо досягти дуже цікавих дизайнерських рішень таким простим способом покриття поверхні.

Сам процес обклеювання є досить складним і вимагає належної вправності і працьовитості, особливо важке завдання в обклеювання критичних місць. Але якщо докласти трохи завзятості і уваги, ефект, навіть під час першого досвіду в цій сфері буде задовільним. Звичайно, ми можемо використовувати пропозицію професійних фірм, але після кілька порад, ми і самі добре зможемо впоратися із завданням. При цьому необхідно знати і дотримуватися черговість робіт при обробці будинку, а саме через скільки після грунтовки можна клеїти шпалери, при якій температурі приміщення можна проводити роботи, стельовий плінтус клеять до шпалер або після і багато інших нюансів.

Вибір виду цього покриття стін залежить від багатьох факторів. Від моделі, малюнка, типу приміщення, яке ми хочемо покрити цим матеріалом, наших фінансових можливостей. Однак, перш ніж обклеювати стіни, ми повинні забезпечити належну підготовку поверхні. Особливо ретельно потрібно готувати поверхню, коли ми клеєм їх на раніше пофарбовані, і на нові стіни в новобудові. Перед виконанням робіт обов’язково вивчіть і виконуйте порядок підготовки стін під шпалери.

Оклеиваем нові стіни в новобудові

Нова нешпаклеванная поверхню може бути покрита шпалерами тільки в певних ситуаціях. Чи можна клеїти шпалери без шпаклівки стін? У деяких випадках це зробити можна, але поверхня повинна бути рівною. Це можливо, коли стіни складаються з елементів пористого бетону або силікатної цегли на тонкому розчині. Перш ніж ми перейдемо до обклеювання, стіни необхідно заґрунтувати, а потім приклеїти тонкий паперовий шар додаткової ізоляційної підкладки.Черговість робіт, через скільки можна клеїти шпалери після штукатурки, грунтовки та інших оздоблювальних робіт?

Якщо ваш новий будинок має стіни з традиційної штукатурки, то оздоблювальні роботи можна починати через три-чотири тижні після її нанесення, після чого клеїти шпалери можна сміливо, переконавшись, що штукатурка висохла. Крім того, цей тип поверхні вимагає грунтовки.

Як клеїти шпалери на гипсокартоновиє стіні

У разі обклеювання сухої штукатурки або гипсокартона почекайте, поки не висохне шпаклівка. Тоді треба відшліфувати і загрунтувати всю стіну.

Через скільки після грунтовки можна клеїти шпалери?

Грунтовка наноситься на поверхню, і треба дати їй підсохнути. Через якийсь час клеїти шпалери після грунтовки? Щонайменше, через 24 години.

Через скільки можна клеїти шпалери після штукатурки і шпаклівки?

Не наклеюйте їх на мокрі стіни. Переймаючись питанням, як можна клеїти шпалери на холодні стіни, краще не експериментуйте, так як якщо температура в приміщенні не перевищує 5 ° C, клей погано схопиться на холодній стіні. Крім того, при цьому є також ризик утворення цвілі.

Вибравши відповідний клей, прочитайте інструкцію виробника на упаковці рулону. Кожен виробник може запропонувати свій специфічний продукт на ринку, для якого існують свої особливості використання.

На додаток до відповідних клеїв вам будуть потрібні конкретні інструменти. Це не складні і недорогі прилади, але їх наявність має важливе значення.

Щоб ефективно, швидко і професійно обклеїти шпалерами стелю і стіни в спальні, кухні, холі або вітальні, нам буде потрібно спеціальний стіл, де ми можемо вільно різати матеріал, гострий ніж з довгим і широким лезом, ніж і ножиці для різання. Приготуйте також, велику лінійку і схил. Необхідно два відра, одне для клею, і друге, разом з губкою або м’якою тканиною, щоб витирати сліди свіжого клею. Для клею необхідна широка кисть або валик з щетиною. Крім того, приготуйте гумовий валик або пензель, щоб розгладжувати папір. Дуже зручна також драбина.

Оформлення стель шпалерами не такий складний процес, як це здається на перший погляд. При отриманні навичок зі стінами, можна при бажанні спробувати таким же чином декорувати стелю. Цей процес більш складний, тому вам буде потрібно помічник. Не обов’язково кваліфікований, ви цілком можете залучити до цієї справи когось із членів сім’ї. Крім того, слід підібрати матеріали для стель, які для цього призначені. У цій роботі також дуже стане в нагоді стіл, який в цьому випадку зручно використовувати замість драбини.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *