Пластикові панелі у ванну кімнату



Пластикові панелі у ванну кімнату

Кожна ванна кімната відображає характер людини, який її проектує, вибирає доповнення і при цьому думає про те, щоб кожна деталь була правильно підібрана. Ретельно продумані інтер’єри допомагають розслабитися і приносять гармонію, яка має великий вплив на наше самопочуття. Сліпе слідування швидко мінливих модних тенденцій не є гарною ідеєю, якщо ви шукаєте варіант дизайну інтер’єру на багато років. Бажано зробити ставку на індивідуальний і затишний стиль, поєднаний з сучасними тенденціями.

Дуже цікавий і сучасний вигляд можуть забезпечити стельові та стінові пластикові панелі у ванну кімнату. Вони бувають у різних стилях, в тому числі, можуть бути тонкими і класичними, при цьому приносять з собою теплу і затишну атмосферу. Сучасні ванні кімнати з пластикових панелей, безумовно, заслуговують на увагу.

Пластикові панелі у ванну кімнату – сучасне рішення

Ринок пластикових панелей швидко розвивається останнім часом, деякі з них виглядають дуже стильно і елегантно, не дивлячись на переконання, що цей матеріал вже давно вийшов з моди. У продажу є широкий асортимент декоративних панелей пвх, які нагадують досить великі скляні плити або більш традиційні планки, які дуже нагадують за зовнішнім виглядом натуральну деревину.

Пластикові панелі у ванну кімнату

Все частіше, панелі мають 3D-фактури, які дуже популярні.

Пластикові панелі 3D для ванної

Стінові пластикові панелі 3D з вологостійкої МДФ, які можуть бути об’єднані без видимих ​​стиків, допоможуть створити дивовижний сучасний дизайн ванної кімнати. Панелі 3D з МДФ, завдяки своїй тривимірної поверхні красиво відбивають світло, оптично змінюючи простір і притягаючи погляди. В умовах невеликої ванної кімнати вони можу значно змінити інтер’єр, надавши йому унікальність і характер.

Пластикові панелі 3D для ванної

Пластикові панелі 3D для ванної

Пластикові панелі 3D для ванної

Панелі замість плитки у ванній кімнаті

Панелі замість плитки у ванній кімнатіПри прийнятті рішення про встановлення будь-яких матеріалів у ванній кімнаті завжди слід враховувати їх стійкість до впливу підвищеної вологості повітря і води, які, як добре відомо, присутні у ванній кімнаті.



Виробники панелей подбали про цей аспект і представили спеціальну серію, призначену для приміщень з підвищеною вологістю, таких, як ванна кімната.

Окрема категорія пластикової обшивки має одну дуже важливу перевагу, а саме, ви можете пофарбувати її кілька разів, що дозволяє легко змінити колір, якщо ви хочете оновити інтер’єр.

Немає проблем і з її установкою, зробити все можна самостійно. Чарівність такого варіанту в елегантності і класичному зовнішньому вигляді. Цей обробний матеріал також трохи дешевше, ніж керамічна плитка, яку, як правило, вибирають для цієї кімнати.

Аналогічний результат може бути досягнутий при використанні обшивки з пвх, яка може залишатися в її природному вигляді або приймати будь-який колір в результаті фарбування. Вона є екологічно чистою і естетично привабливою, але не може бути встановлена ​​в місцях, постійно піддаються впливу води.

Такий варіант обробки підійде в інтер’єри як класичні, так і ретро, ​​а також в ванні кімнати на сучасний лад. Тут буде важливий вибір аксесуарів та інших елементів дизайну. Панелі не повинні бути єдиним оздоблювальним матеріалом. Дуже гарний зовнішній вигляд вони дають у поєднанні з шпалерами або плиткою. В інтер’єрі вони можуть бути використані для обшивки до половини стіни або можна покрити ними всю висоту.

Панелі замість плитки у ванній кімнаті

Панелі замість плитки у ванній кімнаті

Панелі ПВХ підходять для всіх вологих приміщень, в тому числі для ванної кімнати. Крім того, вони дешевше і простіше в установці. У маленькій ванній кімнаті використання пластикової обшивки може допомогти досягти деяких оптичних ілюзій. У цьому типі приміщень слід вибирати варіанти, змонтовані на 1/3 висоти стіни, простір вище може бути забарвлене або обклеєна шпалерами. Верхній край може бути прикрашений плінтусом, тут також може бути змонтована полку для дрібних предметів.

Панелі замість плитки у ванній кімнаті

Панелі замість плитки у ванній кімнаті

Панелі замість плитки у ванній кімнаті

Як встановлювати пвх панелі у ванній?

Одним з найбільших переваг пластикової обшивки є простота її установки. Вона є прекрасним оздоблювальним матеріалом для швидко мінливих і недорогих ремонтів. Для її установки вам знадобляться клей або шурупи. Обшивка може бути встановлена ​​на рамі з деревини, починаючи від стартового плінтуса, в який вставляється панель. Ця обробка також може бути використана на невиравненний і неоштукатурені стіни. У порожньому просторі між панелями і стіною можуть бути успішно приховані електричні кабелі. Панелі легкі, і для їх різання не потрібні спеціальні інструменти.

Переваги пластикових панелей у ванній кімнаті

  • вони поглинають звуки;
  • можуть виступати в якості теплоізоляції;
  • є прикрасою самі по собі;
  • досить довговічні;
  • можуть бути легко очищені просто вологою тканиною;
  • доступні з різними декорами – під дерево, камінь, мармур, з ефектом 3D;
  • є більш міцними і довговічними, ніж звичайні фарби і шпалери;
  • відносно дешеві.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *