Пластиковий паркан для заборуПластиковий паркан для забору

Паркани з ПВХ пропонують нові можливості по формуванню нашого присадибної ландшафту. Багатство узорів і стилів дозволяє встановити унікальні огорожі, які допомагають виділитися нашим будинкам з навколишнього середовища. Тому сьогодні як альтернатива дорогим кам’яним, дерев’яним і металевим огородженням багато хто воліє купити пластиковий паркан штахетник. Таке рішення не тільки практично, але і дуже естетично. У чому ж переваги такого паркану і чому він такий популярний?

Переваги пластикового штахетника для забору

Сучасні пластикові огорожі мають ряд переваг в порівнянні з традиційними дерев’яними дошками. А саме:

 1. такі паркани стійкі до атмосферних впливів, УФ-випромінювання, екстремальних температур;
 2. не вимагають фарбування або технічного обслуговування, крім того, їх термін служби в багато разів більше, ніж у традиційних штахетник;
 3. дуже стійкі до пошкоджень, їх не пошкоджують шкідники, вони не гниють і не іржавіють;
 4. міцні, але еластичні – дуже важко зламати такий штахетник;
 5. дуже хороший шумоізолятор – рекомендуються для огорожі будинку з боку вулиці;
 6. легко містити в чистоті;
 7. пластиковий штахетник не потрібно фарбувати;
 8. завдяки спеціальному профілізації можна досягти необхідної жорсткості, а це значить, що вони не згинаються під натиском вітру і не ламаються;
 9. велика різноманітність типів і стилів;
 10. характеризуються надзвичайно довговічними квітами;
 11. прості в установці – навіть недосвідчена людина може самостійно встановити пластиковий штахетник своїми руками.

Огорожа з пластикового штахетника – фото

Виробники пропонують великий асортимент парканів з ПВХ, які дуже нагадують дерев’яні – звичайні і різьблені, фарбовані і лаковані.

Огорожа з пластикового штахетника - фото

Пластиковий паркан має зовнішній вигляд, який буде відповідати більшості дерев’яних будинків або обробці з вінілового сайдинга. Він збирається з закритих забарвлених профілів. Така пластикова форма нагадує традиційні дерев’яні огорожі.

У їх виробництві використовується холодостійкий ПВХ, стійкий до сонячного світла. Виробники дають 5-6-річну гарантію на стійкість забарвлення пластикового штахетника.

Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото Огорожа з пластикового штахетника - фото

Пластикові парканні стовпи мають поперечний переріз квадратної або прямокутної форми і зверху покриті декоративною кришкою. Їх висота становить від 90 до 250 см. Прогони можуть бути готовими або призначеними для самостійної збірки з окремих елементів. Елементи кріпляться гвинтами, штифтами, які не видно після складання або прикріплюються встик, завдяки спеціально профільованим елементам.

Огорожа з пластикового штахетника - фото

Прольоти (панелі) паркану з ПВХ має довжину від 150 до 230 см. Для того щоб прикріпити з до стовпів, використовуються металеві дужки. Вони також можуть бути прикріплені один до одного за допомогою профільованих кронштейнів або напрямних.

Пустотелая конструкція робить штахетник одночасно легкими і міцними. А окремі елементи мають декоративне тиснення в передній частині. Пластиковий паркан можна легко розрізати, а зріз можна закрити, використовуючи декоративні ковпачки.

декоративні ковпачкипластиковий паркан пластиковий паркан пластиковий паркан

Стильний пластиковий паркан є дуже хорошою альтернативою дереву, завдяки своєму привабливому дизайну та виключної довговічності він стає все популярнішим. В асортименті магазинів є великий вибір різних форм паркану, пластикових рейок, балок, квадратних і круглих стовпів і дощок, з яких можна виготовити паркан в різних стилях, як класичному, так і сучасному.

пластиковий паркан пластиковий парканЗавдяки ідеальній текстурі, пластиковий штахетник на перший погляд практично нічим не відрізняється від дерев’яного.

Паркан і балки під дерево – фото

Паркан і балки під дерево - фото Паркан і балки під дерево - фото

Це робить його кращим вибором для тих, хто вважає за краще природний вигляд, але хоче трохи заощадити і менше піклуватися про новий паркані, так як пластик вимагає менше догляду і не схильний до пошкоджень, як дерево. Після покупки він буде використовуватися протягом тривалого часу.

Акустичний шумозахисні паркан

Акустичний шумозахисні парканМета установки акустичного огорожі – це зниження рівня звуку від проїжджаючих машин та іншого вуличного шуму.

Що таке шумозахисні паркан?

Ця технологія поєднує в собі властивості типового забору і акустичного екрану. Захист від шкідливої ​​дії шуму здійснюється за допомогою відповідної конструкції. Функціональні паркани з акустичним поглинанням і звукоізоляцією створять на ділянці більш затишну атмосферу. В інструкції до такого товару міститься інформація про кількість енергії, яка відбивається назад до джерела звуку, а також кількість акустичної енергії, що проникає в зону, що охороняється парканом.

Принцип дії

Шумозахисний паркан – це акустичні штучні перешкоди, які розташовані між джерелом випромінювання шуму і прибудинкових ділянкою. Завдяки цьому перешкоди виникає, акустична тінь, яка представляє собою область низької інтенсивності звуку. Звукова хвиля на своєму шляху стикається з парканом, і частково поглинається і відображається. Вплив переданого акустичного звуку в тіні менше, що викликано вигином хвилі.

Функціональна схема акустичного забору

Функціональна схема акустичного забору

Пристрій елемента пластикового шумозащитного забору

Пристрій елемента пластикового шумозащитного забору

Пластиковий паркан для забору – ціна

Ціни на даний товар у різних виробників відрізняються, як відрізняються і розміри секцій.

 • Пластиковий паркан для забору ціна за штуку. Так, наприклад, одна дошка пластикового штахетника 90 × 20 мм може коштувати близько 50-60 рублів.
 • Ціна за панель. А вартість панелі в залежності від її довжини, матеріалу і дизайну – близько 3500 рублів. Наприклад, вартість базової панелі (розмір – ширина 2,5 м × висота 1,8 м) становить – 55500-5800 рублів за 1 м.п., а якщо панель більш декоративна, вона може коштувати близько 6000-7000 рублів за 1 м .п.
 • шумозахисний паркан висотою 2,5 метра обійдеться близько 7000-8000 рублів за погонний метр, а з вартістю монтажу – близько 10000 рублів за 1 п.м.

Екологічність

Паркани необхідні і використовуються протягом декількох поколінь, але кожен власник також намагається наслідувати моду. Тенденції моди визначаються не стільки формою, але і матеріалами, використовуваними в їх виробництві. Протягом декількох років в моді пластиковий паркан. Це пов’язано з переважною модою на екологічність. Безсумнівно, пластикові паркани є більш екологічно чистими, ніж інші види огороджень. Чому? Відповідь досить проста, він складається в перевагах пластикових огорож.

 1. Вибираючи штахетник з ПВХ, ми можемо захистити наші ліси. Для виробництва пластикових огорож не буде потрібно знищувати жодне дерево, яке потребує десятилітті, щоб досягти певного розміру.
 2. Ще одним аргументом на користь зборів з пластика є той факт, що вони не гниють, і короїд їх не їсть. Тому не потрібно буде додатково захищати поверхню.
 3. Пластикові паркани не вимагають ніякої обробки і застосування спеціальних фарб і просочують коштів, на відміну від дерева. Виробництво і використання фарб і лаків дуже шкідливо для навколишнього середовища, так як:
  • при виробництві фарб і лаків, в атмосферу викидаються шкідливі леткі сполуки;
  • багато фарби і герметики не можуть бути розведені у воді, що робить неминучим використання токсичних розчинників;
  • при виробництві лакофарбових матеріалів використовують дуже токсичні сполуки, наприклад, ксилол (огнеопасен, шкідливий при вдиханні і при контакті зі шкірою), поліхлоровані біфеніли (канцерогенні, повільно розкладаються з виділенням похідних, що володіють властивостями, аналогічними властивостям діоксинів), изобутанол (викликає роздратування дихальної системи , шкіри, очей, пари можуть викликати сонливість і запаморочення), н-гексен (вдихання парів н-гексану при високій концентрації викликають сонливість, запаморочення і нудоту, призводить до розумний ьшенію м’язових спазмів, порушень зору).

  Забір визначає межі нашої власності. Його основне завдання полягає в тому, щоб захистити нас від зловмисників і приховати від сторонніх очей сусідів. Ми не можемо забувати про те, що це свого роду вітрина нашого будинку. Це перше, на що відвідувачі будуть звертати увагу. Тому, особливо важливо, щоб паркан був добре представлений, вписувався в дизайн і гармоніював з будівлею, побудованим на ділянці. Варіантів безліч, і рішення повинне бути адаптоване до наших очікувань і вимог нашої сім’ї. Хороший паркан простий в обслуговуванні і використовується протягом багатьох років. Правильно підібраний, він гармонує з нашої садової архітектурою, захищає майно і є функціональним і естетичним рішенням.

  За даними недавнього дослідження, пластикові паркани набувають все більшої популярності. Вони на 100% виготовлені з пластику і мають безліч переваг, завдяки яким в принципі, не мають конкуренції сьогодні. Це пов’язано із зручністю і простотою їх використання і установки. Пластикові паркани не доведеться фарбувати, вони стійкі до корозії, несприятливих погодних умов, а їх зовнішній вигляд нагадує дерев’яні конструкції. Пластикові напрямні (рейкові) закріплюються швидко і без застосування спеціальних інструментів, в принципі, це найпростіше рішення, досить використовувати звичайну викрутку!

  На популярність пластикових парканів впливають характеристики матеріалу, з якого вони зроблені. Для виробництва пластикових огорож використовують тільки полімерні матеріали найвищої якості.  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *