Плитка керамічна для кухні на фартухПлитка керамічна для кухні на фартух

Кухня – це місце, де ми проводимо більшу частину часу, готуємо смачні та поживні страви, солодкі десерти, гарячий ранкову каву або чай, миємо посуд, проводимо час з сім’єю, а іноді і приймаємо гостей. Таким чином, на додаток до значного функціоналу цієї кімнати, важливе значення має і її зовнішній вигляд. У тому числі зовнішній вигляд стін, які, в залежності від концепції, можуть складати фон для предметів кухонного обладнання, або грати головну роль в аранжуванні кухонного простору.

Плитка керамічна для кухні на фартух – 6 ідей дизайну кухонних фартухів

Нижче ми запропонуємо вам шість цікавих ідей, які можуть допомогти вам вибрати дизайн кухонних фартухів з плитки.

Ідея № 1: фартух керамічний для кухні в стилі ретро

Маленькі прямокутні пластини, часто з фаскою (тобто з м’яким заокругленням-огранюванням на краях) завоювала серця багатьох людей. Цю плитку керамічну для кухні називають «кабанчик» або «метро». Своїм зовнішнім виглядом вона нагадує цегла.

фартух керамічний для кухні в стилі ретро

Вона може з успіхом використовуватися як в кухні на фартух, так і у ванній кімнаті. Своїм виглядом цей кахель нагадує цегла на старих печах. Плитка під цеглу може бути блискучою або матовою, гладкою або структурної. У деяких випадках, вона може бути стилізована під стару цеглу. Цей ефект може бути досягнутий за допомогою нерівній поверхні і дрібних тріщин.

фартух керамічний для кухні в стилі ретро

У наступних інтер’єрах плитка кабанчик розміром 10 × 20 см на кухонному фартусі була збудована в класичній і в більш сучасній інтерпретації.

фартух керамічний для кухні в стилі ретро

Вся поверхня виглядає дуже гармонійно і елегантно.

фартух керамічний для кухні в стилі ретро

Іншим прикладом є блискучі пластини зі структурними візерунками. В цьому варіанті ми можемо вибирати сміливі кольору отримувати ретро ефект, викликаний застосуванням відповідного вибору добавок.

фартух керамічний для кухні в стилі ретро

Ідея 2: Модний мікс візерунків в дизайні кухонних фартухів з плитки

Візерункові плитки печворк можуть стати головною прикрасою фартуха кухні. Вони будуть на передньому плані, в той час як меблеві фасади утворюють монотонний фон для них. Печворк з багатим орнаментом може бути застосований також на великій площі, для цього треба вибирати колекції з однаковим малюнком, або розташовувати композицію, чергуючи візерунчастий кахель і монохромний. Ви можете вибирати екземпляри з однієї колекції, або з різних, але тільки одного розміру. Можна їх розміщувати в тому порядку, який буде вам до душі, створюючи свій унікальний дизайн кухонного фартуха.Нижче наведено приклад дизайну з кахлем печворк в головній ролі.

Модний мікс візерунків в дизайні кухонних фартухів з плитки

Це, безумовно, кухня для сміливих. Таку велику поверхню, покриту візерунками, ви можете дозволити собі тільки тоді, коли кахель має бліді кольору або чорно-білі і оточений меблями в приглушених тонах. Тоді пластини з візерунком печворк можуть бути використані як на підлозі, так і на стінах.

Ідея 3: Керамічна мозаїка на фартух

Хто сказав, що стіна в кухні повинна бути викладена керамічною плиткою? Ви можете з успіхом використовувати керамічну мозаїку. Керамічна мозаїка стане справжньою окрасою кухні в будь-якому стилі.

Керамічна мозаїка на фартух

Наприклад, вона буде мати гарний вигляд на кухні в сучасному стилі, красиво підкреслюючи дерев’яні або глянцеві білі фасади меблів.

Керамічна мозаїка на фартух

Багатий вибір допоможе вам створити дивовижні візерунки, які стануть справжньою окрасою фартуха кухні, гармонируя зі стільницею і меблями.

Керамічна мозаїка на фартух

Ідея 4: Плитка-стільники і інші цікаві форми

В даний час виробники керамічного кахлю пропонують багато цікавих рішень, що відрізняються не тільки по візерунках і розмірами, а й за формою. У моду входять такі варіанти, як плитка-стільники в формі шестикутників, трикутники, п’ятикутник і інші цікаві фігури.

Плитка-стільники і інші цікаві форми

З їх допомогою, комбінуючи пластини в довільному порядку ви зможете створити дивовижні та унікальні поверхні.

Плитка-стільники і інші цікаві форми

Ідея 5. Стіни, як бетон

Бетон підходить як для інтер’єрів в стилі ретро, ​​так і для сучасної обстановки. Він підходить також для промислових деталей дизайну, елементів з дерева і скла. Сірі приглушені тони потребують сміливих акцентах. Керамічну плитку під бетон можуть пожвавити червоні фронти сучасних меблів і аксесуари, для яких облицювальний бетон створює відмінний фон.

Стіни, як бетон

Ідея 6: Плитка керамічна під дерево для кухні на фартух

Плитка, схожа на дерево – це досить оригінальне і красиве рішення, яке дає дуже елегантний ефект.

Плитка керамічна під дерево для кухні на фартух

Плитка керамічна під дерево для кухні на фартух

Кухня є серцем будинку, місцем зустрічі членів сім’ї за спільною вечерею і обідом. Тому, обраний вами стиль цього приміщення повинен збігатися зі смаками всіх домочадців, щоб всі відчували себе добре. Важливо також, щоб кухня, особливо відкрита була узгоджена з іншим інтер’єром.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *