Плитка на кухонні тумбаПлитка на кухонні тумба

Кухонні меблі є одним з найбільш важливих частин інтер’єру квартири або будинку. Вибір меблів для кухні повинен бути добре продуманий і спланований – як обробка, так і весь кухонний гарнітур. У статті ми пропонуємо розглянути, які типи шаф будуть необхідні, і виявляться самими функціональними.

Кухонні шафи вибирають в залежності від потреб, переваг, а також можливостей, які залежать від величини кухні і бюджету. Не будь-який вид шаф вам буде потрібно. Вибір, однак, є дуже великим, тому слід знати типи шаф, з яких ми можемо вибирати. Останнім часом все більш популярними стають невеликі кухні без верхніх навісних шаф, при цьому тумба кухонні для підлоги зі стільницею для зберігання кухонного начиння і приготування їжі просто незамінна.

Плитка на кухонні тумба зі стільницею

Тумби кухонні підлогові з ящиками для кухні дуже популярні у всі часи, тому що вони дуже зручні і практичні. У той час як навісні шафи з’являються не у всіх проектах, тумби кухонні підлогові зі стільницею і ящиком знайдуться в будь-якій кухні.

Плитка на кухонні тумба зі стільницею

Який же вибір у нас є? Серед цього типу шаф домінують моделі з дверима, що відкриваються з боків. Крім них, ми також знаходимо моделі з розсувними дверима, а також з ящиками – тут варто згадати традиційні ящики і модні нині кошика карго.

Висувні ящики або стандартні полки?

Спосіб відкриття дверей важливий, він визначається нашими смаками і звичками, а також зручністю їх використання. У сучасних, великих і містких кухонних ящиках легко знайти все, що вам потрібно. Такий ящик дуже зручний, так як висуваючи його, ми бачимо відразу весь його вміст і не треба довго переставляти баночки і коробочки в шафі, щоб дістатися до предмета, що лежить біля задньої стінки. Проте, якщо у вас є техніка і посуд, які нечасто використовуються, ми можемо поставити їх в правильному порядку в традиційному шафі.

Невеликі і неглибокі ящики дуже зручні. Крім того, в даний час дуже популярні зручні роздільники для ящиків, які пропонують безліч цікавих можливостей для зручного поділу простору і розподілу посуду, приладів і продуктів. Всілякі роздільники допомагають підтримувати порядок в шафах, полегшують процес приготування їжі і підтримки кухні в чистоті. Ви легко можете купити тумбу кухонну підлогову або замовити її під свої розміри, при цьому модель може складатися з полиць і ящиків одночасно. Окремі конструктивні елементи можуть відрізнятися за розміром, при цьому вони іноді пристосовані для установки в них в духовки, кухонної газової, електричної або індукційної плити або раковини.

Кухонні тумби підлогові з висувними ящиками і полицями, їх розміри і форми

Серед підлогових тумб варто відзначити кутові елементи, які будуть корисні при організації кухонного острова або для максимального використання доступного простору на кухні. Вони, як правило, просторі, а їх двері можуть нахилятися або переміщатися по напрямних.Кухонні тумби підлогові

Кухонні тумби підлогові

Серед систем кухонних меблів ми також можемо знайти дрібні деталі, які використовуються для обробки всередині тумби, які забезпечують додатковий простір для зберігання дрібних речей. Зазвичай вони приймають форму відкритого шафи з полками або вид скляної вітрини.

Інший тип кухонних тумб – це високі конструкції. Деякі з них пристосовані для вбудовування або розміщення на них кухонної техніки, наприклад, духовки або мікрохвильової печі, інші заповнені численними полками, в які можуть поміститися багато деталей кухонного обладнання або посуд. 

Інший тип кухонних тумб - це високі конструкції

Можливі модифікації

Більшість що продаються наборів меблів дає нам шанс змінити порядок установки тумб уздовж довгої стіни або дає можливість переставити їх під сусідню стіну. Ми можемо також вибрати, на якій стороні розташовувати дверцята і ручки, щоб була можливість зручно відкрити шафу. Якщо ручки нам не до душі, у нас є можливість змінити їх, але тільки на моделі з аналогічним способом установки.

Індивідуальна композиція при розміщенні тумб викликає необхідність відрегулювати довжину стільниці. Якщо ви вирішили купити готовий гарнітур в супермаркеті, ви будете мати в своєму розпорядженні широкий спектр стільниць в різних кольорах, різної товщини, з різних матеріалів з можливістю на місці обрізати вибраний продукт до потрібного розміру. Також необхідно обрізати плінтус, який з’єднує стільницю зі стіною і маскує їх вільні краї, при цьому слід вибрати сполучну частину стіни в відповідному кольорі.

Також вам належить вибрати раковину і по її розмірам обрізати стільницю. Коли ви будете купувати змішувач, пам’ятайте, що високий виливши або висувний носик буде більш функціональним і корисним на кухні, а для сифона, труб і фільтрів для води слід передбачити місце в тумбі під раковиною.

тумби, обладнані ящикамиНа що ще звернути увагу?

Якщо ви вибираєте кухонний гарнітур, на додаток до найбільш важливим параметрам або розмірами, варто врахувати функціональність шаф. Нам потрібно подбати про те, чи будуть дверцята шаф в кутку відкриватися так, щоб вони не стикалися і не заважали інший мебелі.Важним питанням є кількість ящиків і полиць в підлогових тумбах, набагато зручніше використовувати тумби, обладнані ящиками.

Важлива також система закривання шаф і напрямні у висувних ящиках. Вартість комплекту може значно збільшитися при використанні високоякісної фурнітури. Але варто інвестувати в них для більшого комфорту і довговічності конструкції.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *