Плитка на стіну під цеглуПлитка на стіну під цеглу

Цегла, як будівельний матеріал часто присутня в наших будинках, але останнім часом він став лейтмотивом багатьох інтер’єрів і не під штукатуркою, як складовий елемент стін, а як декоративне покриття стін на кухні, у вітальні, у ванній і передпокої. Його чарівність пов’язане з його природним походженням, сирої фактурою, шармом і теплотою, які він приносить в кімнату. Замість важких цегли в продажу в даний час є спеціальні плитки під цеглу, які за зовнішнім виглядом дуже нагадують цегла, але набагато практичніше в обробних роботах.

Плитка на стіну під цеглу – чарівність і простота

Оздоблення гіпсової плиткою під цеглу – це відмінне рішення, якщо ми прагнемо принести в наш інтер’єр елементи натуральних матеріалів. Сира, погано оброблена форма цегли є поверненням до традицій. У кожному з нас прихована необхідність спілкуватися з природою і сучасні матеріали в натуральному стилі захоплюють нас. Звідси народилося бажання повернутися до коріння і використовувати цеглу в інтер’єрі. Він успішно замінить нам класичний кахель, фарбу, сталь, скло та інші варіанти обробки. Плитка під цеглу для внутрішньої обробки стін – це відмінна ідея для сучасного або традиційного дизайну інтер’єру. Крім того, цей матеріал дуже міцний і позачасовий, він буде модний ще багато років.

Плитка на стіну під стару цеглу

Виробники кахлю виробляють цегляну плитку для оздоблення стін в різних кольорах – від білого кольору, до цегляного, коричневого і майже чорного.

Плитка на стіну під стару цеглу

Популярна нині блискуча глазурована плитка «кабанчик» або «метро», яку застосовують в обробці багатьох сучасних приміщень. Ви можете вибирати різного кольору кахель для ванної кімнати.

плитка «кабанчик» або «метро»

плитка «кабанчик» або «метро»

Білі цегляні стіни

Дуже популярні моделі побілені, які викликають в пам’яті ідилічні спогади про минуле. Не всім людям подобається класичний кахель, скло не завжди вписується в сільську атмосферу на кухні, бетон – занадто промисловий матеріал, для таких інтер’єрів красивим прикрасою стане біла цегляна стіна. Насправді вона, звичайно, не цегляна, це гіпсові пластини. Таким чином, кожна цеглинка, який ви бачите – це окрема плитка, товщиною приблизно 1,5 см. Таке рішення в інтер’єрах в класичному стилі і стилі прованс виглядає приголомшливо. Колоритна плитка керамічна на фартух кухні, що імітує стару білену стіну, стане справжньою окрасою інтер’єру, вона буде прекрасно гармоніювати з дерев’яними фасадами меблів йди дерев’яною стільницею.Білі цегляні стіни

В традиції також загальне переконання, що білі стіни є символом догляду, чистоти і естетики. У сучасному дизайні вони є ознакою мінімалізму і простоти.

У модному інтер’єрі обробка стін під цеглу добре проявить себе як в кухні в стилі класичному, так і в сучасному.

Дуже гарно виглядатиме цегляна стіна в сучасній кухні без навісних шаф на тлі минималистичной білих меблів.

Білі цегляні стіни

 Оздоблення плиткою під цеглу – практичні поради

На ринку доступні різного виду плитки з кераміки, цементу та гіпсу (використовувані тільки в приміщенні). Одні виглядають дуже сучасно, інші спеціально оформлені під старовину в стилі старої цегли з характерними борозенками і подряпинами.

Оздоблення цегляної плиткою в інтер’єрі вимагає дотримання основних принципів, щоб досягнутий результат був задовільним і довговічним:

  • Для досягнення ефекту старих білених цегляних стін переважно після укладання і затирання стіну пофарбувати білою фарбою. Оздоблення плиткою під цеглу - практичні поради
  • Плитка не обов’язково повинна бути білою, ви також можете нанести інший колір на стіну під цеглу, однак таке рішення набагато гірше, так як в разі пошкодження фарби нижній колір стає дуже помітним. Оздоблення плиткою під цеглу - практичні поради
  • Ви також можете залишити стіни без фарби.
  • Залежно від місця укладання цегляної обробки, будь то вітальня, передпокій, ванна кімната або кухня треба добре просочити її, так як з часом будь-який бруд на білій стіні легко відтирати.
  • Просочену стіну під цеглу дуже легко утримувати в чистоті. Інший варіант – це пофарбувати плитку миється фарбою.
  • У місцях, які найбільше схильні до дії забруднень, наприклад, на кухні, використовується просочення високої якості, яка захищає не тільки від пилу, води, але і від жирних плям, які складно видалити.
  • Поверхня, на яку приклеюється плитка під цеглу, повинна бути сухою, знежиреної, не брудною, без знімних частин.
  • Для монтажу треба використовувати еластичний клей на основі цементу, призначений для каменю, чутливого до зміни кольору. Бажано клеїти цегляну обробку на рідкий розчин при температурі від 5 до 25 ° С.

Таким чином, поєднання сучасних технологій з традиційними мотивами дозволяє нам створювати дуже цікаві дизайнерські рішення в інтер’єрі нашого житла, при цьому ми може отримати поверхню не тільки з високими декоративними якостями, але і досить практичну і нескладну в догляді.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *