Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер’єріПоєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі

Бежевий є універсальним кольором стін. Він радує око, природний, не дратує і не привертає дуже багато уваги до себе. Використовуваний у відповідних пропорціях, він додає в ваше житло гармонію і мир. Як його використовувати, як правильно поєднувати бежевий в інтер’єрі з іншими квітами, як вибирати аксесуари і добавки, меблі та інші предмети, ви можете прочитати в цій статті.

Класика на сучасний лад

Бежеві стіни є нейтральними і пастельними. Цей колір сам по собі не дивує, але в поєднанні з іншими доповненнями виглядає дуже ефектно, а часом без нього навіть важко обійтися.

Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі

Бежеві стіни з білими, кремовими або в поєднанні з сірими кольорами в інтер’єрі будуть ідеальним тлом для різного роду меблів. Проте вибір того чи іншого відтінку грає ключову роль, про що не слід забувати. Кремові стіни добре підходять для більшості стилів в інтер’єрі вітальні, спальні та дитячої. Світлі і темні відтінки допоможуть створити затишну атмосферу для відпочинку на самоті або в компанії рідних та друзів.

Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі

Стіни бежевого кольору в інтер’єрі

Чистий бежевий не відноситься до дуже світлим кольорам, тому на стінах він буде добре виглядати в приміщеннях з білою або кремовою меблями.

Стіни бежевого кольору в інтер'єрі

В інших випадках, перш ніж вибрати меблі і покриття для підлоги, слід враховувати розмір кімнати і ступінь її природного освітлення. Цілком можливо, що варто вибрати більш світлий відтінок бежевого або комбінувати його з іншим кольором, щоб кінцевий результат був занадто одноманітним, темним і нудним.

Стіни бежевого кольору в інтер'єрі

Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер’єрі

На практиці важко назвати відтінки бежевого кольору, також, як і важко знайти правильний варіант для конкретного інтер’єру. Зазвичай бежеві стіни ми визначаємо, як:

  • світлі (вибілені, близькі до білого);
  • темні (ближче до кави з молоком і коричневому);
  • нейтральні (чистий беж);
  • теплі (з відтінком жовтого, оранжевого);
  • холодні – «брудні» (з відтінком сірого).

відтінки бежевого кольору

Щоб вибрати відповідний відтінок, бажано придбати кілька пробних зразків фарби для тестування на стіні в певному інтер’єрі і вибрати свій улюблений. Варто враховувати, що колір буде виглядати по-різному в магазині і в вашій квартирі, тому що дуже багато залежить від ступеня і характеру висвітлення.

Відтінки бежевого добре виглядають на стінах, діючи універсальною основою для відображення інших елементів дизайну кімнати. Зокрема це стосується меблів, творів мистецтва або фотографій. Бежеві стіни чудово будуть супроводжуватися теплими і холодними квітами, м’яко підкреслюючи їх глибину, силу і експресію. У той час як бежевий сам по собі не виражає занадто багато емоцій.Бежеві стіни в інтер’єрі добре поєднуються з:

  • квітами землі (в тому числі пастельними, пастельними відтінками зеленого, коричневого, оранжевого, жовтого);Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі
  • інтенсивними фарбами (сильний фіолетовий, червоний, синій, пурпуровий і т.д.);Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі
  • з класичним білим, сірим і чорним.Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі Поєднання бежевого з іншими квітами в інтер'єрі

Залежно від вибору додаткових квітів, одного або декількох, бежевий колір стін (зокрема світлих відтінків) буде додавати світло і легкість кімнаті. Світлі, пастельні тони часто використовуються в дизайні сходових прольотів і коридорів, так як вони, як правило, не мають доступу до природного денного світла. Але це не означає, що на освітлених ділянках такі відтінки виглядають погано. Навпаки!

Природа такого дизайну буде змінюватися зі зміною додаткових акцентів. Використання в кімнаті бежевих прикрас заспокоїть всю композицію і допоможе знайти баланс. Варто застосовувати сусідні відтінки по палітрі від більш світлих до темних, це дозволить розбавити монотонність аранжування, одноманітність і додасть глибини.

Деякі люди думають, що пастельні тони нудні. Однак, кожен колір має свій потенціал, просто необхідно його вміло використовувати в дизайні інтер’єру. Можна використовувати різні відтінки і колірну температуру, щоб отримати хороший ефект. Використання різних текстур, навіть з тим же відтінком, дає дуже цікаві ефекти в дизайні приміщень. Колірна гамма бежевих належить до великої сім’ї природних тонів землі, каменю і дерева.

Найбільш поширені помилки

Бежеві стіни прості у використанні для оформлення інтер’єру, ризик здійснення серйозної помилки з кремовими елементами дуже малий. Цей колір створює затишну і теплу обстановку і буде мати гарний вигляд всередині класичного або гламурного інтер’єру. Одна з найпоширеніших помилок в інтер’єрі з бежевим – це комбінація кремових стін з подібним відтінком меблів і аксесуарів.

Найбільш поширені помилки

Коли все зроблено в одному тоні, може створитися враження, що всі предмети змішуються один з одним, в такій кімнаті нічого не дивує і не виділяється. Якщо ви не подбаєте про відповідні деталях, простір навколо може швидко набриднути.

Нижче представлена ​​галерея фото інтер’єрів, виконаних переважно в бежевому кольорі в різних стилях (від класики, до сучасності) з різними добавками і аксесуарами. Як ви можете бачити, навіть незначні акценти можуть зробити вашу кімнату ненудної, надати їй індивідуальний стиль і характер, підкреслюючи основні елементи дизайну і способу життя мешканців.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *