Поєднання кольорів з блакитним в інтер’єріПоєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Любителі моря будуть щасливі – багато дизайнерів і багато виробників меблів оголосили блакитний кольором 2015 року. Це означає, що ринок і в 2016 буде сповнений пропозицій меблів і елементів оздоблення з синім кольором і його варіантами в головній ролі.

Плануючи колористичну гаму, слід починати з аналізу трьох питань:

  • функцій приміщення,
  • його розміру,
  • освітлення.

Інтер’єр кімнати в блакитному кольорі в головній ролі, ви можете використовувати при плануванні реконструкції у власній квартирі або будинку.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Він прекрасно покаже себе, як у вітальні, так і в спальні, кому-то припадуть до душі кухні або передпокої. У кожному з цих приміщень буде легше розслабитися і відпочити від шуму і суєти дня.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Властивості блакитного відтінку

Цей колір надає заспокійливу вплив на нерви. Так він може бути використаний в приміщеннях, які призначені для відпочинку і релаксації. Він прекрасно вписується в палітру різних відтінків. Про нього також говорять, що він має найбільшу кількість варіантів. Це дозволяє використовувати його в якості домінуючого в кімнаті або на додаток до інших відтінків.

Інтер’єр з блакитними відтінками на кухні

Нечасто синій можна зустріти в кухнях, хоча це поступово змінюється. Багато людей думають, що він не сприяє апетиту, тому досить рідко зустрічаються кухні, оформлені в ньому.

Інтер'єр з блакитними відтінками на кухні

Однак, кухні блакитних квітів стають досить популярні в світі і з’являються в колекціях провідних дизайнерів. Відтінки синього справедливо відносять до холодних квітам. Вони виглядають досить екстравагантно. Інтер’єр кухні блакитного кольору, який використовує темні тони, додасть їй урочистості, а світлі варіанти блакитного неба зроблять кухню більш повітряної. Звичайно, вибираючи палітру, слід пам’ятати про властивості кольору в навколишньому просторі і його вплив на психологію.

Інтер'єр з блакитними відтінками на кухні

Блакитна меблі в інтер’єрі кухні виглядає дуже оптимістично і красиво. Але пам’ятайте, що головне не перестаратися з різноманітністю колірної палітри в одному приміщенні. Давайте почнемо з вибору ведучого кольору, а потім варто підбирати контрасти. Найкраще вибрати до трьох відтінків, один з яких повинен бути домінуючим, а решта будуть використані лише для невеликих акцентів.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер’єрі – стіни, меблі, декор

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Біло-блакитний колір в інтер’єрі є найбільш популярним поєднанням, вибравши його ви точно не помилитеся, ці два природних кольору розслаблюють і додадуть обсягу приміщенню. Вони відмінно підійдуть для невеликих кімнат, а також для приміщень, що мають вікна на південь, в такому приміщенні кольору додадуть прохолоди.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Блакитні стіни в інтер’єрі найкраще доповнить білі меблі і прикраси, які роблять світліше всю кімнату.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Блакитний колір добре поєднується в інтер’єрі з більшістю кольорів. Дуже відповідним в сучасному мінімалістичному стилі може бути інтер’єр в сіро-блакитних тонах, він додасть приміщенню відчуття простору.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єріПоєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Ви можете поєднувати його з сріблом, золотом або червоним, а люди, які люблять експерименти можуть показати характер, зелено-блакитний інтер’єр або блакитно-жовтий інтер’єр.

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Поєднання кольорів з блакитним в інтер'єрі

Який колір поєднується з блакитним в інтер’єрі, окрім пастельних?

Найсміливіші можуть вибрати монохроматичності оформлення, в ньому багато відтінків синього в одній кімнаті, які розбавляються лише кількома прикрасами в різних кольорах.

Який колір поєднується з блакитним в інтер'єрі

Який колір поєднується з блакитним в інтер'єрі

Вибираючи, з якими квітами поєднується блакитний в інтер’єрі, варто пам’ятати про найбільш важливі властивості окремих кольорів і робити первинний вибір різних елементів для облаштування кімнати. При цьому слід починати з великих предметів, таких, як шафи і дивани, і закінчувати невеликими добавками, такими як бра, картини, килими, штучні блакитні квіти в інтер’єрі.

Який колір поєднується з блакитним в інтер'єрі

Аксесуари та добавки, декор

Якщо хтось вважає за краще раніше, ніж перефарбувати квартиру в синій, подивитися, як він буде почувати себе в компанії цього кольору, можна організувати дизайн приміщення з доповненнями і прикрасами кольору блакиті.

Аксесуари та добавки, декор

Ці прикраси можуть містити відтінки синього, бірюзового, блюз, темно-синій, сірий. Такі механізми працюють краще за все в сучасній, яскраво оформленої кімнаті і поєднуються з предметами зі світлого дерева і шторами в білих або бежевих кольорах.

Аксесуари та добавки, декор

Корисно знати: вплив моди на дизайн приміщень

Що традиційно асоціюється з будь-якими морськими мотивами синій і його відтінки є одним з найпопулярніших морських мотивів.

вплив моди на дизайн приміщень

Він належить до холодних відтінків і, на думку психологів, є символом гармонії та миру.

вплив моди на дизайн приміщень

Вже давно відомий терапевтичний ефект «небесного» кольору, який не тільки стимулює до позитивних дій, а й заспокоює, підтримує інтуїцію і сприяє самостійності в діях.

Інтер’єр в блакитному стилі у ванній кімнаті

Гарне місце, щоб почати експериментувати з варіантами синього – це невелика ванна кімната в морському стилі, дизайн якої просто не обійдеться без оздоблювальних матеріалів в кольорах моря.

Інтер'єр в блакитному стилі у ванній кімнаті

Як кераміка, так і прикраси цих квітів приносять розслаблюючу атмосферу у ванній. Ми можемо об’єднати різні відтінки від світлого, до інтенсивного синього. Будуть акцентувати увагу дзеркала і блискучі додаткові аксесуари. Цей колір неба підходить як в маленькі, так і в великі кімнати. Такий простір не стає занадто холодним, якщо його розбавити акцентами деревини та іншими теплими матеріалами, наприклад, барвистими свічками і прикрасами.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *