Покриття та види підлог з дерева, паркет і масивна дошка для підлоги плюси і мінусиПокриття та види підлог з дерева, паркет і масивна дошка для підлоги

Дерев’яна підлога є одним з найстаріших і позачасових оздоблювальних рішень. Протягом багатьох років вважається, що дерев’яна підлога – це не тільки естетичне рішення для будь-якого інтер’єру, але і одна з самих практичних. Виробники пропонують підлоги в сотні або навіть тисячі варіантах дизайну і кольору. Тому дерев’яна підлога прекрасно відповідає характеру будь-якого інтер’єру. Це декоративний елемент, але не пригнічує. Для тих, хто цінує традиційну конструкцію або повернення до тих часів, коли вдома були зроблені тільки з натуральних матеріалів, зробити підлогу з дерева є ідеальним рішенням. Таке бажання супроводжує людину досить часто. Однак завжди перед серйозним рішенням слід розглянути всі нюанси, а також плюси і мінуси кожного матеріалу. Якщо ви не впевнені у виборі, прочитайте нашу статтю – Паркетна дошка або ламінат, що краще, відгуки.

Переваги дерев’яних підлог

Головним і незаперечною перевагою статі з дерева є його природність. Дерево в якості оздоблювального матеріалу робить його ідеальним для людей, які мають проблеми з алергією, мають підвищену чутливість до хімічних сполуками. Крім того, воно адаптується до умов в приміщенні, так як за своєю природою поглинає надлишкову або віддає відсутню вологу, регулюючи мікроклімат в приміщенні. Покриття підлог з дерева також є ідеальним акустичним і тепловим ізолятором. Завдяки цьому підлогового покриття, ми можемо розраховувати на хорошу звукоізоляцію, на низьку проникність шуму в інші кімнати. Затишок і неймовірне відчуття тепла в кожній кімнаті можуть бути досягнуті з використанням дерев’яної підлоги. Пропозиції, представлені виробниками дуже різноманітні – як традиційні, так і повністю сучасні, можуть бути виконані з різних порід дерева. Природні дощаті дерев’яні підлоги, мозаїка з екзотичних дерев є лише одними з багатьох можливостей.

Деревина для підлоги для різних приміщень

Коли ви вибираєте підлогу з дерева в будинку, варто розібратися в різноманітті його видів. Все буде залежати від його сорту, чим вище щільність деревини, тим вище опір до зовнішніх чинників. Отже, не всі дерево всюди доречно, підлоги з дерева в квартирі вимагають правильного вибору матеріалів.

  • Для спальні можна вибрати підлоги з м’якої деревини.
  • У вітальні ми повинні вибрати більш стійкі види деревини, краще дерево для підлоги у вітальні – це дуб, ясен або горіх.
  • Кухня це місце, де багато вологи. Так що давайте вибирати більш витривалі види, які також будуть більш довговічні і стійкі до механічних пошкоджень, адже на кухні іноді падає посуд, ножі і т.д.
  • Фойє та передпокій схильні до інтенсивного механічного впливу, тут ходять у взутті і доводиться часто робити вологе прибирання. І в цьому випадку ми повинні вибирати стійкі до вологи і міцні матеріали.

Підлоги з екзотичної деревиниПідлоги з екзотичної деревини

Якщо ви хотіли б, щоб колір вашого статі був незвичайним, варто задуматися про екзотичні види дерев.

З року в рік вони стають все більш популярними не тільки через свою цікавою зовнішності, але і через корисних якостей.

Часто екзотичні породи дерева характеризується крайньою твердістю і стійкістю до вологи. В результаті, вони стають цікавим і міцним покриттям підлоги.деревина тика, мербау, до палісандр, МОРАДА, ятоба або лапачо

Для вибору у продажу є деревина з трьох регіонів світу: Південної Америки, Південно-Східної Азії і Північної Америки. Пропозиція надзвичайно різноманітно, наприклад, деревина тика, мербау, палісандра, МОРАДА, ятоба або лапачо.

Стиль статі

Коли ми знаємо, який вибрати тип і колір деревини, нам треба вибирати стиль статі, який буде в нашому будинку. В цьому випадку можна проконсультуватися з дизайнером. Вибір величезний, все буде залежати від ваших смаків, ідей інтер’єру, що віддається перевага стилю, і т.д.

Особливо любить скандинавський стиль дерево на підлозі і в деталях оздоблення

Сучасні підлоги часто робляться з таких матеріалів, як натуральний бук, клен або ясен. Особливо любить скандинавський стиль дерево на підлозі і в деталях обробки.

Класичний стать любить такі матеріали, як традиційний дубовий паркет

Класичний стать любить такі матеріали, як традиційний дубовий паркет, який протягом багатьох років буде мати благородний вид.

Покриття підлоги для кухні вітальні прованс

Покриття підлоги для кухні вітальні прованс, модної сьогодні, передбачає деревину бади і бука.

Оформлення в сільському стилі включає підлогу з великими дошкамиОформлення в сільському стилі включає підлогу з великими дошками.

Обробка підлоги

Обробка підлоги буде залежати від типу деревини. Часто використовують обробку підлоги воском, покриття лаком або маслом.

воскове покриття лакове покриття покриття маслом

  • Покриття з натурального воску. Це дуже хороший спосіб, щоб захистити підлогу від води і її проникнення в проміжки між дошками. На жаль, віск не довговічний, швидко стирається. Так що це спосіб обробки рекомендується для кімнат менше використовуються під, наприклад, для спальні.
  • Лак на підлозі виступає в якості захисту і герметизації. На додаток до стійкості таких покриттів ми можемо розраховувати на простоту обслуговування. Волога ганчірка – це ідеальний спосіб, щоб зберегти його чистоту.
  • Покриття маслом. Масло діє в якості просочення і покриття, але воно не так щільно і міцно, як лак.

Види підлог з дерева

Найпоширенішими видами підлог з дерева є паркет, підлога з масиву дошки і паркетні дошки.

Покриття підлог паркетною дошкою

Покриття підлог паркетною дошкою

Серед видів дерев’яної підлоги один з найвідоміших і популярних – це паркет. За ним по популярності йдуть статеві дошки, які виготовляються з різних видів деревини. Як правило, це в основному береза, бук, дуб. Завдяки своїй міцності, підлогові паркетні підлоги стелять не тільки в житлових будинках, але і в будівлях, призначених для публічного користування. Варто відзначити, що укладання паркету повинна бути виконана фахівцем. Низька вартість самостійної укладання паркету може відбитися на подальші зміни або проблеми в експлуатації погано встановлених дощок. На додаток до досвіду і навичкам, у професіоналів з укладання паркету є спеціальне обладнання, яке дозволяє якісно укладати даний вид статі.

паркет

Масивна дошка для підлоги плюси і мінуси

У разі, якщо ми за фінансовими можливостями не можемо поставити в своєму будинку паркет або мозаїчний паркет або він нам не подобається, ми можемо задуматися про масивної статевої дошки. Масивна дошка для підлоги звичайно теж плюси і мінуси свої має, вона ідеально підходить для інтер’єру в сільському стилі, а також для сучасного мінімалізму, і, звичайно, вона дешевше.

Головні плюси її використання – це міцність. Термін служби підлоги з спеціально підібраною деревини може досягати до 60 років. У разі твердих дощок дуже важлива основа. Традиційно, вона повинна бути виконана з дерев’яних балок, які укладають на шар ізоляції від вологи. Статеві дошки укладають поперек балок.

Масивна дошка для підлоги плюси і мінуси

Масивна дошка для підлоги

Що стосується кольору або типу деревини у нас є повний спектр можливостей. Все буде залежати від місця призначення статі.

Як з паркетом, так і при укладанні масивних дощок мінусом буде складність укладання такого покриття, навряд чи ви зможете з ним впоратися самостійно. Вам треба буде звернутися до фахівця. Він буде консультувати, коли і як укладати дошки. Перш за все, ви не повинні укладати їх відразу після покупки. Масивна дошка для підлоги повинна полежати кілька днів в кімнаті, де ви хочете її встановити. Після укладання і фіксації їх на підлозі, треба провести оздоблювальні роботи, які будуть захищати підлогу від надмірного руйнування під час використання.

паркетна дошка Барлінек Barlinek

паркетна дошка Барлінек Barlinek

Паркетні дошки

Однією з найвідоміших паркетних дощок є паркетна дошка Барлінек Barlinek. Деревина, яка використовується для її виробництва, найвищої якості. Сама обробка паркетною дошкою Барлінек забезпечує адекватну звукоізоляцію і теплову ізоляцію. Серед переваг цього типу настилу стійкість до механічних пошкоджень і деформації і чудовий декоративний вигляд. Цей підлога зроблена з натуральних матеріалів, так що він може бути використаний в дитячих кімнатах.

Паркетна дошка БарлінекПаркетна дошка Барлінек складається з декількох шарів, з яких три – з натуральної деревини. Нижній шар (3,5 мм) і середній шар (8 мм) виготовляються з хвойних порід, а лицьовий шар панелі (3,5 мм) з твердих порід дерева (дуб, береза, горіх, екзотична деревина).

Недоліком цього виду покриття є погана стійкість до вологи. Забороняється використовувати швабри для цього покриття. Чи не мийте підлогу водою, допускається тільки протирання злегка вологою тканиною. Основний догляд – це замітання і чищення пилососом. Ще однією проблемою є вразливість покриття для піску і солі. Це дуже проблематично в зимовий період, коли на взуття ми приносимо бруд.

Дерев’яна підлога є одним з найкрасивіших і найбільш живучих методів проектування інтер’єру. Деревина є, перш за все, природним і неаллергічним матеріалом, який добре покаже себе в кожному будинку. Вона будемо служити протягом багатьох років, але тільки за умови правильного догляду.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *