Посівний календар на травень 2020 рокуСьогодні ми представляємо календар городника – садівника на травень 2020 року. Для звичайних людей ця інформація не представляє ніякого інтересу, але для справжнього городника без посівного календаря – не обійтися.

Очевидно, що останній місяць весни – це найкращий час для посадки будь-якої культури. Перед тим, як висаджувати рослину в грунт, потрібно переглянути його, чи немає грибків або інших захворювань. Тільки так рослина нормально приживеться.

Зазвичай на початку травня висаджуються в грунт томати, перець і інші культури. Але досвідчені городники в цей час вже збирають першу зелень і редиску.

Посівний календар на травень 2020 року

Отже, розглянемо місячний календар городника на травень 2020.

1 травня – хоча це і перший день місяця, то для місяця – це 10-е добу і місяць знаходиться в знаку ЛЕВ. В зростаючу стадію садять редиску, цибулинні рослини, баштанні культури, прищеплюють дерева. Не варто проводити пікіровку в цей час.

2 травня (11 доба зростаючого місяця, місяць в знаку – Діва) – триває висадка квітів і суниці. Для обробки не застосовуються хімічні засоби. Цибулинні рослини, редиска і селеру висаджуються другого травня.

3 травня – проводиться підготовка до посадки рослин. Посів і посадка нема на рясний урожай однорічних квітів, невисоких декоративних дерев і чагарників які не призначені для плодоношення, кучерявих і повзучих рослин, суниці.

4 і 5 травня (Знак Терези, зростаючий місяць). Найкраще проводити весняну обрізку чагарників і деяких дерев а також посадку квітів бульбових, чагарників і троянд;.

6 і 7 травня (Знак Скорпіон, зростаюча / повний місяць) не саджають нічого, так як перехід зі зростаючою в повний місяць, можливо замочування насіння;.

8, 9 і 10 травня місяць переходить в знак Стрільця, а значить, настає сприятливий час за місячним календарем для посадки рослин на насіння. Особливу увагу варто звернути на в’юнкі рослини, бобові культури та на лікарські трави.

11-12 травня (Знак Козеріг, спадаючий місяць) висадка квітів і рослин у відкритий грунт. Чи не садять 12 травня хлорофітум, зате добре приймаються дерева, особливо барбарис і яблуні.З 13 по 14 травня (Знак Водолій, спадаючий місяць) по місячно посівного календаря городника вважається найсприятливішим часом для посадки будь-яких рослин. Картопля, огірки, морква – це ще не весь список культур, які садять в цей період. Це відмінний час для підгодівлі посаджених раніше рослин мінеральними добривами.

З 15 по 17 травня (Місяць в знаку Риби) висаджують газонну траву, кріп, петрушку, селеру і злакові рослини; посів, посадка і пересадка будь-яких овочевих, гарбузових і пасльонових. Що стосується кімнатних рослин, то в цей час люди займаються їх пересадкою.

18-19 травня (Знак місяця: Овен) – час висадки капусти і кісточкових дерев, проріджування сходів, обробка від шкідників і хвороб. Садять лікарські рослини а також прянощі: базилік, гірчицю, коріандр (кінзу), удобрюють раніше посаджені культури.

20-22 травня (Знак Тельця, спадаючий місяць, 22 травня нова місяць) а значить, ніякі городні роботи не проводяться. Найкраще в цей день приділити увагу посадці, догляду за квітами і кімнатними рослинами.

23-24 травня (Знак Близнюки, зростаючий місяць) виділяються дні для посадки гороху і квасолі і дині. Якщо є перший молодий урожай інших культур, його можна збирати (наприклад редис, огірки, цибуля з теплиць). Обприскування від шкідників і хвороб;

25-26 травня (Місяць в знаку Рак, зростаюча). Краще за все не садити овочеві рослини, а зайнятися городніми роботами і посадкою квітів: айстри, жоржини, гладіолусів, гвоздики, календули, клематисів, крокусів, лілійних та маку.

27-29 травня (Знак Лева, зростаючий місяць) можливо підгортання, прополка, обприскування, обкурювання від шкідників і хвороб.

30-31 травня (Зростаючий місяць в знаку Діви) за календарем садівника городника прищипка і пікірування рослин, проріджування сходів

Посівний календар на травень 2020 року

Обов’язково враховуйте при посадці різних рослин даний місячний календар посадок. В принципі, будь-який день, крім першого дня нового місяця і повного місяця підходить для висадки культур та інших робіт на городі, але враховуйте рекомендації нашого календаря і Ваш урожай завжди буде багатим. Наш сайт Дача завжди допоможе в цьому.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *