Посудомийна машина під раковинуПосудомийна машина під раковину

Якщо у вас невелика кухня, і ви не можете в ній знайти вільне місце для повноцінної посудомийної машини, це ще не означає, що ви приречені мити посуд руками. Для володарів невеликих квартир виробники побутової техніки пропонують компактні моделі, які помістяться навіть в невеликий простір. Такі варіанти можу бути розміщені на кухонному столі або під раковиною. Як вибрати такий прилад і як розмістити маленькі посудомийні машини під раковину, ми розповімо в цій статті.

Маленька посудомийна машина під раковину – чи є в цьому сенс?

Маленька посудомийна машина під раковинуЕкономія води при використанні цього приладу, в порівнянні з миттям вручну, є дуже суттєвою. Хто-небудь з нас задавався питанням, скільки води виходить з крана в хвилину? В середньому близько 6 літрів. Звичайно, ми можемо наливати воду, наприклад, в миску і в ній мити весь посуд, але гігієна такої процедури і ефективність видалення бруду і жиру буде під сумнівом.

А як щодо часу, витраченого на миття рук? Для того щоб вимити під проточною водою 6 комплектів посуду доведеться витратити близько 15 хвилин. Крім того, ми витратимо близько 90 літрів води. У той час як компактна посудомийна машина вимиє 6 комплектів посуду з використанням всього 9 літрів води на цикл. Звичайно, миючий засіб для механічної мийки коштує трохи дорожче, але економія води та часу це може окупити.

Як зробити правильний вибір?

Існують різні розміри посудомийних машин вбудованих. Цей предмет побутової техніки, як правило, вимагає чимало простору. Машинка на 12 комплектів, вимагає 60 см ширини, на 9 комплектів – 45 см ширини, висота таких моделей відповідає стандартній висоті кухонних стільниць.

Якщо кухня невелика і в ній немає місця для звичайної посудомийної машини, ви можете купити пристрій з меншими розмірами (висотою 46, шириною 55 і глибиною 46 см), що нагадує за розміром мікрохвильову піч і займає набагато менший простір.Маленька посудомийна машина під раковинуАле є і більш компактні моделі, які можна поставити в невеликому шафі або навіть під раковиною.

Вузька посудомийна машина під раковину 40 см стане ідеальним рішенням для маленької кухні. Такі машинки вміщують зазвичай 5 комплектів посуду.

Такий маленький прилад може бути встановлений на кухонному столі або його можна вбудувати в шафу під мийку.

Як підключити посудомийну машину?

Підключення цієї техніки не надто складна процедура. Як правило, ми підводимо до неї тільки холодну воду, хоча деякі моделі можуть також бути підключені до гарячої води (з температурою, що не перевищує 60 ° С). Таким чином, ви можете зменшити споживання електроенергії для її нагрівання.

Вода повинна бути такої якості, як використовується для пиття. Вона не може містити занадто багато частинок заліза, марганцю, солей кальцію і магнію, так як це знижує якість миття і руйнує пристрій. Краще за все перевірити якість води заздалегідь, і, в разі необхідності, перед установкою приладу встановити фільтри. Потік води в системі повинен бути 10-15 л / хв, а тиск – в діапазоні від 0,1 до 1 МПа.

Нижче представлені фото, як може бути розміщена посудомийна машина маленька, вузька під раковину. Для цього треба вибирати компактні посудомийні машини, під раковину вони будуть встановлені збоку, щоб не заважали сифона. На фото нижче під раковиною вбудована посудомийна машина шириною 45см, для цього довелося замінити стільницю і встановити більш компактну раковину.

Таким чином, сучасна побутова техніка дозволяє нам використовувати її незалежно від розмірів нашої кухні. При цьому в даному випадку ми можемо використовувати простір під раковиною, яке, як правило, не зайняте обладнанням. Таке рішення дозволяє залишити точно така ж кількість ящиків на кухні, що дуже важливо, так як в невеликому приміщенні кожен ящик має дуже велику практичну цінність.

У той же час, сучасну кухню важко собі уявити без високотехнологічного обладнання, яке дозволяє істотно економити воду, час, електроенергію і полегшує працю. Тому такі компактні рішення дуже популярні і затребувані на ринку, що підштовхує виробників створювати нові цікаві моделі для дуже компактного розміщення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *