Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засобиВідразу після приємного посіву насіння і саджанців, для дачника починається непростий період боротьби з бур’янами, які ростуть краще і швидше, ніж будь-яка, посаджена на території культура. Звичайно, якщо ваш дачний ділянка невелика, то особливих проблем ви не відчуєте, але як бути тим, у того 20 або 40 соток землі? Як позбутися від трави на городі раз і назавжди народними засобами?

Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засоби
Позбавляємося від трави раз і назавжди

Оскільки літо досить швидко проходить і не одному дачникові не хочеться провести його за викликанням бур’яну, були придумані ефективні способи і засоби, істотно полегшують життя. Що це за методи і як ними користуватися?

Як позбутися від трави на городі – варіанти

Багато городників просто мріють про те, щоб назавжди забути про такі неприємності, як бур’яни. Але повною мірою це зробити не вийде. Чому? Навіть якщо ви регулярно будете виривати з коренем все бур’яни, насіння цих шкідників у великій кількості знаходяться в грунті, тому відразу проростають. Звичайно, краще знищувати бур’ян на ранній стадії, інакше його коренева система повністю заглушить слабкі корінці овочевих культур. Крім того, бур’яни харчуються соками родючого рослини, позбавляючи його поживних речовин.

Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засоби

Сьогодні існує два відомих способу для боротьби зі шкідливою рослинністю:

  • механічний.
  • хімічний

Перший спосіб має на увазі виривання бур’янів руками. Але гарантії того, що після цього бур’яни знову не полізуть з новою силою – немає. Особливо активно бур’яни ростуть після дощів, тому даний вид більше підійде тим дачникам, у яких невелика територія. Якщо ви вирішили використовувати механічний спосіб, тоді зверніть увагу на правила обробки земельної ділянки: для цього важливо застосовувати садовий інвентар і виривати рослини з корінням, не залишаючи його в грунті.

Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засобиЩо стосується хімічного методу, то він включає в себе використання гербіцидів. Але цей метод може становити небезпеку для посаджених культур, тому його не рекомендується використовувати.

Як боротися з бур’янами народними засобами

До того, як придумали гербіциди, люди справлялися з бур’янами народними засобами, які виявилися не менш ефективні. Ми пропонуємо вам кілька дієвих способів.

Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засоби

Спирт. Якщо ви хочете виростити культуру на дачній ділянці без використання хімії, тоді скористайтеся спиртовим розчином. Для цього розмішайте спирт в пропорції з водою 1:10 і залийте ним майбутнє місце посадки. Ніяких бур’янів в наступаючому сезоні не буде.

Мило, оцет і сіль. Таке склад володіє дією гербицидного мила. Для приготування розчину змішайте в однакових пропорціях сіль, натерте на тертці господарське мило і оцет. Дайте настоятися. Після цього їм можна кропити бур’яни.

Оцет і сіль. Таке поєднання також убивчо діє на бур’яни, знищуючи їх назавжди. Щоб приготувати такий розчин необхідно змішати 5 літрів оцту і стакан солі. Все це ретельно перемішати і обробляти бур’яни. Оскільки це досить небезпечний засіб, стежте за тим, щоб воно не потрапляло на здорові рослини.

Сода. Цей продукт виконує роль натуральної лугу, тому не принесе шкоди грунті, зате знищить бур’яни. Щоб скористатися содою, потрібно залити нею корінь бур’яну і чекати результату, який не примусити себе довго чекати.

Тирса. Цей спосіб підійде тим, у кого яскраво є грядки і вони чітко позначені. Восени потрібно посипати тирса на край грядки і перекопати. З приходом весни знову засипати краю грядки тирсою і так залишити. Коренева система бур’яну не зможе пробитися через тирсу, тому загине.

Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засоби

Сьогодні можна придбати щадні хімічні препарати, які, при правильному використанні, не принесуть шкоди вашим культурам. Тепер ви знаєте, як позбутися від трави на городі раз і назавжди народними засобами. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити на своїй дачній ділянці багатих урожай ваших улюблених овочевих культур.

Позбавляємося від трави в городі раз і назавжди! Тільки народні засобиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *